وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دومین پیروزی تیم بسکتبال سپیدرود رشت در دومین روز از لیگ دسته اول کشور

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروددومین روز از رقابتهای گروه چهارم لیگ دسته اول بسکتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور با برتری تیمهای کاله تهران و سپیدرود در رشت پیگیری شد.

در اولین دیدار از روز دوم این رقابتها که غروب پنجشنبه در رشت برگزار شد، تیمهای بسکتبال کاله تهران و عقاب تهران رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم کاله با نتیجه ۶۹ بر ۶۰ برابر حریف خود به برتری دست یافت تا دومین پیروزی متوالی خود را کسب کند.

همچنین در آخرین بازی از روز دوم این رقابتها نیز تیمهای بسکتبال سپیدرود رشت و خانه بسکتبال خراسان رضوی به مصاف هم رفتند که در نهایت سپیدرود در یک بازی برتر با نتیجه ۶۱ بر ۴۴ حریف خود را شکست داد تا این تیم نیز دومین پیروزی خود را در این مسابقات کسب کند.

در نخستین روز این رقابت ها، تیمهای بسکتبال سپیدرود رشت و عقاب تهران رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت سپیدرودی‌ها در یک بازی نزدیک با نتیجه ۶۰ بر ۵۶ برابر حریف خود به پیروزی رسیدند تا اولین گام را در این مسابقات محکم بردارند.

همچنین در دیگر بازی برگزار شده از روز اول رقابتهای گره چهارم لیگ دسته اول بسکتبال مردان کشور، تیمهای کاله تهران و خانه بسکتبال خراسان رضوی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت کاله تهران در یک بازی برتر و یکطرفه با نتیجه ۸۲ بر ۲۸ حریف خود را شکست داد.

در جدول رده بندی این گروه تیم های بسکتبال کاله تهران و سپیدرود رشت با ۲ پیروزی متوالی و به دلیل تفاضل گل، به ترتیب در رتبه های اول و دوم جدول قرار دارند.

مربیگری تیم بسکتبال سپیدرود رست برعهده شهریار کریمی و سرپرستی تیم نیز برعهده بهنام شاد بود که عرفان کدیور، علیرضا روانبخش، امیرحسین اوجی، محمدرسول دیانی، امیر دهقان، طاها قهرمانی، علی رضا بیابانی، عرفان اسماعیل زاده، فرزام عفت دوست، کوروش جهانگیری، حمیدرضا ایمانی، امیرحسین کریمی به عنوان بازیکن در این تیم حضور داشتند.

گروه چهارم رقابت های بسکتبال لیگ دسته اول مردان کشور با حضور تیم های سپیدرود رشت، کاله تهران، عقاب تهران و خانه بسکتبال خراسان رضوی در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی ۶ هزارنفره شهدای رشت آغاز شده، به مدت سه روز ادامه می یابد.

رقابت های بسکتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در ۲ منطقه شمال و جنوب برگزار می شود که تیم های حاضر در این دوره از مسابقات در هر منطقه، در هشت گروه قرار دارند که تیم های سپیدورد رشت، ملوان انزلی و داماشیان نمایندگان گیلان در این لیگ هستند و به صورت رفت و برگشت ‌بازی های این مرحله را انجام می‌دهند و در نهایت تیم های برتر هر گروه به مرحله دوم راه خواهند یافت.

تیم بسکتبال ملوان انزلی دیگر نماینده استان گیلان در این دوره از رقابت ها در گروه پنجم این مسابقات با تیم های بانی‌نو تهران، توفارقان آذرشهر و خانه بسکتبال اردبیل همگروه شد.

همچنین تیم بسکتبال داماشیان دیگر نماینده این استان نیز طبق قرعه کشی انجام شده در گروه ششم این رقابت ها با تیم های شیمیدر قم، شکلّی تهران و خانه بسکتبال قزوین همگروه است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.