وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دل نوشته مالک باشگاه سپیدرود با هواداران

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مالک باشگاه سپیدرود رشت دل نوشته ای را با هواداران پرتعداد و پرشمار سپیدرود به اشتراک گذاشت که مشروح آن را در زیر می خواندید:

بنام خداوند بسیار بخشنده و بسیار مهربان

ضمن تشکر از همه هواداران دلسوز که مالکان واقعی تیم سپیدرود هستند، مربیان و بازیکنان فصول گذشته و فصل حاضر که با تمام شرایط سخت در کنار تیم بودند.

آنچه که بر سر تیم بزرگ سپیدرود از لیگ برتر تا سقوطش به لیگ دسته دوم آمد داستانی است سوزناک و هولناک و در عین حال غیر قابل باور که نتیجه اش شد؛ غارت اموال سپیدرود در این سال ها و همچنین بدهی بیش از ٢٠ میلیارد تومنی در کمتر از ۴ سال که بر پیکره بی جان سپیدرود وارد شد و تیم را تا مرز انحلال کشاندتد و تنها به دلیل عشق و ایمان همیشگی مردم رشت و هواداران پرتعداد بود که سپیدرود همچنان جاودان ماند و خواهد ماند.

در این میان هستند کسانی که در دوران بی مالکیتی تیم، با حیله و نیرنگ این قبله گاه جوانان رشتی را دستمایه تصمیمات سود جویانه خود کردند و با یارگیری از میان برخی هوادار نماهای معروف، آنها را در این چپاول شریک کردند.

هوادار نماهایی که به جای تشویق بازیکنان ٩٠ دقیقه به توهین و تخریب ارکان باشگاه می پردازند و روحیه بازیکنان را هدف قرار می دهند همواره در سقوط های سپیدرود و انباشت بدهی های فصول گذشته این تیم شریک بوده و هستند.

در دوران سخت بی مالکیتی سپیدرود این افراد به کمک شرکای شان روی سکو بازیکنانی را با پرداخت وجوهاتی به تیم اضافه می کردند و بدون هیچ رزومه ای در کنار بازیکنان غرور آفرین سپیدرود قرار می دادند تا آخرین ضربات شان را بر پیکر سپیدرود وارد کنند و اعتبار بیش از نیم قرنی اش را خدشه دار نمایند.

بد نیست بدانید که تیمی را تحویل گرفتم که تا اواسط نیم فصل ریالی به هیچ بازیکنی پرداخت نشده بود به جز سرمربی محترم پیشین که ابتدای قراردادش ١۵٠ میلیون تومان نقد و دو چک به مبلغ ٢۵٠ میلون تومان تا قبل از نیم فصل گرفته بود در کنار قراردادهای خاص و معروفی که هواداران بهتر از جزییات آن مطلع هستند و ریالی به کسی پرداخت نگردیده بود.

سپیدرود یکپارچه ای که همیشه در لیگ برتر و دسته یک و دسته دو، با جوانان سپیدرودی که غیرت سپیدرودی داشتند و با سرمربی رشتی که آوازه اش کشوری است را تبدیل کردند به تیمی که از هویت رشتی و سپیدرودی خالی شده بود با قراردادهای هنگف حدود ۷ میلیارد تومانی آن هم در لیگ دسته دوم!

نمی دانم این سپیدرود چه نفعی برای یک عده خاص که همواره تیم را به آشوب کشیده و جامعه هواداری را بر علیه مدیران باشگاه و دلسوزان هدایت می کند دارد!؟

قطعا این عملکرد کار دشمنان قسم خورده سپیدرود است و هر عزیزی که در این تصمیمات نقطه پرگار است بداند که آه و ناله دلسوزان سپیدرود آنها را در این دنیا و قطعا آخرت رها نخواهد کرد.

آمدیم تا ثابت کنیم یکه و تنها هم می شود کار کرد حتی با قهر مسئولین استانی و شهری که از گذشته بخاطر توهین ها و تحقیرهای برخی هوادارنماهای معلوم الحال سپیدرود را در لیست سیاه قرارداده اند.

امروز با محبت و ایثار و گذشت و همدلی باید نگهبان این یادگار پدران مان باشیم و مکتب سپیدرودی را زنده نگه داریم.

امروز سپیدرود با آرامشی که به جامعه تزریق کرده و امید را در دل ها برای بازگشت دوباره به سطح نخست فوتبال ایران زنده نموده است و مسئولین کم کم خود را جهت کمک به این تیم نزدیک کرده اند.

هرچند که در دوران بی مالکیتی تیم بیشترین کمک از طریق شهرداری و یکی از نماینده گان فرهنگی شهر رشت انجام شده بود و امروز خدا را شاکرم در این ۵ ماه آمدنم شرمنده کسی نیستم و حسب وظیفه به همه نماینده گان رشت عرض کردم جهت بقا و استمرار و رشد و شکوفایی سپیدرود کمک نمایید و راهکار های کمک هم تقدیم شان گردید.

چندین بار با شهردار کلانشهر رشت تلفنی صحبت نمودم که ایشان در کمال تعجب اعلام کرددند شرایط کمک به سپیدرود را را ندارند! و در سال گذشته تنها ۵٠٠ میلیون تومان شهردار فعلی به سپیدرود پرداخت کرد که با وجود تورم چندین برابری کمترین مبلغ کمک شهرداری در شش هفت سال گذشته بوده است!

البته باید تاکید کنم که خدای دلسوزان واقعی سپیدرود بسیار بزرگتر از حد تصور است و بزودی و برای اولین بار در تاریخ سپیدرود دفتر دایمی باشگاه در مرکز شهر رشت دائر می گردد و حفاظت و حراست از این دفتر بر عهده هوادار واقعی می باشد.

یادمان باشد اگر هدفمان صعود سپیدرود است، شکست های این فصل می تواند انگیزه صعود با برنامه برای آینده ای بسیار نزدیک باشد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.