وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دو قدم مانده به صبح …

فرزاد جلائی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به یقین هنگامی که سوت آغاز مسابقه بصدا درآید هواداران عاشق چنان نام سپیدرود را فریاد خواهند زد که هیچ نامی جزء نام سپیدرود به گوش نخواهد رسید.

سپیدرود نامی برگرفته از رود طغیانگر شمالی، جاری و خروشان و پرصلابت در رگ و ریشه ی این آب و خاک است. در مسیر خود می تازد و غرش کنان هر مانعی را از جا می کند و برایش تنها رسیدن به دریا و تلاقی با آن مصادف با آرامش است و بس.

یکشنبه غرشی دیگر در انتظارمان است و از میان برداشتن مانعی دیگر.

شرایط برای صعود به عنوان تیم نخست مهیا ست. مقتضیات جدول این گونه حکم می کند که سپیدرود با شکست دو حریف خود به عنوان تیم نخست لیگ یکی می شود و به کف خواسته هایمان خواهیم رسید، که تا ایده آل راه بسیار است!

سپیدرود مدل ۹۴/۹۵ با کسب نتایجی مطلوب تا به امروز، قابل انتظار است که با کسب شش امتیاز دو بازی انتهایی فصل را پشت سر بگذارد و بدون در نظر گرفتن نتایج سایر رقبا به عنوان تیم نخست رهسپار لیگ یک شود.

این در حالی است چندین سال است که برای سپیدرود بازی های انتهایی یا بخاطر کمبود امتیازات نسبت به رقبا تشریفاتی می شد یا به نحوی صعودش در گروه لغزش رقبا  قرار داشت و باید ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست کار می شدند تا شاید صعودی صورت گیرد!

اما امسال داستان متفاوت است و سپیدرود در هر دو بازی باقی مانده لیگ در رشت از حریفان خود میزبانی می کند و ریش و قیچی در دستان سپیدرودی هاست و هواداران این تیم امیدوارند با چنین وضعیت مناسبی برای همیشه از کابوس لیگ دو جدا شوند.

این بار آمار هم به سود ارتش سرخ است. در فصل جاری ورزشگاه عضدی دوازده بار میزبان حریفان سپیدرود بود است و ده تیم با شکست رشت را ترک کرده اند و فقط دو تیم با تک امتیاز روانه دیار خود شده اند و همچنان رکورد بیش از یک سال شکست ناپذیری در رشت توسط سپیدرود در حال افزایش است.

کلید خوشبختی در دستان فرشاد پیوس قراردارد و او در بازکردن دروازه ها تبحر خاصی دارد و مطمئنیم که این بار فرشاد و شاگردانش دروازه بهشت را برای سپیدرود خواهند گشود.

دو قدم مانده به صبح؛ نفت و گاز گچساران ۱۹ اردیبهشت و بادران تهران ۲۶ اردیبهشت در کنار سربازان سرخ پوش مان جشن پیروزی خواهیم گرفت.

دو قدم مانده به صبح …
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است