وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

رئیس شورای شهر لنگرود: باشگاه شهرداری لنگرود به مزایده گذاشته می‌شود

رئیس شورای شهر لنگرود با اشاره به آخرین جلسه کمیسیون ورزش شورا با هیئت مدیره باشگاه، گفت: مقرر شد که باشگاه به مزایده گذاشته شود زیرا شهرداری به دلیل بدهی‌های یک دهه گذشته توانایی پرداخت مخارج باشگاه فوتبال را نداریم.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – غلامرضا منصفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در لنگرود، با بیان اینکه در خصوص آخرین باشگاه شهرداری لنگرود اظهار کرد: طبق آخرین جلسه کمیسیون ورزش شورا با هیئت مدیره باشگاه قرار شد که باشگاه به مزایده گذاشته شود.

وی افزود: به دلیل بدهی‌هایی که شهرداری از یک دهه گذشته محکوم به پرداخت آن است توانایی پرداخت مخارج باشگاه فوتبال را نداریم.

رئیس شورای اسلامی لنگرود با اشاره به مبلغ بدهی شهرداری گفت: در حال حاضر شهرداری مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان به یک خانواده بدهکار است و موظف هستیم از مهر ماه امسال به مدت یک سال مبلغ مذکور را پرداخت کنیم.

منصفی تصریح کرد: اگر نگاهی به شهرداری‌های بزرگ همچون رشت و حتی تهران بیاندازیم می‌بینیم که شهرداری‌ها در امور باشگاه‌داری به صورت مستقیم دخالت نمی‌کنند این در صورتی است که بودجه‌های فرهنگی آنان بیشتر از شهرداری لنگرود است و بحث حمایتی از باشگاه را انجام می‌دهند.

رئیس شورای اسلامی لنگرود گفت: از زمان آغاز شروع کار شورای دوره چهارم، در مراسمات مذهبی، ورزش‌های همگانی شورا به عنوان یک حامی حضور داشته است و همین روند تا پایان کار این دوره ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه متولی اصلی ورزش اداره ورزش و جوانان است افزود : باشگاه برای شهرداری هزینه های جانبی زیادی دارد که از اصل کار خود که انجام کارهای عمرانی و آبادانی جهت رفاه حال شهروندان است غافل می مانیم.

غلامرضا منصفی ادامه داد :در نظر داریم با مزایده باشگاه و مبالغی که قبلا برای فوتبال در نظر گرفته می شد زمین های ورزشی را در محلات شهر خریداری کنیم تا ورزش به صورت همگانی در شهر و محلات جریان داشته باشد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.