وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دست‌نشان: سپیدرود ما را جدی نگرفته بود اما نشان دادیم ملوان هستیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: احساس می‌کنم سپیدرود ملوان را جدی نگرفته بود اما ما فراتر از لیگ دسته اول بازی کردیم.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، نادر دست‌نشان پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل سپیدرود رشت و صعود به مرحله یک‌هشتم جام حذفی اظهار داشت: ابتدا از شما خبرنگاران تشکر می‌کنم که زحمت می‌کشید و ماحصل این زحمت این بود که دو تیم یک بازی دور از حاشیه‌ را پشت سر گذاشتند.

در مورد بازی هم باید بگویم که بچه‌های ما در ۱۰ دقیقه اول تحت تأثیر بازی بودند و تیم حریف از ما سر تر بود. خوشبختانه بعد از ۱۰ دقیقه مسلط شدیم. این باخت چیزی از ارزش‌های تیم سپیدرود کم نمی‌کند.

وی ادامه داد: خوشبختانه در انتقال توپ به خط حمله موفق بودیم در نهایت هم توانستیم این پیروزی را به طرفداران‌مان هدیه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان درباره اینکه از سوی طرفداران تیم سپیدرود مورد تشویق قرار گرفته است، تصریح کرد: مردم رشت واقعا از زمانی که من افتخار داشتم با آنها کار کنم مرا مورد محبت خود قرار دادند. مردم هم روز گذشته و هم امروز هنگام ورود به استادیوم مرا شرمنده کردند. فوتبال یعنی این و جز خاطرات خوب چیزی باقی نمی‌ماند.

دست‌نشان در ادامه با بیان اینکه کیفیت تیمش بالاتر از سطح لیگ دسته اول است، عنوان کرد: من در گذشته هم گفته‌ام سطح تیم من فراتر از بازی در لیگ دسته اول است. در لیگ یک فاکتورهایی برای موفقیت وجود دارد که ما هنوز نتوانسته‌ایم با آنها خودمان را وفق دهیم. ما دو بازی با تیم‌های لیگ برتری انجام دادیم که در هر دو موفق بوده‌ایم اما در لیگ دسته اول به این موفقیت نرسیده‌ایم. پیروزی مقابل تیم‌های لیگ برتری نشان می‌دهد که ماقابلیت حضور در سطح اول فوتبال ایران را داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه دلیلی باعث شد تا او در گذشته از تیم پگاه گیلان جدا شود، عنوان کرد: من آن زمان در این مورد خیلی صحبت کردم و شاهد «ف -ک‌»های زیادی در فوتبال بودم. از این «ف -ک‌»ها قبل از من هم بوده‌اند. این آدم‌ها از ما مبلغی خواستند و اسم دو نفر را‌ آوردند و من هم با آن دو نفر برخورد کردم. حالا آن داستان‌ها گذشته است، صادقانه بگویم این همه کار کردم آخرش پول مرا ندادند و رفتند قفل خانه‌ام را شکستند.

به خود آنها هم گفتم کارشان اصلا خوب نبود. در آن زمان تیم تراکتورسازی سه مرتبه برای من بلیت گرفت اما من دو بار آن را اصلا به تبریز هم نرفتم. آن زمان تراکتورسازی ۱۰۰ میلیون بیشتر از پگاه گیلان به من پول می‌داد اما من به خاطر هواداران پگاه آنجا نرفتم. پس از آن من به همراه خانواده‌ام به مسافرت رفتم که در زمان غیبت من همان آقای «ف -ک» با مدیر باشگاه یکسری کارهایی انجام دادند و زمانی که من برگشتم به من گفتند دیگر نمی‌خواهد سر تمرین بیایی!

سرمربی تیم ملوان ادامه داد: پس از آن به من گفتند هیئت مدیره در مورد شما تصمیم خواهد گرفت اما دقیقا پس از ۱۳ دقیقه با من تماس گرفتند و گفتند با شما قطع همکاری شده و این نشان می‌دهد اصلا هیئت مدیره‌ای در کار نبوده است. من انتظار داشتم چون با تیم پگاه خیلی خوب کار کردم، مردم پشت من باشند اما آقای «ف -ک» زورش از من بیشتر بود. نتیجه آن اتفاقات هم این شد که پگاه از بین رفت و به جایش داماش آمد.

دست‌نشان در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه هنوز نتوانسته به ترکیب مشخصی در تیم ملوان دست یابد، عنوان کرد: ترکیب ایده‌آل شاید از نظر خیلی‌ها این باشد که من تغییرات زیادی در تیمم می‌دهم اما من اگر حُسنی در مربیگری داشته باشم، همین تغییرات من است. شاید امروز هم سپیدرود فکر نمی‌کرد من در تیمم این تغییرات را داشته باشم. این هنر من است که می‌توانم تیمم را تغییر دهم. اگر تیم پیروزی‌های متوالی داشته باشد، می‌شود به ترکیب دائمی دست یافت اما در غیر این صورت باید در تیمم تغییرات داشته باشم.

وی در ادامه با بیان اینکه بازیکنان جوان تیمش به لحاظ بدنی آمادگی خوبی در دیدار مقابل سپیدرود داشتند، عنوان کرد: بچه‌های سپیدرود در وقت اضافه نای دویدن نداشتند اما بازیکنان ما سرحال بودند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان درباره آمادگی بالای پژمان نوری گفت: در زندگی هر ورزشکاری سه اصل وجود دارد. زندگی سالم، تمرین خوب و فرمانبری از مربیان. پژمان نوری با اینکه خودش از بزرگان تیم است اما کاملا در اختیار مربی است. امیدوارم بازیکنان جوان هم از او یاد بگیرند. بابت حضور پژمان نوری در تیم به تمام مردم گیلان تبریک می‌گویم چون او فرزند این شهر و استان است.

دست‌نشان با اشاره به حضورش پسرش در تیم ملوان خاطرنشان کرد: سینا فقط در خانه پسر من است. من فقط در پدر خانه سینا دست نشان هستم و در تیمی بازیکنی به این نام ندارم. شما حتی دیدید که من او را در بازی گذشته از زمین بیرون کشیدم. بازیکنانی مثل سینا نعمت بزرگی هستند. امیدوارم آنها بتوانند خواسته‌های ما و مردم انزلی را به اجرا بگذارند.

وی در خصوص احتمال جدایی دو تن از بازیکنانش از تیم گفت: شهنازی پیشنهاد لیگ برتری داشت و به قنبری هم یک پیشنهاد از لیگ دسته یک رسیده بود. شرایط خانوادگی او به شکلی بود که به پدر و مادرش نزدیک باشد و شهنازی هم از فولاد و نفت تهران پیشنهاد داشت و می‌خواست به خوزستان برود، چون بچه همان‌جاست اما با مدیریت خوب آقای دنیامالی این بازیکن در تیم ما ماندنی شد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مواجهه با سوال خبرنگاری که از او پرسید «آیا سپیدرود با شرایط کنونی می‌تواند خودش را در لیگ برتر حفظ کند یا خیر» تصریح کرد: من نظر شما را ندارم که سپیدرود در حد یک تیم لیگ برتری نیست. دربی ال‌گیلانو فراتر از این حرف‌هاست. سپیدرود یک تیم لیگ برتری به حساب می‌آید و فشار زیادی را روی خود احساس می‌کند. ما تیم لیگ یکی هستیم و آنها یک بار سنگین را روی دوش‌شان احساس می‌کردند.

آنها فکر می‌کردند چون لیگ برتری هستند باید ما را ببرند اما ما به یک دلیل پیروز شدیم و آن هم این است که ما ملوان هستیم و همین موضوع یک وزنه سنگین برای من به حساب می‌آید. به نظر می‌رسید بازیکنان سپیدرود باور نداشتند که بازیکنان من این‌طور بازی خواهند کرد. آنها خیلی خوب اجازه دادند ما در زمین بازی کنیم و تاکتیک‌مان را به اجرا بگذاریم. حریف آدم هر کس که می‌خواهد باشد، باید به آن احترام گذاشت.

احساس می‌کنم سپیدرود ملوان را جدی نگرفته بود اما ما فراتر از لیگ دسته اول و بالاتر از لیگ برتر بازی کردیم و بازیکنان من کیفیت خیلی بالایی از خو دبه نمایش گذاشتند و امیدوارم سپیدرود نیز در ادامه بازی‌های لیگ برتر بتواند چنین کیفیتی داشته باشد.

دست‌نشان ادامه داد: در حال حاضر فقط ۴ تیم در لیگ برتر با بقیه تیم‌ها فاصله دارند. ۱۲ تیم باقی‌مانده مثل سپیدرود هستند. سپیدرود از ۱۲ تیم لیگ برتری دیگر ضعیف‌تر نیست، مگر اینکه خودش بخواهد ضعیف‌تر باشد. آنها به یکسری مسائل نیاز دارند که در لیگ برتر نتایج بهتری بگیرند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است

  • سپیدرودقلب من گفت:

    ای کاش مربی مابودی

  • سىاه گفت:

    درود:اقاى دست نشان همه اىران مىدونند فرد کاربلدى هستىن ودر هر تىمى بودىد تحول ایجاد کردىد ملوان با اندىشه هاى شما وانگىزه بازىکنانش به پىروزى رسید ومن به عنوان ى سپىدرودى امىدوارم کادر فنى تىمم ازاىن شکست درس خوبى گرفته باشند اىنکه هىچ تىمى ازپىش برنده نىست مغروربودن بلاى جان هر مربى وبازىکنان هرتىمى است