وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دل نوشته مالک باشگاه سپیدرود: تنهای مان گذاشتند!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهندس علی رضا نوید مالک باشگاه سپیدرود پس از ۵ سال بی مالک بودن سپیدرود، دل به دریا زد و با مرتفع کردن مشکلات و موانع مالکیتی به بلاتکلیفی سپیدرود در مبهم بودن مساله مالکیت سپیدرود، پایان داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود، در حالی که حدود یک سال از ورود مهندس نوید به سپیدرود گذشته است، وی در حل مسائل و مشلات سپیدرود که اغلب از سالیان گذشته به ارث رسیده است تنها مانده و در این شرایط سخت اقتصادی کمار کسی پیدا شده که دست یاری به وی بدهد.

در زیر دل نوشته مهندس نوید خطاب به مسئولان سیاسی، ورزشی و اقتصادی استان را مشاهده می نمایید، با این امید که مسئولان عالی رتبه گیلان از جمله استاندار محترم بداند که سپیدرود عزیز با بیش از ۵۴ سال قدمت در هر نقطه دیگر کشورمان مشغول به فعالیت بود، بدون تردید مورد توجه بیشتری از سوی مسئولان قرار می گرفت.

همانطور که سپاهان در اصفهان، تراکتور در تبریز، نساجی در مازندران و پرسپولیس و استقلال در تهران چنین شرایطی دارند. یادمان باشد که تیم های قدیمی و ریشه دار را باید با هم مقایسه کرد و تیم های تازه تاسیس و نوبنیاد را با یکدیگر.

” ضمن عرض ارادت به مردم شریف رشت. اینجانب حسب وظیفه شهروندی در آذر ماه. سال ١۴٠٠ ضمن هماهنگی با برخی مدیران ارشد استان گیلان و شهر رشت جهت جلوگیری از اتفاقات نامیمون برای تیم محبوب سپیدرود که در قلب مردم شریف رشت جایگاه ویژه ای دارد ورود کردم و تا امروز بدون هیچ آورده ای از تیم سعی نمودم با اتکا به خداوند قادر و متعال در رفع موانع مالی و مدیریتی تیم از اندوخته های شخصی خود هزینه کنم.

اما در طول تاریخ ورود اینجانب که عملکرد آن توسط هواداران واقعی تیم می تواند تجزیه و تحلیل شود، متاسفانه مسئولان استان و شهر رشت در این راه بس دشوار، تیم محبوب رشت را تنها گذاشته و از حداقل کمک هایی که در سال های قبل می نمودند محروم ساختند.

این در حالی است که بر خلاف شهر مجاور رشت نماینده محترم شان نسبت به هموار نمودن مسیر و انجام کمک های مالی و معنوی فراوان و بسیج نمودن مسئولین استانی و منطقه آزاد در حمایت از تیم و خدمات به اسپانسر ان جانفشانی می کند!

در شهر من رشت از این حمایت ها دیده نمی شود اما ظاهرا در ۵ سال یتیمی سپیدرود منافعی برای عده ای خاص داشته و بدهی های بجا مانده آن به اینجانب به ارث رسیده است.

آنچه مردم شهرم باید بدانند همین بس که راه های تنفس اقتصادی باشگاه بسته شده و به این نتیجه رسیدم که در این شهر بر خلاف سایر نقاط کشور کسی اعتقادی به بقای سپیدرود و کمک به آن ندارد و اینجانب هم در این شرایط خاص نه توان توجیه مسئولین منتخب شهر را دارم و نه توان اینکه استاندار محترم را جذب تیم نمایم!

لذا پس از ١١ ماه اولین زنگ اخطار را برای مردم شهرم بصدا درآوردم و البته این مهم را در ماه گذشته طی نامه ای به اطلاع مسئولین رساندم.

در پایان از شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر رشت بخاطر حمایت های فراوان تشکر ویژه می نمایم.”

ارادتمند مردم شهرم علیرضا نوید

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.