وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

رکوردداران دریافت گل

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – نساجی مازندران که اولین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه کرد، در دقایق یک تا پانزده بازی اجازه گلزنی به حریفانش نداد تا در حال حاضر تنها تیم تاریخ لیگ برتر شناخته شود که ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی را بدون گل خورده سپری می کند.

در فصل گذشته، پیکان در همین دقایق ابتدایی ۶ گل از حریفانش دریافت کرد که بیشتر از هر تیم دیگری در این فصل گل خورد. همچنین پیکان به لحاظ گل خورده در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی، در تاریخ لیگ برتر نیز رکورددار است و بیش از هر تیم دیگری دروازه اش باز شده است.

در ادامه آمار و ارقام مربوط به دقایق دریافت گل در تیم های مختلف لیگ برتر هجدهم را مرور می کنیم.

دقایق ۱ تا ۱۵

پیکان در این دقایق ۶ گل خورد تا از این نظر رکورددار لیگ هجدهم باشد. بعد از پیکان، تیم های صنعت نفت آبادان و سپیدرود رشت با ۵گل خورده در رده بعدی قرار دارند.

نساجی مازندران تنها تیمی است که در لیگ برتر هجدهم این دقایق را بدون گل خورده پشت سر گذاشت؛ پدیده مشهد و پرسپولیس در این دقایق تنها یک گل خورده داشتند.

در تاریخ لیگ برتر، نساجی مازندران تا کنون در این دقایق گلی دریافت نکرده، و پیکان هم با ۸۷ گل خورده در ۱۵ دقیقه ابتدایی، در این زمینه ضعیف ترین رکورد را به نام خود ثبت کرده است.

دقایق ۱۶ تا ۳۰

استقلال خوزستان یکی از تیم های سقوط کرده به دسته پایین تر، این دقایق را با عملکرد بسیار ضعیفی در خط دفاعی سپری کرد. قهرمان لیگ پانزدهم در ۱۵ دقیقه دوم بازی، ۱۲ گل خورده داشت و دیگر تیم خوزستانی یعنی نفت مسجدسلیمان هم ۹ بار مقابل مهاجمان حریف تسلیم شد.

هیچ یک از تیم های لیگ هجدهم نتوانستند این دقایق را بدون گل خورده سپری کنند و کمترین گل خورده در این دقایق در طول فصل، با یک گل خورده به نام سپاهان اصفهان به ثبت رسید.

در تاریخ لیگ برتر، سایپا با ۸۴ گل خورده در این دقایق ضعیف ترین آمار را به خود اختصاص داده است.

دقایق ۳۱ تا ۴۵

باز هم قهرمان لیگ پانزدهم در این زمینه رکورددار بیشترین گل خورده بود و ۹ گل خورده داشت. بعد از استقلال خوزستان، دیگر تیم سقوط کرده به دسته پایین تر یعنی سپیدرود رشت با ۸ گل ضعیف ترین عملکرد دفاعی را در ۱۵ دقیقه سوم بازیها را داشت.

استقلال و پرسپولیس تیم هایی بودند که در این دقایق کمترین گل خورده را داشتند و تنها یک گل از حریفان دریافت کردند. در تاریخ لیگ برتر، ذوب آهن اصفهان با ۹۶ و سپاهان با ۹۲ گل خورده ضعیف ترین آمار را در این بخش در اختیار دارند.

دقایق ۴۶ تا ۶۰

در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بازی های این فصل، سپیدرود رشت بدترین عملکرد در خط دفاعی را داشت و ۱۲ بار دروازه این تیم باز شد. پس از سپیدرود، سایپا با ۸ گل خورده در رده بعدی قرار گرفت.

از نظر عملکرد آماری خط دفاعی، پرسپولیس و سپاهان اصفهان بهترین تیم های فصل گذشته در این دقایق بودند که تنها یک گل خورده داشتند.

در تاریخ لیگ برتر، گل های خورده سایپا در این دقایق بیشتر از هر تیم دیگری است؛ نارنجی پوشان ۱۱۰ گل در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی های خود دریافت کرده اند.

دقایق ۶۱ تا ۷۵

در این دقایق هم ضعیف ترین عملکرد به دو تیم انتهای جدول اختصاص یافت؛ استقلال خوزستان و سپیدرود رشت به ترتیب ۹ و ۸ گل خورده در ۱۵ دقیقه پنجم از بازی های این فصل داشتند.

استقلال تهران تنها تیم بدون گل خورده لیگ هجدهم در این دقایق بود؛ پدیده مشهد و ذوب آهن اصفهان هم در این دقایق فقط یک گل از حریفان دریافت کردند.

رکورد بیشترین گل خورده در این دقایق در تاریخ لیگ برتر، باز هم به نام سایپا ثبت شده که ۱۰۶ بار از حریفان گل خورده است.

دقایق ۷۶ تا ۹۰

در دقایق رو به پایان بازی های فصل گذشته، سایپا و فولاد خوزستان با ۱۰ گل خورده ضعیف ترین عملکرد دفاعی را داشتند. پس از این دو تیم، پیکان با ۹ گل خورده بدترین عملکرد را به نمایش گذاشت.

پرسپولیس به عنوان بهترین تیم از نظر عملکرد دفاعی در این دقایق لقب گرفت و تنها ۲ گل خورده داشت. در تاریخ لیگ برتر، سایپا با ۱۲۷ گل خورده بدترین عملکرد را در این دقایق به ثبت رسانده است.

وقت های اضافه

نساجی هر چقدر در دقایق ابتدایی عملکرد خوبی در خط دفاعی داشت، در وقت های اضافه بازی بیشتر از دیگر تیمها دروازه اش باز شد و در این دقایق ۶ گل خورده داشت.

پدیده مشهد که در این دقایق بیشترین گل زده را در لیگ هجدهم داشت، تنها تیمی بود که به حریفان اجازه گلزنی در وقت های اضافه را نداد. در تاریخ لیگ برتر هم سایپا و ذوب آهن اصفهان با ۵۳ و ۵۲ گل خورده در وقت های اضافه، رکورددار گل خورده در این دقایق شناخته می شوند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.