وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سخن روز – پایداری برای بقا

فرزندان دلیر و جنگآور میرزا کوچک خان جنگلی، از غزل عرفان و مثنوی حماسه، قصیده مقاومت می سرایند و  هر کدام خورشید تابناکی بر تارک آسمان فوتبال این دیار و چراغی فرا راه آیندگان خواهند شد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال سپیدرود رشت برای بقا در ماراتن سخت و  نفس گیر لیگ برتر، چند هفته سخت را فرا روی خود دارد و می توان گفت مهم ترین دغدغه مردم و هواداران پر شمار سپیدرود بقای آن در لیگ است.

هدف این نوشته یاد آوری سختی ها و مشکلات و حواشی، ناداوری ها و … در طول بازی های این فصل نیست چه این که نه زمان و فرصت بررسی و طرح آن است و نه این که دردی از مشکلات جدی تری که اینک وجود دارد، را مرتفع می نماید، بلکه باز یادآوری مشکلات، شیرینی ناشی از حفظ سپیدرود را به کام هوادارانی که در سرما و گرما و در بازی های خانگی و خارج از خانه همراه تیم بودند و یا بازیکنان و کادر فنی که با امکانات محدود، تا آخرین لحظه جنگیدند و شادی را به خانه های مردمان شهرمان آوردند، تلخ می کند.

در شرایط حساس کنونی و فارغ از آن چه که بر باشگاه و بازیکنان و کادر فنی گذشته است، این نیاز وجود دارد که موفقیت های کنونی را با برنامه ریزی، همدلی و همکاری و گذشت تداوم ببخشیم و از همه بی مهری ها و تنگی ها، به عشق این مردم و هواداران، با کرامت و بزرگ منشی گذر کنیم.

لازمه تداوم بقای سپیدرود در لیگ برتر، تحکیم برادری و محبت در سازمان تیم، حفظ آرامش، ترمیم نقاط ضعف، ارتقای روحیه و انضباط تیمی، فراهم سازی لجستیک مناسب، حمایت همه جانبه مسئولین و حمایت روانی مردم و هواداران است و مجموعه این عوامل، هم راه موفقیت تیم را هموار می کند و هم با حفظ سپیدرود، یک شهر را غرق شادی و غرور خواهد کرد و جایگاه بازیکنان و مربیان سپیدرود را در ذهنیت عمومی، ارتقاء می دهد.

به رغم مشکلاتی که سپیدرود از ابتدای فصل با آن روبرو بوده است اما پایداری سپیدرود در لیگ مرهون تلاش و از خودگذشتگی همه اعضای باشگاه از مالکیت گرفته، تا کادر مدیریتی، بازیکنان و کادر مربیگری و اجرایی و حمایت مسئولان و هواداران است و با بقای سپیدرود ارزش تلاش فرزندان شهرباران بیش از پیش مشخص تر می شود.

سروقامتان با غیرت و با عزت سپیدرود که روزنه های امید را در دل هزاران هواداران دلباخته و عاشق ارتش سرخ، زنده کرده اند، اجازه نمی دهند که این شادابی و نشاط و غرور، کمرنگ شود و با ادامه این روند به آرزوی دیرینه مردم رشت جامع عمل خواهند پوشاند.

ما نشان داده ایم که مشکلات و سختی و  بی کسی، نمی تواند در اراده پولادین ما، کمترین اثری بگذارد و ما را از هدف های مقدس مان، باز دارد.

فرزندان دلیر و جنگآور میرزا کوچک خان جنگلی، از غزل عرفان و مثنوی حماسه، قصیده مقاومت می سرایند و  هر کدام خورشید تابناکی بر تارک آسمان فوتبال این دیار و چراغی فرا راه آیندگان خواهند شد.

به امید سرافرازی ارتش سرخ گیلان

سخن روز – پایداری برای بقا
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است

  • وحید گفت:

    سپیدرود با دو برد احتمالی در خانه باقی می ماند. نفت تهران به دلیل دو امتیاز کمتر و البته بازی های سختش احتمالا سقوط می کند