وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سخنگوی سپیدرود: تیم سپیدرود در لیگ برتر می‌ماند / بازیکنان حق دارند دنبال مطالبات شان باشند

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: با وفاق و همدلی و کسب امتیازات لازم از دو دیدار خانگی بقای‌مان در لیگ برتر را تثبیت می‌کنیم.

به گزارش سایات سپیدرود، فرهاد خراسانی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به دیدار سپیدرود مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: از شکست در این دیدار ناراحتیم اما به هر ترتیب برد، باخت و مساوی از خصوصیت ذاتی فوتبال است و الزاماً باید با آن کنار آمد.

وی با اشاره به اینکه در این دیدار کادر فنی و بازیکنان نهایت تلاش خود را برای یک نتیجه مطلوب و معقول کردند، اضافه کرد: باشگاه از این بابت از زحمات همه آنان تقدیر و تشکر دارد.

هرچند کسب نتیجه مورد هدف محقق نشد اما اصول اخلاقی و نفس ورزش ایجاب می‌کند که در زمان پیروزی و شکست در کنار هم بوده و حمایت خود را تحت هر شرایطی نشان دهیم، امروز با تیمی رودررو بودیم که نیاز به توضیح بیشتر ندارد و آن‌ها هم در این دیدار به دنبال کسب نتیجه مطلوب خود بودند که موفق شدند.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به مطالبات مالی بازیکنان متذکر شد: این حق را برای بازیکنان قائل هستم که نگران مطالبات خود باشند، چراکه فوتبال شغل حرفه‌ای آنان و محل امرارمعاش‌شان است و متأسفانه این نگرانی به یک امر طبیعی در فوتبال ایران تبدیل‌شده است و صرفاً مختص باشگاه سپیدرود نیست.

خراسانی، مطالبات مالی را موضوعی عمومی دانست و افزود: اکثر باشگاه‌ها درگیر مطالبات مالی هستند که عمدتاً ناشی از وضعیت اقتصادی کشور است؛ اما دلیل آن در فوتبال ایران علاوه بر این موضوع مهم، بدقولی مدیران باشگاه‌ها در گذشته است که نسبت به تعهدات خود متعهد نبودند و در نتیجه ذهن بازیکنان را به خود درگیر کرده و آنان نگران دریافت مطالبات خود هستند.

وی تصریح کرد: باشگاه سپیدرود، گاها در بعضی مراحل، نسبت به بازیکنان تأخیر جزئی در پرداخت مطالباتشان داشته است اما این تأخیر به معنای عدم ایفای تعهدات و یا عدم پرداخت تلقی نمی‌شود و از یکدیگر قابل‌تفکیک است.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به سه دیدار پیش روی سپیدرود در پایان لیگ بیان کرد: قطعاً در دیدارهای آینده به‌ ویژه دو دیدار خانگی، باید تمرکزمان روی موفقیت تیم و در نظر گرفتن احساسات و رضایت طرفداران باشد.

خراسانی با تأکید بر لزوم وفاق و همدلی استانی گفت: از مسؤولان و مدیران ارشد استان گرفته تا طرفداران همیشه حامی انتظار توجه و حمایت بیشتری داریم تا با پیروزی‌های داخل خانه، موفقیت و بقای خود در لیگ برتر را تثبیت کنیم.

سخنگوی سپیدرود: تیم سپیدرود در لیگ برتر می‌ماند / بازیکنان حق دارند دنبال مطالبات شان باشند
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.