وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

رئیس هیئت فوتبال گیلان: خدا را شکر کسی در دربی گیلان کشته نشد!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – رئیس هیئت فوتبال استان گیلان معتقد است برخی تماشاگران که تعصب بیهوده داشتند، زحمات مسئولان برگزاری دیدار تیم های ملوان انزلی و سپیدرود رشت را هدر داده‌اند.

به گزارش سایت سپیدرود، قربانعلی الماسخاله در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم درباره درگیری های ایجاد شده در دیدار ملوان انزلی – سپیدرود اظهار داشت: بازی جوانمردانه ای را در زمین مسابقه شاهد بودیم و مشکلی میان اعضای دو تیم ایجاد نشد، اما شرایط بین تماشاگران متشنج بود.

نمی دانم درباره درگیری های بین تماشاگران چه بگویم. باز هم خدا را شکر کسی در این درگیری ها کشته نشد!

وی ادامه داد:‌ متأسفانه زیرساختهای ما آماده نیست. ما جلسات متعددی با مدیران استان گیلان، مسئولان شهر انزلی، دادستانی و استانداری داشتیم، اما باز هم این درگیری ها به وجود آمد.

قبل از بازی در فضای مجازی، حساسیت هایی ایجاد شد و برخی افراد که مسئولیت دارند، مصاحبه های بی خودی کردند و همین سبب افزایش حساسیت بازی شد.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با اشاره به اقدامات خوب مسئولان انزلی برای برگزاری مسابقه در ورزشگاه تختی تصریح کرد: اگر از ورزشگاه تختی بازدید می کردید،‌ می دیدید کارهای خوبی صورت گرفته و تلاش های زیادی برای برگزاری مسابقه به نحو احسن انجام شده بود.

این ورزشگاه در حال تعمیر است و اصلاً‌ استاندارد نیست. ورزشگاه تختی مشکلات عدیده ای دارد، اما ناچار به برگزاری بازی در این ورزشگاه بودیم، چرا که دوست نداشتیم بازی در استان دیگری برگزار شود. می خواستیم که تیم میزبان از امتیاز میزبانی خود استفاده کند.

«مسئولان باشگاه ملوان و بندر انزلی بسیار زحمت کشیدند تا نظر مثبت نماینده فدراسیون فوتبال را جلب کنند.»، الماسخاله با بیان این جمله به تسنیم گفت: برخی افراد که تعصب بی‌خود داشتند، زحمات ما را هدر دادند.

باید از فوتبال لذت برد، نه اینکه به هم سنگ پرانی کنیم. من اصلاً این اتفاقات را از جانب هر دو تیم تأیید نمی کنم. اگر شرایط به این منوال پیش برود، فکر نمی کنم این فوتبال دستاوردهای خوبی داشته باشد.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد خسارات وارده به ورزشگاه تختی انزلی و نیز تعداد مصدومان بازی دیروز ملوان – سپیدرود خاطرنشان کرد: مسئولان استادیوم، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، رئیس هیئت فوتبال انزلی و نیروی انتظامی این شهر در این خصوص گزارش می‌دهند. از مسئولان می‌خواهم با افرادی که امنیت ورزشگاه ها را مختل می کنند، برخورد شود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.