وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

رادنی دیدار: کسر امتیاز و یا سقوط به لیگ پایین تر در کمین سپیدرود رشت

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت گفت : با توجه به نامه ای که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به باشگاه سپیدرود ارسال کرده، این تیم با خطر کسر امتیاز، بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و یا سقوط به لیگ پایین تر تهدید شده است.

به گزارش سایت سپیدرود، رادنی دیدار روز دوشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق این نامه به باشگاه سپیدرود رشت مهلت داده شده تا در خصوص ۲۸ میلیارد ریال بدهی این تیم به طلبکاران تعیین تکلیف شود، این در حالی است که این فرصت ساعت ها و روزهای پایانی خود را سپری می کند و متاسفانه خطر جدی این تیم ریشه دار و پرطرفدار را تهدید می کند.

وی ادامه داد: در این میان مسئولان استانی درگیر باشگاه سپیدرود رشت نیز از وجود این نامه مطلعند اما به دلیل اینکه موجب نگرانی خریداران و یا طرفداران این تیم را ایجاد نکنند تاکنون در خصوص وجود این نامه سکوت کرده اند.

وی در ادامه به وضعیت نابسامان سپیدرود اشاره و بیان کرد: حدود ۲۰ روز گذشته فراخوانی برای دراختیار گرفتن این باشگاه داده شد و ۶ خریدار نیز برنامه های خود را ارائه کردند و وضعیت خریداران بررسی شد و به طور غیررسمی نیز اعلام شده که دو خریدار شانس بیشتری برای دراختیار گرفتن سپیدرود دارند.

مدیر راوبط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: بیش از یک هفته از این امر سپری شده اما تاکنون هیچ اتفاقی نیافتاده در حالی که نامه ضرب العجل کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز روی دست این باشگاه مانده است.

دیدار خاطرنشان کرد: در این مدت اگر با خریداری به توافق می رسیدند، آن خریدار می توانست با طلبکاران وارد مذاکره شود و با پرداخت بخشی از این بدهی و یا گرفتن زمان بیشتر، تهدید کسر امتیاز و یا سقوط به لیگ پایین تر هم سپیدرود را تهدید نمی کرد.

وی تصریح کرد: از طرف دیگر شرایط بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز به دلیل نداشتن مدیرعامل،  سرپرست و کادر فنی مشخص نیست و اکثر بازیکنان شاخص این تیم بدلیل این مشکلات به صورت یکطرفه قرارداد خود را فسخ کرده اند.

وی اظهار کرد: البته انتخاب یک مالک کار چندان سختی نبود و اگر مالک انتخاب می شد،  بهتر از شرایط فعلی بود و در حال حاضر نیز کیومرث بیات که از وی به عنوان آخرین مالک این باشگاه نام برده می شود،  هم اینک به فکر بسته شدن یا بسته نشدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه فولاد خوزستان است و در این خصوص اظهار نظر می کند.

وی در ادامه گفت: سپیدرود هم اینک با کوهی از مشکلات و موانع روبرو است و همچنین قرار است که رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم از نیمه اول آبان ماه آغاز شود و این در حالی این که این تیم ریشه دار،  قدیمی و پرظرفدار، مالک، مدیرعامل، سرپرست، کادرفنی و بازیکن ندارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت بیان کرد: متاسفانه این باشگاه با انبوهی از بدهی مواجهه است که این امر حاصل بی تدبیری های چند سال اخیر مسئولان فوتبال گیلان در خصوص تغییر در مدیریت باشگاه سپیدرود رشت به وجود آمده است.

دیدار افزود: به هرحال امید است که هر چه زودتر وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود رشت مشخص شود تا مالک جدید بتواند به این تیم سرو سامانی دهد تا سپیدرود رشت با قدرت در رقابت های لیگ دسته دوم حضور یابد.

تیم فوتبال سپیدرود رشت که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور حضور داشت در پابان با قرار گرفتن در رتبه هفدهم جدول ۱۸ تیمی این مسابقات به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.