وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سخنگوی سپیدرود: مالک باشگاه سپیدرود حافظ این میراث بزرگ است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سخنگوی باشگاه سپیدرود، با بیان اینکه بقای امروز باشگاه بزرگ سپیدرود نتیجه زحمات و تلاش دیروز پیشکسوتان است، گفت: دکتر تن زاده و همکارانشان حافظ این میراث هستند و در حفظ آن با کسی تعارف ندارند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایسنا منطقه گیلان، فرهاد خراسانی، سخنگوی باشگاه سپیدرود درخصوص اخبار و حواشی روزهای منتهی به پایان سال و اوضاع و احوال تیم، در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد:

قبل از هر چیز، پیشاپیش فرارسیدن عید نوروز را به همه طرفداران و عاشقان واقعی سپیدرود که در این مدت باشگاه خودشان را تنها نگذاشتند و با حمایت قاطعانه و همه جانبه، چه حضورا، چه غیابا، چه کتبا و چه شفاها صفای نیت خود را خالصانه ابراز نمودند، تشکر و قدردانی دارم.

وی با بیان اینکه دکتر تن زاده در این روزهای حساس و پایانی نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند، تصریح کرد: باشگاه همه تلاش خود را صرف موفقیت تیم جهت حضور پر قدرت در ادامه دیدارهای آتی می کند و توجهی به شایعات و حواشی نداشته، اما آنها را کامل تحت کنترل خود دارد و هدایتشان می کند.

خراسانی، در مورد اتفاقات و حواشی از پیش طراحی شده اخیر بیان کرد: ما نباید انتظار داشته باشیم که همه موافق برنامه و سیاست   های باشگاه باشند؛ در غیر این صورت اگر همه موافق باشند حتما یک جای کار لنگ می زند. همه حق انتقاد دارند اما حق تخریب به کسی نمی دهیم و به شدت جلویشان می ایستیم و عقب نشینی در کارمان معنا ندارد.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: طی هفته های اخیر بعضی ها با استفاده از پخش اخباری کذب در فضای مجازی با نوع جدیدی از نگارش و غلط املایی، سعی در ایجاد یک فضای التهاب و نگرانی در باشگاه را داشته اند.

البته نیز مشخص شد که چه فردی این سناریو را ویرایش نموده و با مستمسک قرار دادن اعضای هیئت مدیره باشگاه، عملا نشان دادند که این گروه مردودین در این برهه از زمان نیاز دارند که تحت شرایطی با هم همسو و هم سفره باشند و با این ترفند ناموفقی که این اواخر منجر به شکستشان شد کاملا هدف پلید خود را هویدا نموده و نشان دادند به دنبال قدرت و باج خواهی هستند که ان شاءلله در فرصت مناسب به جهت روشن شدن اذهان طرفداران تیم، در صورت تکرار، نسبت به اعلام نام مخفف شان مبادرت خواهیم نمود.

وی عنوان کرد: دکتر تن زاده انسان شریف و دل رحمی است؛ والا هر شخصی جای ایشان بود تصمیم قاطع تری نسبت به این افراد می گرفت.

خراسانی ادامه داد: بقای امروز باشگاه بزرگ سپیدرود نتیجه زحمات و تلاش دیروز پیشکسوتانی است که تمام جوانی خود را به پای این تیم گذاشتند و متاسفانه تعدادی از این عزیزان هم امروز در بین ما نیستند و بنابراین اجازه نخواهیم داد این امانت و میراث گرانبها در ید افرادی قرار گیرد که با سوء نیت قصد دارند از نام بزرگ سپیدرود، نارسایی های مالی و شخصیتی خود را جبران نمایند. ولیکن دکتر تن زاده و همکارانشان حافظ این میراث هستند و در حفظ آن با کسی تعارف ندارند.

وی گفت: دکتر تن زاده بنا به تعهدی که نسبت به بازیکنان داشت، ۴۵ درصد از مبلغ قرارداد را با رعایت اولویت ها پرداخت کرد و به همین ترتیب به اولویت های بعدی هم در اولین زمان ممکن رسیدگی و اقدام خواهد کرد.

هر چند بعضا دولت هم در واریز و پرداخت حقوق گاهی تاخیر و تعلل دارد اما انصافا پرداخت های باشگاه به عنوان بخش خصوصی و غیر دولتی با توجه به روزهای پایانی سال و حجم تراکم کاری بانک ها قابل تمجید و تقدیر است.

خراسانی، از اقدامات اجرایی باشگاه طی این مدت قدردانی کرد و یادآور شد: ما در این مدت اقدامات خوبی در جهت شفافیت مالی، ایجاد و اجرای برنامه های آکادمی، تهیه و مکان یابی جهت ایجاد کمپ ورزشی، رفاهی، اقامتی و آموزشی، ایجاد ساختار و چارت باشگاه و همچنین در بحث انضباطی، اقدامات موثر و قابل دفاعی در جهت جلوگیری از پاره ای انحصار طلبی و بعضا خود خواهی های افراد انجام دادیم که در فرصت مناسب به تشریح آن خواهیم پرداخت.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است