وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

خونه به خونه صفر – سپیدرود یک: خونه ی دوبلکس! / پیش به سوی لیگ برتر

در نهایت این مسابقه حساس با برتری سرخ پوشان به پایان رسید تا سپیدرود ضمن دبل کردن خونه به خونه همچنان مدعی شماره یک صعود به لیگ برتر باشد، آن هم با یک بازی کمتر از سایر رقبا.

خونه به خونه ۰ – ۱(پویا نرهتی دقیقه ۷۷) سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته پنجم از دور برگشت (هفته بیست و دوم) لیگ دسته اول آزادگان – دوشنبه یازدهم بهمن ماه

ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل

هوا: ابری – تماشاگر: حدود دو هزار نفر

نتیجه بازی رفت: سپیدرود ۳-۱ خونه به خونه

داور وسط: تورج حق وردی.

کمک داوران: حسین طالقانی، محمدرضا فتحی.

داور چهارم: محسن سیمند.

کارت زرد:

محمد علیزاده دقیقه ۱۳، حمید کاظمی دقیقه ۷۳ (خونه به خونه) – پویا نزهتی دقیقه ۴۱، هادی تامینی دقیقه ۵۰، امیر تیزرو دقیقه ۹۱ (سپیدرود)

ترکیب سپیدرود رشت:

سید محمد حسینی، سید هادی موسوی، هادی تامینی، حافظ یعقوبی، امیرتیزرو، سید محمد میری، میثم فردوسی، محمد رضا مهدوی (از دقیقه ۶۲ سهیل حق شناس)، محمد رستمی، میلاد قربانزاده (از دقیقه ۷۴ میثم تهیدست)، پویا نزهتی (از دقیقه ۸۳ محمد دادرسی).

سرمربی: علی نظر محمدی.

ترکیب خونه به خونه بابل:

حسین ناییجی، محمد قریشی، رامتین سلیمان زاده، وفا هخامنش، محمدعلیزاده (از دقیقه ۵۹ حمید کاظمی)، هادی خیری، مازیار زارع، پژمان نوری (از دقیقه ۸۵ پوریا پورعلی)، سعید صادقی، روح اله باقری، سید جلال رافخایی (از دقیقه ۶۷ مجتبا رمضانی).

سرمربی: نادر دست نشان.

شرح بازی:

سپیدرود که هفته‌ها صدرنشین لیگ بود اکنون با یک بازی کمتر در رده سوم جدول قرار دارد. شاگردان علی نظرمحمدی هفته گذشته در رشت دو امتیاز حساس را مقابل ملوان از دست دادند.

خونه به خونه بعد از جدایی علیرضا مرزبان به دست نادر دست نشان سپرده شده است. دست نشان در ابتدای این فصل فوتبال سرمربی صنعت نفت آبادان در لیگ برتر بود و اکنون به لیگ یک بازگشته است. نادر اعلام کرده قولی برای قهرمانی و صعود تیم خونه به خونه به مدیران باشگاه نداده اما تلاشش را برای موفقیت تیم می‌کند.

علی نظرمحمدی هم که نمی‌خواهد تیمش از کورس صدرنشینی عقب بماند باید تمام تلاشش را بکند تا در این بازی پیروز شود تا بتواند رده دومی را از گل‌گهرسیرجان پس بگیرد و به یک امتیازی ملوان برسد.

نیمه نخست:

ده دقیقه آغازین مسابقه با فشار تیم میزبان بر روی دروازه سپیدرود آغاز شد و حاصل آن چند ضربه کرنر و چند ضربه ایستگاهی در زمین سپیدرود بر روی دروازه این تیم بود.

در ادامه تیم سپیدرود رشت توانست از فشار اولیه بازی خارج شود و کم کم رشتی ها خود را در زمین حریف تحمیل کردند بازی رو به تعادل بیشتری رفت.

خشونت بازیکنان خونه به خونه به حد زیاد بود که در ۲۵ دقیقه ابتدایی بازی چندین بار بازیکنان سپیدرود به دلیل مصدومیت مجبور به مدوا شدند و داور به جز اخطاری که به محمد علیزاده داد، بیشتر نظاره گر این خشونت بود.

داور در ادامه به جای دادن تذکر به تیم خونه به خونه اقدام به اخراج علی نظرمحمدی به دلیل اعتراض به بازی خشن تیم میزبان داد!!

مهمترین فرصت گلزنی برای سپیدرود در دقیقه ۳۵ توسط نزهتی شکل گرفت که فرار او از سمت راست زمین خونه به خونه و شلیک خطرناک او با فاصله اندک راهی اوت شد.

در نهایت نیمه نخست این مسابقه با همان تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم برای گوش دادن به فرامین مربیان و صد البته تعویض لباس های گل آلودشان!! به رختکن بروند.

نیمه دوم:

دو تیم بدون تغییر پای به زمین گذاشتند.

دقایق ابتدایی مسابقه به مانند دقایق پایانی نیمه نخست بازی متعادلی را شاعد بودیم و به تناوب دو تیم بر روی دروازه های هم موقعیت بدست می آوردند. مهمترین صحنه ها را برای دو تیم روح اله باقری و میلاد قربانزاده بر روی دو شوت خلق کردند.

دقیقه ۶۱ جلال رافخایی بهترین موقعیت گلزنی را از ابتدای بازی بدست آورد که شوت او از داخل محوطه شش قدم را سید محمد حسینی به زیبایی راهی کرنر نمود.

هر چه به میانه های نیمه دوم نزدیک تر شدیم فشار حملات میزبان فزونی گرفت و در این میان چند موقعیت خطرناک توسط مجتبا رمضانی و پژمان نوری توسط سید محمد حسینی مهار شد.

پس از گل بازهم این سرخ پوشان بودند که بازی خود را بر حریف تحمیل کردند و در چند موقعیت می توانستند تعداد گل های خود را افزایش دهند  مهمترین موقعیت را میثم فردوسی با یک شوت سرکش خلق کرد.

در نهایت این مسابقه حساس با برتری سرخ پوشان به پایان رسید تا سپیدرود ضمن دبل کردن خونه به خونه همچنان مدعی شماره یک صعود به لیگ برتر باشد، آن هم با یک بازی کمتر از سایر رقبا.

شرح گل:

خونه به خونه ۰-۱ سپیدرود: در یک ضد حمله برنامه ریزی شده بازیکنان سپیدرود به عمق دفاع میزبان نفوذ کردند و پاس زیبا و فنی میثم فردوسی در حالت تک به تک به پویا نزهتی رسید تا او با یک ضربه زیبای چیپ دومین گل فصل خود را به ثمر برساند.

اتفاقات ویژه:

۱- به دلیل بی نظمی در اطراف استادیوم محل برگزاری مسابقه اتوبوس حامل بازیکنان تا نیم ساعت پیش از آغاز بازی نتوانست وارد ورزشگاه بشود و در نهایت با مشکلات و اتلاف وقت موفق شدند وارد ورزشگاه شوند.

۲- هواداران عاشق سپیدرود با وسایل شخصی و اتوبوس خود را به ورزشگاه بابل رسانده بودند تا تیم ریشه دار شمال ایران را تنها نگذارند و مشوق رود خروشان شمال باشند.

۳- جو ورزشگاه هفت تیر بابل در شرایطی فوق اسفناک قرار دارد و ظاهرا سه جلسه محرومیت نتوانسته ذره ای از این فضای به شدت مسموم بکاهد. در حالی که ساعاتی تا آغاز مسابقه مانده بود هواداران بابلی با رکیک ترین الفاظ نسبت به مردم گیلان زمین به تخلیه روحی روانی خود پرداخته بودند!

۴- در ترکیب ابتدایی تیم خونه به خونه چهار بازیکن گیلانی این تیم به نام های روح اله باقری، مازیار زارع، پژمان نوری و جلال رافخایی حضور داشتند.

۵- کیفیت زمین ورزشگاه هفت تیر بابل در حد محلات هم نبود و از آن زمین هایی بود که به قول ابراهیم قاسمپور پای بز هم در آن پیچ می خورد! زمینی که بیشتر گلی بود تا چمن و در گوشه گوشه آن به دلیل باتلاقی بودن توپ از حرکت باز می ماند.

۶- ورزشگاه سه هزار نفری بابل در این روز تنها نیمی از آن پر شد تا مشخص شود تفاوت تیم های ریشه دار و یک شبه شکل گرفته. مازنی ها همواره نشان داده اند که تیم محبوب و اول استان شان نساجی مازندران است و تمایلی به جایگزینی آن با سایر تیم ها ندارند.

۷- سرخ پوشان شهرباران امروز به دلیل تشابه رنگ هر دو تیم با پیراهن دوم خود و با رنگ سپید در میدان حاضر شده بودند.

۸- بعضی از گزارشگران تلویزیون شغل دوم شان گزارشگری است و شغل نخست شان کارمندی و لیدری باشگاه های مایه دار است و گزارشگر شبکه مازندران هم از آن جمله بود! وی به صراحت از حسن زاده رییس کمیته انضباطی می خواست تا به جبران سه جلسه محرومیت تیم خونه به خونه تیم های سپیدرود و ملوان را هم به بازی های بدون تماشاگر محکوم نماید! به راستی که استدلالی قانع کننده ای ارایه کرده بود!!!

۹- اخراج مربیان در فوتبال ایران و به ویژه در لیگ یک بسیار ساده و بلادرنگ از سوی داوران صورت می گیرد و کوچکترین اعتراضی از سوی مربیان با مجازات اخراج از سوی داوران مورد جریمه قرار می گیرد. حالا در نظر داشته باشید داور این مسابقه یک اخراجی از لیگ برتر بوده که به لیگ یک تبعید شده که نتیجه کار کاملن قابل پیش بینی می باشد!

۱۰- گزارشگر بابلی کمالات دیگری به جز لیدری هم داشت. مثلن او معتقد بود که فرشاد پیوس سپیدرود را از لیگ دسته سوم (لیگی که سپیدرود هرگز در ا« حضور نداشت!) به دسته دوم آورده بود! و یا وی عقیده داشت تا حدود ۱۰۰ هوادار سپیدرود توانسته بدند تا حدود دو هزار هوادار بابلی را مورد ضرب و شتم قرار دهند! خداوند فوتبال ما را از دروغگویی در امان بدارد.

۱۱- نادر دست نشان هم از گزند داور این مسابقه در امان نماند و در حالی که به اعلام ۵ دقیقه وقت اضافه در نیمه دوم منسبت به داور معترض بود از سوی داور در آخرین دقایق بازی اخراج شد تا هر دو مربی این دیدار مورد عنایت داور قرار بگیرند.

خونه به خونه صفر – سپیدرود یک: خونه ی دوبلکس! / پیش به سوی لیگ برتر
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

46 دیدگاه ارسال شده است

 • اشکان غایبی ساسانی//اهل هر جای رشت و گیلان هستی بیا به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg//یه کانال تماما متعصب رشتی گفت:

  جناب مهندس دیدار لطفا به دهها هوادار ما که برای تشویق سپیدرود از تهران و کرج و قائمشهر به بابل رفتن اشاره و رسالت ژورنالیستی خودتون رو تکمیل کنید

 • اشکان غایبی ساسانی//اهل هر جای رشت و گیلان هستی بیا به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg//یه کانال تماما متعصب رشتی گفت:

  گزارشگر نازندرانی کاملا داره به نردم رشت اهانت میکنه و حسن زاده رو تشویق به محروم کردن سپیدرود

 • فرشاد گفت:

  تیم واسه مساووی رفته تو زمین پناه بر خدا بازی میکنن هیچ برنامه تاکتیکی ندارن ایشاالله ببریم ولی بعید میدونم با این بازی

 • فرشاد گفت:

  واقعا حسینی یک تنه تیمو نجات داده امروز

 • دختر سپیدرودی گفت:

  با سلام و خسته نباشید به آقاین مازیار زارع پژمان نوری و رافخایی!!!و یه سلام ویژه به گزارشگر قهوه ای شده مازنی و تقدیر ویژه از خوش یمنی نادر دست نشان خخخخخخخ
  همه بازی هیچ اون پیرمرد لیدری که رو لباسش قلب منی سپیدرود حک شده بود واقعا صحنه تاثیر گذاری بود

 • ميلاد 1 گفت:

  با فرشاد موافق مرسی حسینی
  مرسی بچه ها
  سپیدرود قهرمان ….

 • علی گفت:

  درود بر مرد میدان ‘حسینی دروازه بان عزیز که امروز لیاقتش را برهمه ثابت کرد

 • حمیدرضا گفت:

  خدایا شکرت خیلی مهم یود این سه امتیاز . خدایا شکرت

 • رشتی گفت:

  بچه ها مچکریم
  اقا سید حسینی دمت گرم
  مرسی داداش

 • دختر سپیدرودی گفت:

  اصلا هم خوشحال نباشید که شبکه ورزش بازی ما رو پخش کرد اونا به قول خودشون بازی خونه به خونه که مربی تغییر داده بود رو پخش کردن وگرنه ورزش سه عشقش بازی های شلخت انزلی هستش کلا این فصل سه بازی سپیدرود رو ورزش سه گذاشت یکی این بازی بود یکی بازی رفت با ملوان یکی هم بازی با نساجی که ۵دقیقه پخش کرد بعد الکی بهونه آورد که تصویر کیفیت نداره!!!!

 • دختر سپیدرودی گفت:

  بازم میگم اینقد بیگانه پرست نباشیم و دم از اتحاد و دوستی نزنیم حتی همین گزارشگر مازنی هم با آوردن اسم این ۳ شلختی سابق و تشویق کمیته انظباطی به محروم کردن ما بخاطر بازی شلخت و مسخره کردن مربی ما نشون داد که هیچ کس جز خود ما رشتی ها نمیتونیم باعث قدرت و اتحاد خودمون بشیم و همه دارن از آخور شلخت میخورن

 • اشکان غایبی ساسانی//اهل هر جای رشت و گیلان هستی بیا به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg//یه کانال تماما متعصب رشتی گفت:

  تبریک بابت برد سپیدرود رشت و تاسف برای باخت سنگین داماش???

  اشکان غایبی ساسانی

 • اشکان غایبی ساسانی//اهل هر جای رشت و گیلان هستی بیا به کانال گیلان بزرگ @gilanebozorg//یه کانال تماما متعصب رشتی گفت:

  آقای دیدار لطفا به هواداران اعزامی ما از تهران و کرج و قائمشهر اشاره کن و این بهانه رو به دست اون کانال به اصطلاح هواداری نده که دوستان ما رو به نام هوادار خودش مصادره کنه.آقا رسالت ژورنالیستیت کجا رفته؟

 • حمید گفت:

  تبریک به همه دوستان. دم بازیکنان با غیرت سپیدرود گرم. بردن تیم نادر سخته. دم علی نظرمحمدی گرم. حسینی و همه باغیرتها دمشون گرم

 • فراز گفت:

  امروز ۳ امتیازی رو گرفتیم که خیلی مارو جلو انداخت و روحیه بخش بود.
  به کمک خدا با انجام بازی های موفقیت آمیز در آینده, میریم به سمت لیگ برتری شدن..

 • پدرام گفت:

  ره اشکان باز سایتو شلوغ انداختی ره.مگه نمیدونی اونا همه از لشت نشا اومده بودن هه هه هه

 • سپيدرود خروشان و بي پايان گفت:

  برد برابر خونه به خونه بابل مبارک همه عاشقان سپیدرود

  ارتش سرخ به پیش

  زنده باد سپیدرود خروشان

 • فرهاد گفت:

  درود
  تبریک به همه هوارداران بخاطر این برد شیرین، بعد از آن اتفاقاتی که هفته گذشته در بازی با ملوان رخ داد این برد روحیه تیم و سکو را چند برابر کرد مرسی از بچه ها و مرسی از هواداران با غیرت سپیدرود که خود را به استادیوم بابل رساندند. به امید پیروزی در بازی بعدی. حضور همه هواداران را در بازی جمعه انتظار داریم. باید به بازی بعد فکر کنیم تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

 • علی گفت:

  دوستان سپیدرودی بازی بعدی با پارس جم شش امتیازی وبسیار تاثیرگذار است عین بازی با ملوان ورزشگاه را پر کنیم

 • omid گفت:

  کجایند اون انزلیچیای ابلهی که قول بردن خونه به خونه رو داده بودن لال شدن خخخ تیم ابای ها رو قاپاس گذاشتیم برید بمیرید

 • omid گفت:

  اگه یکجو مسیولین غیرت داشته باشن بچه های این تیم رو طلا میگیرن مخصوصا حسینی رو واقعا بهترین گلریه که تو رشت دیدم عاشقتم مرد با تعصب

 • فرشاد گفت:

  بازیو داشتم نگاه میکردم انصافا بازی قشنگی نبود ولی وقتی سپیدرود گل زد از خوشحالی پریدم ، مهم ٣ امتیاز بود که گرفتیم ، دم حسینی گرم دم همشون گرم

 • دختر سپیدرودی گفت:

  وای این کاربر omid خیلی باحاله هروقت میگه قاپاس من کلی میخندم خیلی خوشم میاد ازین کلمه

 • فرهاد گفت:

  درود
  ضمن تبریک به همه دوستداران سپیدرود، آقای مهندس رادنی، لطفا” مطالب غیر فوتبالی و غیر محترمانه را تایید نکنید. حرف فوتبالی اگر دارید بدون بی احترامی بگویید اما قرار نیست که هر چه خواستیم به زبان بیاوریم. بحث ما باید در چارچوب فوتبال باشد. همین

 • پدرام گفت:

  آقای فرهاد که یکی به نعل میزنی یکی به میخ چیه بچه ها به انزلیچی های محبوبت تیکه انداختن بهت برخورد؟!آخی نازی.این سایت همه نظر ها رو تایید نیکنه الانم اگه میلینی انزل جماعت تو سایت پر نمیزنه چون لالمونی گرفتن ولی امثال شماها مثلا رشتی های معتدا زیر آبی میرین یکی میاد میگه باید میباختیم شانسی بردیم یکی میگه بازی پناه بر خدا کردیم یکی مثل تو از بعضی چیزها ناراحتی!!!

 • پدرام گفت:

  ببین من خیلی هواسم به تو هست قبلا هم به اسم فرهاد سپیدرود یکی به نعل میزدی یکی به میخ تا انزلی چی میاد تو سایت لال میشی ولی تا رشتی جوابشو میده تیریپ میای که بچه ها مودب باشیم بچه ها حرفی نزدن تازه دارن جواب حرفای پارس داران و گیلان و یه چندتا مزخرف انزلی چی رو میدن تو هم هی دم از اتحاد نزن و وکیل وصی شلخت نشو فهمیدی؟

 • پدرام گفت:

  هروقت بساط شلختی جماعت ازین سایت پاک شد ماهم در مورد فوتبال فقط نظر میدهیم نمیشود که ما فقط حرف فوتبالی بزنیم و اونا دهنشونو مثل چی باز کنن و ما مثل سیب زمینی مثل تو ساکت باشیم

 • omid گفت:

  خدایا از افرینش سید محمد حسینی علی چیلاورت هادی کمپانی سهیل اقای گل و کلا رشت و رشتی مچکریم چشم هر چی حسود هم به دست برادران غیر دینیه داعش ینفجرو منفجرو انفجار خخخخ

 • امین(سپیدرود) گفت:

  یعنی بچه ها با چیب خالی و با غیرت فراوان تیم نیم شلخت رو شکست دادند

 • دختر سپیدرودی گفت:

  یه جوک میگم بخندیم

  مازیار قایقران خخخخخخخخخخ

 • omid گفت:

  بازی با پارس رو جهنم کنیم بازی فراتر از شش امتیاز

 • omid گفت:

  حالا باید بگیم مازیار کشتیران … پیش بسوی کشور دوست و همسایه این رافخایی و نوری و این مازیار پیله .. کشتن خودشون رو گل بزنن حسینی قورتشون داد خخ

 • پدرام گفت:

  مثل سگ پرتشون کردن از مولوان بیرون باز میخواستن واسه شلختا خودشیرینی کنن یکی نیس بگه بدبختای دیپورتی به شما چ میرسه؟

 • پدرام گفت:

  آقای فرهاد یکی به نعل نزن یکی به میخ یا دو نفر به اسم فرهاد تو سایت میان که خوب مسله ای نیس اسم دایی منم فرهاده!یه فرهاد سپیدرودم داشتیم که سابق یکی به نعل میزد یکی به میخ اگه چند نفرین با اسم مشابه و عقیده مختلف که هیچ ولی اگه یه نفری بدون من و بچه های بافهم رشتی سایت حواسمون بهت هست اینقد واسه من صعود دو تیم دو تیم نکن لازم نکرده وکیل وصی شلخت شی

 • کورش گفت:

  مازیار قایقران
  خخخخخخخخخخخخخخ

 • کورش گفت:

  پویا نزهتی داره به اوجش بر میگرده منتظر سر توپ زدن های وحشتناکت هستیم قهرمان

 • کورش گفت:

  واقعا بع مایلی کهن باید تبریک گفت مازیار و پژمان نوری رو رد کرد اینا دیگه تعطیل شدنولی تو این بازی داشتن خودشونو پاره می کردن برای برد

 • بابلی 111 گفت:

  خوش شانس ها در رفتید !!!!! حداقل بایستی چند گل میخوردید. تعجبم چطور اینجای جدول هستید

 • فرهادسپیدرود گفت:

  اقای پدرام فرهادسپیدرود منم هیچ ربطی هم به نامهای کاربری دیگه ندارم…واسه خودت بیانیه چرت صادر نکن ..همه کامنتهای من کاملا مشخصه …اگه اینو میفهمی که تشابه اسمی وجود داره پس بیخودی توهم نزن..اگه یه کامنت از من دیدی که یکی به نعل زدم یکی به میخ اونوقت چرت بگو…همیشه گفتم ان زلی ویلا داره …البته شهر که بی قانوت باشه قورباغه هم هفت تیر کش میشه

 • پدرام گفت:

  با تشکر از دوست خوبمون فرهاد سپیدرود که رفع ابهام کردن!پس فرهاد خالی هست که داره تو این سایت سوسه میاد.بله منم دوس دارم تو این سایت حداقل یه امکان ثبت نام باشه که کسی با یه اسم کاربری میاد معلوم باشه منحصرا خودشه

 • پدرام گفت:

  در ضمن شلخت ها تاحالا پشت لشت نشا و فومن و صومعه سرا خودتونو قایم کرده بودین حالا بابلی هم شدین عجبا

 • فرهاد سپیدرود گفت:

  این سایت فقط شده محل چرت پراکنی فقط صحبتهای غیر فوتبالی بس کنید بچسبید به تیم خودمون

 • مهدی گفت:

  آبایانی که هر روز اینجا پلاس بودن و چرندیات میبافتن پیداشون نیست!! آخه بعد از غفور جهانی و قایقران و بقیه اسطوره هاشون که با استقلال انزلی بدون نیروی دریایی دوامی نداشتن، اسطوره های امروزشون که مازیار و پژمان و جلال بودن هم جلوی سپیدرود کبیر به گل نشستن!! رفت و برگشت شدن آخییییییی . . . .

 • پدرام گفت:

  تا وقتی شلخت اینجا بچرخه وضع همینه حالا میخوای فرهاد باش یا فرهاد سپیدرود سوسه بیای با من طرفی

 • پدرام گفت:

  ما که چسبیدیم به تیم خودمون شما یه بار دیدی ما بیام اینجا ارزوی شکست ملوان کنیم یا بگیم هفته بعد از فلانی فلان تا میخورید ولی این بی وجودها هفته به هفته میدویند سایت ما ارزوی شکست و گل خوردن واسه ما میکنند شما بگو تو این جو میشه فقط حرف فوتبالی زد؟!نه بگو دیگه حالا من چرت نیگم؟کی بود یه هفته مازیار پژمان میکرد؟نه تو بگو

 • داماشی گفت:

  بابل جون تیم اصلی مازندران نساجیه قدیمی ریشه دار و عالی… من به شخصه دوس ذارم سپیدرود و نساجی برن لیگ برتر چون واقعا چندین دهه میشه به حق خودشون نرسیدن…شما بچسب به نساجی نه خونه به خونه!