وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سفر ریاست محترم جمهوری به گیلان و نیازهای جامعه ورزشی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه ایشان طی هفته جاری به استان گیلان تشریف فرما خواهند شد و امیدواریم این سفر مبارک برای مردم گیلان، کارآفرینان، تولید کنندگان، جوانان، کشاورزان و به ویژه جامعه پرنشاط ، خلاق و تلاشگر و افتخار آفرین جامعه ورزشی… قرین برکات و نعمات و توفیقات فراوان باشد.

باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت ضمن خیر مقدم به رییس جمهوری محبوب و مدبر، به عنوان یک باشگاه خصوصی و با پیشینه 50 ساله در فوتبال ایران، علاقمند است مراتب زیر اعلام و انتظار دارد، مورد عنایت ایشان قرار گیرد:

در دولت تدبیر و امید، پس از سال ها انتظار، سکان مدیریت ورزش گیلان به استاد مسعود راهنما از قهرمانان و مربیان نام آور گیلانی و تحصیل کرده سپرده شد که موجبات خوشحالی جامعه ورزشی استان را فراهم کرد.

ایشان طی این مدت توانسته است ضمن تعامل و حمایت از ورزشکاران، پیشکسوتان، قهرمانان، هیئت های ورزشی، باشگاه های ورزشی، بخشی از پروژه های عمرانی بخش ورزش را در محدوده امکانات و مقدورات موجود و نیز استفاده موثر از اعتبار حقیقی و دیپلماسی اداری، سرو سامان دهد که در جای خود ستودنی است اما مشکلات بخش ورزش استان به ویژه در حوزه زیرساخت ها محتاج عنایت و حمایت بیشتری از سوی دولت محترم است.

انتظار داریم رییس جمهوری محترم برای تکمیل زیرساخت ها و نیز پروژه های عمرانی تعهد شده بخش ورزشی استان دستورات مساعد صادر فرمایند و توانایی های زیر ساختی گیلان حداقل معادل استان های دیگر باشد. اگر ظرفیت های زیربنایی بخش ورزش استان ارتقاء یابد، بخش خصوصی اقبال بیشتری برای سرمایه گذاری در ورزش خواهد داشت.

نداشتن اعتبارات دولتي لازم برای تکمیل و توسعه زیرساخت های اساسی ورزش استان، باعث شده است که این استان علی رغم، توانایی های اقتصادی، اجتماعی و انسانی نتواند به پيشرفت لازم نایل شود؛ بنابراین، ضرورت دارد براي شتاب دهي به روند توسعه عمراني علاوه بر مسئولیت های دولت در حوزه ورزش، فرصت هاي سرمايه گذاري در مناطق استان در حوزه ورزش شناسايي و بسترهای لازم براي جذب سرمايه گذاران فراهم شود.

عدم پیشرفت قابل انتظار ورزش در استان ما دلایل زیادی دارد که چندان هم پیچیده نیستند. نبود زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری، نبود نظم و انضباط در فرهنگ جامعه و اجتماعات و عدم سرمایه گذاری لازم در این بخش و … از جمله این دلایلند.

همچنین عدم توجه دقیق به مسأله اوقات فراغت، باعث شده که نسبت به پدیده ورزش نیز به عنوان یکی از مهمترین فعالیت‌ها در اوقات فراغت بی‌توجهی شود. در بعد اقتصادی هم باشگاه‌های ورزشی وابسته به دولت هستند. در حالی که در کشورهای توسعه یافته باشگاه های حرفه‌ای سالانه میلیون‌ها دلار به دولت پول می‌دهند . بدیهی است این چرخه معیوب بایستی با هدف گذاری و سیاست گذاری و برنامه ریزی درست اصلاح شود.

دارا بودن برنامه مشخص و مدون برای طی کردن مسیر توسعه ورزش در استان ضروری است. ما اعتقاد داریم مهم ترین اولویت دولت محترم و استانداری گیلان و اداره کل ورزش و جوانان تهیه سند جامع توسعه ورزش استان است. وقتي هدفي نداشته باشيم، به هر جايي كه برسيم مي توانيم ادعا كنيم كه موفقيم. اما اگر براساس يك هدف و چشم انداز پيش برويم، اگر به نقطه تعيين شده در هدف اصلي خود نرسيم، بايد علت عدم موفقيت خود را توضيح دهيم. امیدوار است این نیاز مورد عنایت قرار گیرد.

در تقویت ورزش، مولفه های بسیاری از جمله سرمایه گذاری و حمایت مالی، توسعه نهادها، باشگاه ها، تقویت هیئت ها، حمایت های دولتی، سازمان دهي و هدايت هواداران، پخش رسانه ای، نیروی انسانی، امکانات و فضاهای ورزشی، توسعه حقوقی و قانونی ، پژوهش و تشکل های مردم نهاد … نقش محوري و اساسي در توسعه اقتصادی صنعت ورزش ايفا مي كنند.

نباید از نظر دور بداریم که صنعت ورزش زمانی می تواند بهبود لازم یابد که یک اراده قوی برای تقویت ورزش ایجاد شود. ورزش نه تنها در سطح ملی یک صنعت درآمد زا ‌می باشد بلکه شدیدا می‌تواند به توسعه اقتصاد استان کمک کند. تقویت ساختار بازار ورزش در سطوح استانی می‌تواند به رشد صنعت ورزش و منافع اقتصادی ناشی از آن کمک كند. امیدوارم نگاه اقتصادی به ورزش استان تقویت گردد.

باشگاه‌های ورزشی به عنوان مهم ترین نهادهای ورزشی کشور، به لحاظ ساختار و تشکیلات، منابع انسانی، وضعیت مدیریتی، و برنامه‌های مالی و اقتصادی در وضعیت مناسبی قرار ندارند و وضعیت فعلی آنها قابل تطابق با استانداردهای مورد نظر نیست.

متأسفانه در امر ساماندهی باشگاه‌های ورزشی، تعریف دقیق و حقوقی باشگاه، تقویت حضور بخش غیر دولتی و خصوصی در امر باشگاهداری، تأمین نیازها و تسهیلات مورد نیاز باشگاه‌ها و بیان خواسته‌ها و انتظارات ورزش از این نهاد مهم و تأثیرگذار اقدام جدی صورت نپذیرفته است. باید این واقعیت مهم را در نظر داشت که اگر قرار است در ورزش قهرمانی و در میادین جهانی و المپیکی شاهد موفقیت و پیشرفت روزافزون باشیم، این مهم بدون برخورداری از باشگاه‌های ورزشی توانمند و کارآمد امکان‌پذیر نخواهد بود. در این بخش لازم است بخش خصوصی مورد حمایت قرار گیرد و برای نهادهای دولتی در باشگاهداری و یا هرگونه هزینه گزاف و خارج از عرف محدودیت ایجاد شود.

استان گیلان در ساختار ورزش کشور جایگاه ویژه ای دارد و تاکنون توانسته است افتخارات فراوانی را برای کشور کسب نماید .گیلان دارای ورزشکاران مستعدی در همه رشته‌های ورزشی است اما برای این سرمایه انسانی، در سال های گذشته ظرفیت سازی انجام نشده است.

از سوی دیگر، سالانه میلیاردها تومان هزینه اردوهای تیم های ملی و باشگاهی در خارج از کشور می شود که استان گیلان با توجه به موقعیت اقلیمی، طبیعی، اجتماعی و فرهنگی می تواند خلاء وجودی کمپ های مدرن ملی را مرتفع نماید.

امیدواریم با عنایت ریاست محترم جمهوری در این سفر و با هدف تغییر در ساختار اقتصاد و کمک به ورزش استان گیلان، تشکیل دهکده المپیک، مصوب شودو جامعه ورزشی را با این تصمیم مهم، حمایت فرمایند.

باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

43 دیدگاه ارسال شده است

 • تابش گفت:

  سلام بسیار عالی است و سپاسگزار مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود هستیم که به موقع مشکلات ورزش استان را مطرح کرد تا در سفر رییس جمهور محترم مورد بررسی و توجه قرار گیرد. خوب است همه باشگاه های ورزشی از نگاه خود مشکلات را بگویند و با تبیین بهتر موضوع برای رفع مشکلات بکوشند .

 • مهیار گفت:

  سلام علیکم ابتکار خوبی است که باشگاه عزیز سپیدرود رشت به خرج داده است واقعا ما از مدیرعامل باشگاه ممنونیم . ما از استان هایی که در ورزش ملی جایگاهی ندارند امکانات زیرساختی کمتری داریم حتی ما خانه کشتی نداریم هیئت های ما امکانات ندارند . ما انتظار داریم رییس جمهور عزیز به ورزش استان گیلان توجه بیشتری بفرمایند .

 • نادر فلاح گفت:

  مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید …
  من اطمینان دارم جناب دکتر روحانی هم چنان که در عرصه سیاست خارجی پرچمدار صلح و دوستی شدند و تنش زدایی و حل مشکلات هسته ای را وجهه همت خود قرار دادند برای حل مشکلات داخلی به ویژه بیکاری و ایجاد اشتغال فکری نمایند . استان گیلان رتبه سوم بیکاری را دارد و کارخانجات اکثرا تعطیل است و سرمایه گذاری در ورزش می تواند بخشی از مشکلات اشتغال استان را حل کند

 • عزیزی گفت:

  سلام . همیشه اولویت با بخش های دیگر است و ورزش و جوانان در رده بعدی هستند اما از آقای دکتر روحانی می خواهیم همان طوری که در برنامه های انتخاباتی خود تاکید داشتند به جوانان بیشتر توجه کنند و مشکلات ورزشکاران و خاک خورده های ورزش را حل فرمایند .

 • قربانی گفت:

  سلام همه با هم این درخواست را از رییس جمهور محبوب و مردمدوست بخواهیم :
  استان گیلان در ساختار ورزش کشور جایگاه ویژه ای دارد و تاکنون توانسته است افتخارات فراوانی را برای کشور کسب نماید .گیلان دارای ورزشکاران مستعدی در همه رشته‌های ورزشی است اما برای این سرمایه انسانی، در سال های گذشته ظرفیت سازی انجام نشده است.از سوی دیگر، سالانه میلیاردها تومان هزینه اردوهای تیم های ملی و باشگاهی در خارج از کشور می شود که استان گیلان با توجه به موقعیت اقلیمی، طبیعی، اجتماعی و فرهنگی می تواند خلاء وجودی کمپ های مدرن ملی را مرتفع نماید.
  امیدواریم با عنایت ریاست محترم جمهوری در این سفر و با هدف تغییر در ساختار اقتصاد و کمک به ورزش استان گیلان، تشکیل دهکده المپیک، مصوب شودو جامعه ورزشی را با این تصمیم مهم، حمایت فرمایند.

 • اقایی گفت:

  سلام . عدالت در ورزش باید رعایت شود و باید برای تقویت ورزش در روستاها و نقاط محروم هم بودجه لازم اختصاص یابد . هم چنین باید امکانات لازم را برای ورزش کردن مردم فراهم آورد.

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان". گفت:

  باید مشکلات داماش گیلان حل بشه…

  گیلان باید قطب ورزشی ایران بشه…

  بهترین کار برای استان گیلان با بیکاری فراوان..
  سرمایه گذاری بر روی ورزش گیلان…

  و مبارزه با زمین خواران و دشمنان منابع طبیعی گیلان..

  واقعا” باید برای زباله های استان کری کرد…وضعیت هشدار!!!

  سرمایه گذاری مناطق ازاد گیلان و نفت و گاز برای اشتغال جوانان…

 • میرزا گفت:

  باید به گوش رئیس جمهور برای حل قطعی مشکلات داماش گیلان و عابدینی… برسونیم…

  آخرین و بهترین فرصت عاشقان دیار میرزا……….

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  امیدورام برای مشکل داماش و ورزش استان فکری بشه….

  حق گیلان با این همه هودار عاشق که حرف اول و آخر تو آسیا می زنند ….این نیست که از تیم های باریشه این استان رسیدگی بشه….

  کم ترین کاری که خادمین ملت باید انجام بدن……حل مشکلات ورزش استان گیلان هست….
  چند ساله که ما منتظر وعده های مسئولین هستیم…
  اگر تماشاگرا عاشق دیار میرزا نبودن….داماش چند سال پیش نابودش می کردن!!!!

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  باید به گوش رئیس جمهور برسونیم…..

  تا دیر نشده!!!!

 • نوروزی گفت:

  به ورزش اهمیت دهید. من بخصوص روى ورزش تأکید مى‌کنم. من ورزش را به عنوان یک کار بین‌المللى، نمایشى و هیجانى، در درجه دوم مى‌دانم؛ در درجه اوّل، ورزش براى تقویت و سلامت جسم است، که این را براى همه جوانان کشورمان – از زن و مرد – لازم مى‌دانم. خود را براى رساندن این بار به منزل آماده کنید. این بار مربوط به شماست؛ این کشور و این نظام متعلّق به شماست. بخشى از راه را نسل قبل از شما طى کرده است. کسى که باید بخشِ بیشتر این راه را ان‌شاءاللَّه با آگاهى وسیعتر طى کند، شما هستید.
  بیانات در دیدار با جوانان اصفهان ۱۳۸۰/۰۸/۱۲

 • بادوام گفت:

  سلام . باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت در دوره جدید مدیریتی اش واقعا به صورت جامع موضع گیری می کند مناسبات مذهبی و ملی و تکریم اصناف و اقشار اجتماعی را مورد توجه قرار می دهد و در سفر رییس جمهور عزیز هم مشکلات استان را مطرح کرده است و نگاه شخصی و درخواست فردی ندارد من باید تبریک بگویم به مدیرعامل محترم باشگاه و روابط عمومی فعال و تاثیرگذارش . امیدوارم همیشه موفق باشید .

 • جمالی گفت:

  سلام. برای خودم هم سوال بود که با توجه به نفوذی که باشگاه سپیدرود دارد چرا در این یادداشت از رییس جمهور نخواسته اند که برای داماش گیلان فکری بشود و واقعا هم دلخور شدم که زمان کمک به داماش است ولی خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که سپیدرود مشکلات ورزش استان را مطرح کرده و در این مقاله هم اگر دقت کنیم به مشکلات باشگاه ها هم اشاره کرده و مثل همیشه محترمانه حرف زده و به کسی اهانت نکرده و با خودم گفتم مشکل داماش که ربطی به دکتر روحانی ندارد ایشان که نمی تواند درکار قوه دیگر دخالت کند توصیه ها هم کارساز نیست و قوه قضاییه طرف قضیه است و کاری هم نمی شود کرد تا بدهی های مالک داماش به بانک ها پرداخت نشود امیدی به حل موضوع نیست و … با خودم گفتم دست سپیدرود درد نکند که جور دیگر باشگاه ها را کشید و چیزی نوشت که درد مشترک همه ورزش استان است . خدا به شما قوت دهد عزیزان

 • لیلا گفت:

  از دکتر روحانی رییس جمهور گرامی می خواهیم برای حل مشکلات جوانان از جمله اشتغال و ازدواج فکری بکنند هر جا می رویم کار نیست واقعا زندگی سخت شده است .

 • عاشوری گفت:

  درود خدا بر شما . فرصت خوبی است که مشکلات واقعی استان را در همه بخش ها بگوییم و نباید تردید کرداین کار خیلی فایده دارد این کار باعث می شودکه مسئولان آگاهانه تر رفتار کنند و گزارش کار درست تر بدهند و برای حل مشکلات برنامه ریزی نمایند .

 • سهیل گفت:

  سلام. گیلان مشکل زیادی دارد کار و تولید و صنعت و ورزش و بیکاری و اشتغال همه وضع خرابی دارند . باید فکری کنند تا استان نجات پیدا کنند

 • سروش گفت:

  سلام استاندار و مدیرکل ورزش استان برای حل گرفتاری های ورزش استان نقش زیادی دارند منابع طبعی باید اراضی غیر کشاورزی را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهد باید بخش خصوصی راضی شود که بیاید پول خود را در ورزش خرج کند .همین دهکده المپیکی که سپیدرودی ها می گویند کار خیلی خوبی است ایا نمی شود 50 هکتار زمین را برای این کار تخصیص داد و یک سرمایه گذار پیدا کرد بیاید سرمایه گذاری کند والله همه این ها می شود فقط عدم تصمیم گیری قاطع و عدم حمایت باعث شده است که سرمایه گذاران نیایند . نمی دانم دولت با مشکلات اجتماعی مثل اعتیاد و طلاق و دزدی چه می خواهد بکند برای شادی مردم چه برنامه ای دارد انی ها با سرمایه گذاری در ورزش خیلی کم می شوند لطفا فکری بکنند

 • داداری گفت:

  سلام.درود بر شما که خیلی خوبید جناب سرهنگ پورمحسن عزیز

 • شاد گفت:

  سلام . انسان”، بزرک نیست جزبه وسیله فکرش .“شریف” نیست جز به واسطه ی احساساتش و”قابل احترام” نیست جزبه سبب اعمال نیکش . تقدیم به آقای دکتر حسن روحانی میهمان گیلانی های مهربان و وفادار

 • صمدی گفت:

  از عقابی پرسیدند:
  آيا ترس به زمين افتادن را نداری؟
  عقاب لبخند زد و گفت :
  من انسان نيستم كه با كمی به بلندی رفتن تكبر كنم!
  من در اوج بلندی نگاهم هميشه به زمين است …
  تقدیم به رییس جمهور مردمی که غرور وعزت را به ملت ما بازگرداند

 • عبدلله بیگی گفت:

  سلام. تشریف فرمایی رییس جمهورعزیزمان را به استان گیلان مبارکباد عرض می کنم انشاءالله که مقدم ایشان برکت داشته باشد برای مردم گیلان

 • فرید گفت:

  سلام . ما گیلانی ها خیلی کم توقع ایم و زود راضی می شویم در این سفر از رییس جمهورمان کارهای بزرگ بخواهیم و به کارهای کوتاه مدت قانع نشویم واین گونه می توانیم برای استان مان کاری بکنیم

 • روشنفکر گفت:

  سلام . اقای رهنما مدیرکل ورزش و جوانان یکی از مدیران اجرایی خوش فکر و مردمی و متخصص گیلان است او می تواند کارهای بزرگی در گیلان انجام دهد همه به او کمک کنیم تا ورزش گیلان قوی تر شود .

 • ندیم گفت:

  سلام آقای دکتر نجفی استاندار محترم گیلان ظاهرا به ورزش علاقه ندارند من ندیدم که برای دیدن بازی ها به ورزشگاه بیاید و یا دیداری با باشگاه ها و ورزشکاران و هیئت ها داشته باشد. اقای استاندار جامعه ورزشی استان به به حمایت شخص شما نیازمندند. درست است زیرساخت های ورزشی ما ضعیف اند اما ورزشکاران نرم افزار ورزش هستند آنان را دریابید .

 • نسیم گفت:

  ورزش استان فقط مدیرکل ورزش و جوانان نیست استانداری ، نمایندگان ، شهرداری ،آموزش و پرورش و دانشگاه ها و باشگاه ها و هیئت ها همه در توسعه ورزش نقش دارند ما همه را ول کرده ایم و به برخی از رشته ها و به یک دستگاه چسبیده ایم اینجوری مشکل ما حل نمی شود استاد راهنما زمانی موفق اند که دستگاه های دیگر به او کمک کنند

 • محمد راشدی گفت:

  سلام . متن درست و انشای خوب و درخواست بسیار با ارزشی بود متشکرم

 • خطاب به دکتر نوبخت گفت:

  اقای دکتر نوبخت که خودشون متولد رشت هستند و با ارائ همین مردم به بالاترین درجات سیاسی رسیدند هم باید پاسخگوی مشکلات مرکز استان گیلان که از خیلی مراکز دیگر عقب مانده تر است باشند.مترو که نمیدن حداقل تراموا که میتونن بدن.پول که نمیدن حداقل اسپانسر خوب و قوی که میتونن به سپیدرود بدن.کمربندی جدید نیاز واقعی این همه ترافیک رو میتونن تصویب کنن.یه تفریگاه بزرگ در زمینهای اطراف رشت برای اوقات فراغت که تابستون هم داره میاد و سه ماه خونه نشینی در نبود کوه و دریا در رشت خیلی مفیده.و از همه مهمتر احداث راه اهن رشت به ساری.

 • تولمی گفت:

  سلام.خیلی ممنونیم از این که به فکر استان هستید متشکریم

 • مهران سامانی نژاد گفت:

  سلام . اگر سرمایه گذاران نیایند ورزش استان توسعه پیدا نمی کند به فکر جذب سرمایه گذار باشید .

 • جهانگیر گفت:

  سلام . هیات های ورزشی در توسعه ورزش نقش مهمی دارند اما مشکل ما این است این هیات ها نه براساس شایستگی بلکه اکثرا طبق شاخص هایی چون رفاقت ،هم محلی بودن، وابسته بودن ، اطاعت پذیر بودن انتخاب می شوند.هیات هاباید واقعا مستقل و شایسته باشند تا کارها به درستی انجام شوند.

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  ‘ خیلی نگرانم ‘
  “جهنم عضدی” “واس ماس” …..یعنی “مال ماس”،،!!!

  مطمن باشید هیچ تغییری در گیلان رخ نمی ده ……
  فقط وعده سرمایه گذار گیلانیان خارج کشور رو دادن .!?….

  امیدوارم حداقل منطقه ازاد گیلان ایجاد بشه . که هم باعث افزایش سرمایه گذاری و اشتغال میشه…..و حتی برای تیم داماش و سپیدرود . اسپانسر ایجاد میشه!

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  “داماش”+”سپیدرود” واس ماس …!!!

 • مورینیو // "خدای ورزش جهان" گفت:

  ای فلک تو با ما و داماش گیلان چه ها کردی … ! ! !

  از دست عابدینی خسته شده ایم … ما چه گناهی کرده ایم….

  ،

  ،

  ،

  ،

  ،
  ،

  ،

 • رضا رهگشا گفت:

  سلام.عدم سرمایه گذاری اجتماعی بر روی فوتبال به معنی حذف این ورزش نیست. برنامه های فوتبالی ادامه خواهند یافت و باید رشد کنند. بلکه تمرکز رسانه ای، تبلیغاتی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بر روی ورزشی افتخار آمیز تر خواهد بود. در عین حال فوتبال نیز به عنوان یک رشته ورزشی به تقویت خود خواهد پرداخت. اتفاقا این شرایط آرام تر به نفع این ورزش جنجالی خواهد بود.

 • رادمند گفت:

  سلام.سرمایه گذاران برغم حضور و پیگیری مسوولان مرتبط بدلیل برخی سنگ اندازی ها و موانع موفق به سرمایه گذاری در این استان نشدند.
  یکی از موانع موجود در امر سرمایه گذاری در این استان طولانی بودن مسیر بروکراسی اداری و سرگردانی متقاضی و عدم پیگیری از سوی دستگاه اجرایی، سرمایه گذار حاضر به ادامه روند نیستند

 • ولی گفت:

  سلام. فوتبال ایران، به دولت وابسته است. در شرایطی که دنیااز پتاسیل های فوتبال، استفاده های کلان اقتصادی می کند، کشورمان عمدتا، این ورزش را وسیله ای برای سرگرمی می داند. همین موضوع نیز باعث افت فنی و کیفی این ورزش در کشور و استان مان شده است.

 • الیاس گفت:

  درود/ متاسفانه در ایران، نگاهمان به موضوعات بخشی است و آنچه که در فوتبال می گذرد را به اقتصاد و ورزش ارتباط می دهیم. اقتصاد ورزش، متاثر از قوانین کشور و فرهنگ و…است و تا زمانی که مشکلات سرمایه گذاری در کشور، حل نشود، مباحث و معضلات مربوط به ورزش نیز حل نخواهد شد و …

 • چاوشی گفت:

  سلام و درود . سرمایه گذاری در گسترش ورزش، بسیار کم‌هزینه تر و کارآتر از سرمایه-گذاری در مبارزه و جلوگیری از جرم و جنایت است. ورزش خدمتی است که حتی در مناطق محروم (که خود بسترهای مناسبی برای افزایش میزان جرم و جنایت هستند) نیز تقاضا دارد. بنابراین با افزایش میزان سرمایه گذاری در زمینه ورزش در مناطق محروم می توان با جذب جوانان این مناطق به ورزش، روحیه ورزشکاری را در آن ها تقویت نمود و احتمال وقوع جرم و جنایت در جامعه را کاهش داد.

 • حبیب گفت:

  سرمایه‌گذاری در صنعت ورزش نه‎تنها هزینه نیست، بلکه می‌تواند در کوتاه‌مدت و بلندمدت برای سرمایه گذاران، سودهای کلانی را به همراه داشته باشد. حتی می توان بیان کرد که سرمایه‎گذاری در صنعت ورزش به لحاظ اجتماعی، فرهنگی و سیاسی نیز مزایایی را برای جامعه به همراه دارد. شاید آنچه سرمایه گذاران را از سرمایه گذاری در این صنعت سودآور باز می دارد، ناشناخته ماندن مزایای سرمایه گذاری در ورزش می باشد؛ که امید است مسئولان با کوششی بیشتر طی برنامه های مختلف به معرفی مزایای سرمایه گذاری در صنعت ورزش بپردازند تا بتوانند سرمایه های سرگردان را به سوی این صنعت سوق دهند.

 • بی اطلاع گفت:

  آیا باید پهلوانان و قهرمانان پیش کسوت ما در گمنامی بمیرند تا بعد از مرگشان از آنها تقدیر و تشکری بعمل آید و مسئولین قدم رنجه کند و به خانواده آنها سری بزند، چرا مسئولین ما اینقدر کوتاهی می کنند !؟ چرا نباید کمیته ای در خصوص رسیدگی و بررسی وضعیت قهرمانان پیشکسوت و بازنشسته ورزش وجود داشته باشد، چرا باید دهها نفر در بیمارستانها بستری باشند و با درد و شاید مشکلات اقتصادی دست به گریبان ولی مسئولین هیچ خبری از آنها نداشته باشند، آیا این در فرهنگ غنی ایرانی، اسلامی ما معنایی جز بی وفایی و قدر ناشناسی دارد ؟ و شاید مسئولین ورزش آنقدر درگیر مسابقات و …. هستند که یادشان می رود پیشکسوتان هم هستند .

 • مورینیو/خدای ورزش جهان گفت:

  بيمارستان 400 تختخوابي درست مي كنند …. تا ما رو سكته ندن راحت نمي شن !!
  بايد به درد مون بميريم !!!!!

  داماش …حقت را مي خورند …. ولي ما سكوت مي كنيم …..

  دارم مي زنم به سيم آخر!!!!!!!!!!

  شيطونه ميگه……………………

 • محب گفت:

  سلام در دیدار با رییس جمهور محترم ، انتخاب برگزیدگان ورزشی بر چه اساسی بوده است؟ چرا رییس هیئت کشتی بود اما رییس هیئت فوتبال نبود؟ چرا مدیر عامل سپیدرود انتخاب نشده بود؟ چرا مدیر روابط عمومی سپیدرود که نویسنده ورزشی توانایی است دعوت نشد؟ چطور می شود برخی افراد چسبیده به ورزش در مراسم بودند اما استاد صومی نبودند؟ و … ما شنیدیم اداره کل ورزش 30 سهمیه داشت این سهمیه ها چگونه توزیع شدند ؟ برای ما موفقیت آمیز بودن سفر رییس جمهور محترم مهم است اما مسئولان هم باید به عدالت رفتار کنند تا در بین ورزشی ها اختلافی پیش نیاید .

 • فرزاد گفت:

  درود. امید است ورزش استان پس از این سفر حرکتی بکند و ما شاهد باشیم اقدامات زیربنایی بخش ورزش افزایش یابد