وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

دکمه ری استارت مدیریت فوتبال کجاست؟

علی عالی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود کاش فوتبال ایران، مدیران فوتبال ایران و مدیریت فوتبال ایران مثل کامپیوترها و وسایل الکترونیکی دکمه ری‌استارت داشتند.

مجموعه‌ای که هَنگ کرده، هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد و علائم حیاتی و حرکت ندارد؛ یکی از راه‌حل‌های ممکن، راه‌اندازی مجدد آن است. ساده‌ترین روش برای حل بسیاری از مشکلات همین است و در بسیاری از موارد و برای طیف وسیعی از دستگاه‌ها کارساز است.

همیشه پشتیبانان فنی و کارشناسان توصیه می‌کنند «سیستم خود را مجدداً راه‌اندازی کنید.» این توصیه به این دلیل است که در ۸۰ الی ۹۰درصد مواقع بسیاری از مشکلات یک دستگاه را با یک راه‌اندازی مجدد ساده می‌توان برطرف کرد.

در بسیاری از مواقع ممکن است افراد هیچ اطلاع و پیش‌زمینه‌‌ای از اینکه چه اتفاقی برای آن دستگاه الکترونیکی افتاده است، نداشته باشند اما معتقدند راه‌اندازی مجدد دستگاه می‌تواند مشکل را به‌نوعی برطرف کند.

به نظر می‌رسد فوتبال ایران نیاز به همین کار ساده دارد؛ ری‌استارت. بازگشت به نقطه‌ای که بتوان کار کرد، جلو رفت، برنامه‌ریزی کرد و راه تازه یافت. حتماً برای شما هم این پرسش وجود دارد چرا در زمان روشن بودن دستگاه نمی‌توان این مشکلات را برطرف کرد و چگونه با یک خاموش و روشن کرده، معمولاً مشکل حل می‌شود؟

الهام پوسانه پاسخ درستی به این پرسش داد: «علت اصلی نیاز هر دستگاه الکترونیکی به راه‌اندازی مجدد را اغلب می‌توان به خطای انسانی نسبت داد. کامپیوترها و تمام برنامه‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی توسط انسان‌ها نوشته و طراحی شده‌اند.

اگر انسان خطاپذیر است چرا چیزهایی که خلق کرده باید بدون شکست باشند؟ همه ساخته‌های بشر ظرفیت داشتن نقص را دارند و با افزایش پیچیدگی کامپیوترها و دستگاه‌های الکترونیکی، تعداد نقص‌های آنها نیز افزایش یافته است.»

مدیریت در ورزش ایران سرشار از خطای انسانی است؛ یکی از حوزه‌هایی که به اتلاف سرمایه رسیده است و برای همین توسعه نمی‌بینیم، پیشرفتی نداریم و برنامه و استراتژی برای آینده نداریم. کاش یکی راهنمایی کند دکمه ری‌استارت مدیریت فوتبال ایران کجاست؟

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.