وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دستور فوری تاج برای بررسی شکایت سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – به رغم گذشت بیش از یک ماه از ارسال نامه و امضا با درج واژه فوری از سوی تاج اقدامی توسط سازمان لیگ صورت نگرفته است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایران ورزشی، پس از ارسال نامه شکایت جعفرزاده، نماینده رشت در مجلس به رییس فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر اعلام تخلفات باشگاه نفت مسجدسلیمان، مهدی تاج با امضای نامه و قید واژه فوری دستور بررسی آن را صادر کرد.

در نامه ارسالی نماینده مردم رشت با برشمردن تخلفات اداری و قانونی باشگاه نفت مسجدسلیمان و غیرشفاف بودن ساختار این باشگاه گفته شده که علی رغم چندین اخطار کتبی از سوی سازمان لیگ مبنی ارسال مدارک و مستندات هیات موسس جدید و قانونی این باشگاه و با منقضی شدن مهلت‌های چند باره سازمان لیگ اقدامی ازسوی نفت مسجدسلیمان انجام نشده و تمامی قراردادهایی که در لیگ برتر فصل ۹۷-۹۸ توسط مدیرعامل منصوب شده هیات مدیره و موسس غیرقانونی به امضا رسیده، فاقد اعتبار و مصداق جعل عنوان تلقی می‌شود.

در این نامه اشاره شده که تخلفات مسجدسلیمان تنها مربوط به فصل گذشته نبوده و تا این تاریخ مشکل ساختاری آن حل نشده و علی رغم گذشت بیش از یک سال مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه را مورد تایید قرار نداده، بنابراین باید باشگاه سپیدرود رشت جایگزین این تیم در لیگ برتر شود.

در پایان نامه جعفرزاده گفته شده که در صورت عدم ترتیب اثر در رسیدگی به موقع در جهت احقاق حق تیم فوتبال سپیدرود رشت ناچار به مراجع نظارتی بالاتر در کنفدراسیون فوتبال آسیا مراجعه خواهد شد.

بنابراین گزارش رییس فدراسیون فوتبال در امضای نامه خطاب به بهاروند رییس سازمان لیگ فوتبال ایران نوشته شده:

“فوری، بسمه تعالی، برادر آقای بهاروند رییس محترم سازمان لیگ خواهشمند است مذاکره حضوری ضمنا با حقوقی سازمان لیگ قبل از اقدام نظر ایشان گرفته شود.”

نکته حایز اهمیت این است که به رغم گذشت بیش از یک ماه از ارسال نامه و امضا با درج واژه فوری از سوی تاج اقدامی توسط سازمان لیگ صورت نگرفته است.

این درحالی است که در تاریخ ۴ تیرماه نامه ای با امضای رییس هیات مدیره، رییس هیات موسس و دو عضو دیگر هیات مدیره و موسس نفت منتشر شد که در آن صراحتا اعلام شده مسئولیت فعالیت این باشگاه در لیگ برتر فصل ۹۸-۹۹ را برعهده نمی گیرند و مسئولیت هرگونه انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی از سوی این باشگاه برعهده فدراسیون فوتبال است.

حال باید دید با وجود مدارک غیرقابل انکار و اسناد اعضای هیات موسس نفت مبنی بر تخلف مسجدسلیمان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه اقدامی خواهند کرد؟

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 13 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.