وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

داوران مسابقه سپیدرود با الوند همدان مشخص شدند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در بازیهای هفته نخست لیگ دسته دو را اعلام کرد و طی آن تیم داوری مسابقه دو تیم سپیدرود رشت با الوند همدان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، این مسابقه که روز چهارشنبه پانزدهم مهرماه و راس ساعت 15:30 و در ورزشگاه دکتر عضدی رشت برگزار می شود و ابوالفضل دوستی، حسین سلیمانی، علی رعیت و عبدالحسین باستان این مسابقه را قضاوت خواهند کرد.

اسامی سایر تیم های داوری به شرح زیر است:

شهرداری بندرعباس – نیروی زمینی از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی

علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- وحید امیری- جواد سهراب نژاد

نسل ابومسلم مشهد – شهرداری جویبار از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی

ابوالفضل حسینی- مجتبی قریب- مهدی مسعودی- محمد ممتاز

کارا شیراز – نفت و گاز گچساران از ساعت 15:15 در ورزشگاه بعثت

وحید مالکی- بهزاد پناهی- عباس سعادت- حسن شفیعی

صنعت ساری – پیام وحدت خراسان از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا

حامد صادقی جو- حسین اقدامی- محمدرضا کیانی- مهرداد خسروی

شهرداری کاشان – شهرداری زنجان از ساعت 15:30 در ورزشگاه امیرکبیر

حسین زمانی- محمد پورتقی- موسی علی آبادی- احمد محمدی

پارس جنوبی جم – ماهان شوشتر از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی

عباس صادقی- بلال رییسی- امین حسن زاده- حسام الدین احمد شمسی

بادران – خونه به خونه تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه کارگران

حامد بیک زند- حسین رحیم دل- مجتبی بابا رییسی- مصطفی بینش

مقاومت تهران – کاسپین قزوین از ساعت 15:30 در ورزشگاه پنجم آذر

امیر عرب براقی- امیر فلاح- مهدی صناعی- شاهین یزدانی

استقلال آبی تهران – نفت امیدیه از ساعت 15:30 در ورزشگاه هویزه

انور دورانی- محمدحسین زاهدی- پوریا رحمتی- هادی صحرایی

اکسین البرز – آینده سازان شیراز از ساعت 15:35 در ورزشگاه انقلاب کرج

علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری – عنایت قوچ کاملو

شهرداری ماهشهر – تربیت نوین یزد از ساعت 15:45 در ورزشگاه شهدا

مجتبی مختاری- مرتضی هوشیار- حامد صفایی- علی عبدالهی

نفت نوین آبادان – هفت سمنان از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی

ابوالحسن دلباز- مهرداد بهرامی- حمیدرضا افشون- بهروز رنجبر

رهپویان رضوانشهر – شهرداری ارومیه از ساعت 15:45 در ورزشگاه

رضوان سرشار- مسلم رحیم خانی- بابک قلی زاده- محمدرضا منصوری

خلخال دشت – توسعه کیش از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی

مجید محمدی- مهرداد نجفی- حمید کاوندی- مجتبی رحیمی

راهیان کرمانشاه – شهرداری کامیاران از ساعت 16 در ورزشگاه

داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- امید جمشیدی

بعثت کرمانشاه – کارون اهواز از ساعت 16 در ورزشگاه انقلاب

نادر خاکسار- علیرضا شهری- صابر خوئی- پیام ساری اصلانی

شهرداری تبریز – کارگز بنه گز از ساعت 16 در ورزشگاه اختصاصی شهرداری

محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- حامد تازه پور- مجتبی خیری

شهرداری بوشهر – فولاد نوین اهواز از ساعت 16 در ورزشگاه بهشتی

عقیل جهانبازی- محمد نادری- رشید پردل- علی آقاجری

پنجشنبه 16 مهرماه

ملی پوشان تبریز – پرسپولیس گناوه از ساعت 16 در ورزشگاه تختی

برزو ادراک- موسی محمدی راد- اصغر ملکی- غلام مستقیم

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است