وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سرپرست ایرانجوان خورموج: تا روز آخر امیدواریم / غیبت بازیکنان کلیدی در ارومیه کار دست ما داد

سرپرست ایرانجوان خورموج در گفتگو با فوتبال بوشهر از شرایط سختی که در ارومیه بر او و تیمش گذشته حرف زد و گفت: انصافا بچه های ما در آن موقعیت جوی خوب کار کردند و حتی از حریف جلو افتادند اما باران و باد شدید در طول نود دقیقه کارمان را سخت کرد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرپرست ایرانجوان خورموج در گفتگو با فوتبال بوشهر از شرایط سختی که در ارومیه بر او و تیمش گذشته حرف زد و گفت:انصافا بچه های ما در ان موقعیت جوی خوب کار کردند و حتی از حریف جلو افتادند اما باران و باد شدید در طول نود دقیقه کارمان را سخت کرد.

حامد منفرد ادامه داد: غیبت باغبان مدافع ارزشمند ما به دلیل محرومیت به چشم امد هر چند مصدوم و محرومان دیگری هم داشتیم.به دنبال بهانه نیستیم تیم ما تا همینجا شاهکار کرده،قرار بود در لیگ دو بمانیم اما جسارت بچه های،ما را در میان غولهای پولدار لیگ دو قرار داد که باعث افتخار است، هر چند هنوز هم‌ نا امید نیستیم.

سرپرست ایرانجوان خورموج تصریح کرد:با ۳۶۰میلیون تومان تا مرحله دوم تیم را بستیم انهم در شرایطی که تا کنون تنها یک سوم قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده ایم.اقایان ابولی و توپال از لیگ استان تا کنون مردانه کنار تیم ما بوده اند ،باشگاه هم مدیریت کرد و همواره کنار بچه ها قرار داشت که این تعامل در استان میتواند الگو باشد.

وی افتخار تیمش را هواداران دانست و گفت:همین که ورزشگاه خورموج را بعد از سالها لبریز از تماشاگر میبینیم به خود میبالیم که دین خود را به ورزش و جوانان دشتی ادا کرده ایم تا از معضلات اجتماعی دور باشند.هر چند اداره ورزش دشتی و هییت فوتبال در این سه سال کمکی به ما نداشتند و دوستان حتی زحمت امدن به تمرین ما را به خود ندادند چه برسد به حمایت! در این میان تنها محمد نجفی رییس هییت فوتبال استان کنار ما بود که جای قدیر دارد.

منفرد در خاتمه از نقش رسانه های استان تقدیر کرد و گفت:هواداران در کنار رسانه های استان سنگ تمام گذاشتند تا تیم ما در این مورد هیچ وقت تنها نباشد،چهارشنبه میزبان تیم مدعی اراک هستیم و باز شاهد حضور پرشورهای دشتی خواهیم بود تا با شکوه تمام ارزش هواداران را به رخ دیگر تیمها بکشانیم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.