وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دروازه بان مس نوین تبرئه شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروددروازه‌بان تیم دسته دومی که به همکاری در دریافت گل خورده متهم شده بود از این اتهام تبرئه شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، در هفته های گذشته انتشار تصویر یکی از گل های دریافتی محمد فرامرزی در درون دروازه مس نوین در بازی های لیگ دو برابر شهید قندی یزد و توضیحاتی که در رابطه با آن مطرح می شد سبب شده بود که دریافت این گل شائبه انگیز مطرح شود و از همین رو فرامرزی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فراخوانده شود.

اما پس از بررسی های انجام شده در کمیته انضباطی با حضور این بازیکن و ارائه توضیحات فرامرزی، این بازیکن از سوی کمیته انضباطی تبرئه شد تا بدون مشکل به تمرینات مس نوین بازگردد و در بازی های آینده نیز تیم خود را همراهی کند.

در روزهایی که فوتبال ایران به هفته های حساس خود در لیگ های مختلف پا می گذارد، تیم ها نسبت به گل های زده و خورده شائبه های زیادی به یکدیگر وارد می کنند که احساس می شود برخی از آن ها صرفا در جهت حاشیه سازی های رقبا در برابر یکدیگر است.

احضار و بررسی های فوری نهادهای نظارتی فدراسیون فوتبال می تواند ضمن برخورد سریع با موارد مشکوک، از حاشیه سازی های بی جهت در این مورد نیز اجتناب کند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.