وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

داوران مسابقه سپیدرود با الوند همدان مشخص شدند

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در بازیهای هفته نخست لیگ دسته دو را اعلام کرد و طی آن تیم داوری مسابقه دو تیم سپیدرود رشت با الوند همدان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، این مسابقه که روز چهارشنبه پانزدهم مهرماه و راس ساعت 15:30 و در ورزشگاه دکتر عضدی رشت برگزار می شود و ابوالفضل دوستی، حسین سلیمانی، علی رعیت و عبدالحسین باستان این مسابقه را قضاوت خواهند کرد.

اسامی سایر تیم های داوری به شرح زیر است:

شهرداری بندرعباس – نیروی زمینی از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی

علیرضا جلالی- علی ملامحمدی- وحید امیری- جواد سهراب نژاد

نسل ابومسلم مشهد – شهرداری جویبار از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی

ابوالفضل حسینی- مجتبی قریب- مهدی مسعودی- محمد ممتاز

کارا شیراز – نفت و گاز گچساران از ساعت 15:15 در ورزشگاه بعثت

وحید مالکی- بهزاد پناهی- عباس سعادت- حسن شفیعی

صنعت ساری – پیام وحدت خراسان از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا

حامد صادقی جو- حسین اقدامی- محمدرضا کیانی- مهرداد خسروی

شهرداری کاشان – شهرداری زنجان از ساعت 15:30 در ورزشگاه امیرکبیر

حسین زمانی- محمد پورتقی- موسی علی آبادی- احمد محمدی

پارس جنوبی جم – ماهان شوشتر از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی

عباس صادقی- بلال رییسی- امین حسن زاده- حسام الدین احمد شمسی

بادران – خونه به خونه تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه کارگران

حامد بیک زند- حسین رحیم دل- مجتبی بابا رییسی- مصطفی بینش

مقاومت تهران – کاسپین قزوین از ساعت 15:30 در ورزشگاه پنجم آذر

امیر عرب براقی- امیر فلاح- مهدی صناعی- شاهین یزدانی

استقلال آبی تهران – نفت امیدیه از ساعت 15:30 در ورزشگاه هویزه

انور دورانی- محمدحسین زاهدی- پوریا رحمتی- هادی صحرایی

اکسین البرز – آینده سازان شیراز از ساعت 15:35 در ورزشگاه انقلاب کرج

علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری – عنایت قوچ کاملو

شهرداری ماهشهر – تربیت نوین یزد از ساعت 15:45 در ورزشگاه شهدا

مجتبی مختاری- مرتضی هوشیار- حامد صفایی- علی عبدالهی

نفت نوین آبادان – هفت سمنان از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی

ابوالحسن دلباز- مهرداد بهرامی- حمیدرضا افشون- بهروز رنجبر

رهپویان رضوانشهر – شهرداری ارومیه از ساعت 15:45 در ورزشگاه

رضوان سرشار- مسلم رحیم خانی- بابک قلی زاده- محمدرضا منصوری

خلخال دشت – توسعه کیش از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی

مجید محمدی- مهرداد نجفی- حمید کاوندی- مجتبی رحیمی

راهیان کرمانشاه – شهرداری کامیاران از ساعت 16 در ورزشگاه

داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- امید جمشیدی

بعثت کرمانشاه – کارون اهواز از ساعت 16 در ورزشگاه انقلاب

نادر خاکسار- علیرضا شهری- صابر خوئی- پیام ساری اصلانی

شهرداری تبریز – کارگز بنه گز از ساعت 16 در ورزشگاه اختصاصی شهرداری

محمدرضا مهرگان- عباس پورحیدری- حامد تازه پور- مجتبی خیری

شهرداری بوشهر – فولاد نوین اهواز از ساعت 16 در ورزشگاه بهشتی

عقیل جهانبازی- محمد نادری- رشید پردل- علی آقاجری

پنجشنبه 16 مهرماه

ملی پوشان تبریز – پرسپولیس گناوه از ساعت 16 در ورزشگاه تختی

برزو ادراک- موسی محمدی راد- اصغر ملکی- غلام مستقیم

داوران مسابقه سپیدرود با الوند همدان مشخص شدند
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است