وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با تسنیم: نام سپیدرود در فوتبال کشور احیا می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: می‌توان با همیاری و معاضرت مردم که سرمایه اصلی این تیم ریشه‌دار و محبوب و مسئولان امر، قدم‌های مؤثر در جهت احیای نام بزرگ سپیدرود برداشت و با برنامه‌ریزی دقیق این تیم را به روزهای اوج آن نزدیک کرد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی منتظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با بیان اینکه امروزه ورزش به‌عنوان پدیده‌ای مؤثر در جوامع بشری نقش بی‌بدیلی در تأمین سلامت جسم و روح و ایجاد شور و نشاط جمعی پیدا کرده، اظهار داشت: به‌طور یقین در میان ورزش‌های قهرمانی، ورزش فوتبال سرآمد و پیشرو در توسعه و گسترش فعالیت‌ها و اقدامات مرتبط بوده است.

وی افزود: رشد روز افزون فوتبال که امروزه بی‌شک می‌توان آن را یک صنعت رشد یافته تلقی کرد، خود دلیل روشن بر اهمیت آن است و لزوم توجه بیش از پیش مسئولان و متولیان جامعه به رفع مشکلات و برنامه‌ریزی لازم برای توسعه پیش نیازها و زیر ساخت‌های مربوطه اجتناب ناپذیر است.

رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، اظهار داشت: استان گیلان که از مهد قهرمانان و ورزشکاران شناخته شده در عرصه‌های گوناگون بوده در زمینه فوتبال نیز همواره توانمندی‌ها و استعدادهای خود را با معرفی چهره‌های ارزنده، در این زمینه به نمایش گذاشته است.

منتظری با اشاره به اینکه چگونه می‌توان سخن از فوتبال گیلان گفت ولی اسمی از باشگاه قدیمی و ریشه‌دار سپیدرود به میان  نیاورد، تصریح کرد: کارشناسان امر به خوبی واقفند که ایجاد یک برند ورزشی که توانایی ایجاد انسجام و هم افزایی و شور جمعی را دارا باشد که نمونه آن را می‌توان در شهرهای صنعتی کشور سراغ گرفت.

وی با بیان اینکه هم اکنون که استان گیلان از چنین ظرفیتی برخوردار است منصفانه نیست که با بی‌توجهی از کنار این پتانسیل عظیم به سادگی عبور کرد و بهره‌برداری مناسبی از آن به‌عمل نیاورد، گفت: باشگاه سپیدرود رشت با قدمتی نزدیک به نیم قرن شایسته توجه و سرمایه گذاری در جهت ارتقا و دستیابی به سطح اول فوتبال کشور است.

رییس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، بیان داشت: توجه به این نکته ضروری است که نام سپیدرود علی رغم همه فراز و نشیب‌ها و مشکلات اقتصادی توانسته است در پس این همه سال‌ها هویت و اصالت خود را حفظ کند، آن هم در شرایطی که بسیاری از باشگاه‌های ورزشی به‌دلیل مشکلات اقتصادی ناگزیر به تعطیلی یا تغییرات جدی در باشگاه‌داری شده‌اند.

وی گفت: می‌توان با همیاری و معاضرت مردم که سرمایه اصلی این تیم ریشه‌دار و محبوب و مسئولان امر، قدم‌های مؤثر در جهت احیای نام بزرگ سپیدرود برداشت و با برنامه‌ریزی دقیق این تیم را به روزهای اوج آن نزدیک کرد.

منتظری اظهار داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برخود فرض می‌داند در چارچوب امکانات موجود از هرگونه تلاشی که می‌تواند منجر به تقویت بنیه اقتصادی و زیرساخت‌های باشگاه محبوب سپیدرود گردد مضایقه کند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است