وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرد رشت صفر – استقلال تهران پنج: تحقیر در خانه! / کی باید کی را اخراج کند!؟

سپیدرود در یک بازی فاجعه بار برای بار دوم در خانه تحقیر شد تا تعطیلات نیم فصل با ناامیدی کامل برای رشتی ها به پایان برسد.

آمار نیم فصل نخست امسال قابل قیاس با نیم فصل نخست فصل گذشته نیست و باید دید در روزگاری که مربی و مالک یک نفر است چه کسی باید چه کسی را اخراج کند!؟

یادتان هست که خداد عزیزی بعد از باخت شش یر یک برابر سپاهان آغاز اخراجش زده شده بود!

سپیدرود ۰ – ۵ (دقیقه ۱۲ و ۳۳ فرشید باقری، جابر انصاری دقیقه ۵۶، علی رضا عزت کرامت دقیقه ۵۸-گل به خودی- رضا آذری دقیقه ۷۳) استقلال

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته پانزدهم لیگ برتر ، جام خلیج پارس

آدینه ۱۶ آذر ۹۷ – ساعت ۱۵:۰۰

ورزشگاه سردارجنگل رشت ، تماشاگر: پانزده هزار نفر

داور:

حسین زرگر

کمک ها:

محمدرضا ابوالفضلی ، محمدرضا مدیرروستا

داور چهارم: علی میرغفاری ، ناظر: ابوطالب طاهریان

کارت زرد:

پویا نزهتی دقیقه ۲۵، علی رضا عزت کرامت دقیقه ۵۴ (سپیدرود) –

ترکیب سپیدرود رشت:

کوروش ملکی (از دقیقه ۴۶ ایمان صادقی)، میلاد قربان‌زاده، میثم تهیدست، علیرضا نورمحمدی، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی، علیرضا عزتی (از دقیقه ۶۲ میلاد احمدی)، حسین ابراهیمی، نزهتی، یعقوب کریمی (از دقیقه ۴۶ حسین شنانی)، محمد غلامی.

سرمربی: علی کریمی.

ترکیب استقلال تهران:

حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری (از دقیقه ۶۳  رضا آذری)، طارق همام، جابر انصاری (از دقیقه ۷۵ اللهیار صیادمنش)، فرشید اسماعیلی، روح الله باقری (از دقیقه ۶۴  مرتضی تبریزی).

سرمربی: وینفرد شفر.

شرح بازی:

علی کریمی چهره مقبولی بین هوادارن سپیدرود دارد و علی رقم اینکه هنوز نتوانسته نتایج قابل توجهی با این تیم بگیرد، اما هنوز هم مورد حمایت طرفداران سپیدرود قرار دارد. کریمی برای اینکه بتواند خودش و تیمش را از این شرایط خارج کند، باید در بازی‌های خانگی خود نتایج بهتری بگیرد تا کمی از منطقه خطر فاصله بگیرد.

سپیدرود اگر بتواند ۳  امتیاز این دیدار را از آن خود کند بدون احتساب برگزاری بازی‌های دیگر می‌تواند یک پله در جدول صعود کند و جای ذوب آهن را تصاحب کند.

وینفرد شفر که بعد از چند ماه ناموفق در استقلال توانسته در چند بازی اخیر ترکیب خودش را بدست بیاورد تا هواداران این تیم بازی زیبایی را از استقلال مشاهده کنند. تدبیرهای شفر و استفاده از بازیکنان جوان این تیم می تواند راه گشای استقلال برای این دیدار باشد.

استقلال در صورت برد در این دیدار ۲۴ امتیازی خواهد شد و همچنان می تواند خودش را در نزدیکی های صدر جدول حفظ کند.

فصل گذشته استقلال در رشت موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ از سد سپیدرود بگذرد. همچنین در ورزشگاه آزادی هم استقلال با نتیجه ۳ بر ۰  از سد سپیدرود گذشت.

دقایق حساس:

دقیقه ۴: ارسال فرشید اسماعیلی از روی کرنر سمت راست زمین به مقابل تیرک اول و ضربه سر چشمی به تور کنار دروازه سپیدرود برخورد کرد.

دقیقه ۱۳: شوت روح‌الله باقری به پای نورمحمدی برخورد کرد و به کرنر رفت.

دقیقه ۲۰: ارسال یعقوب کریمی و دفع ناقص مدافعان استقلال موقعیت خوبی را برای نزهتی فراهم کرد اما توپ روی این پای این بازیکن جفت و جور نشد.

دقیقه ۲۱: کرنر طارق همام که روی یک حرکت ترکیبی توسط استقلالی ها به دست آمده بود ثمری نداشت و توپ از کنار دروازه ملکی راهی اوت شد.

دقیقه ۲۷: پس از ارسال حسین ابراهیمی از روی کرنر، بازیکنان سپیدرود اعتقاد زیادی به خطای هند پنالتی فرشید باقری داشتند که حسین زرگر دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۲۹: پاس در عمق جابر انصاری روح الله باقری را در موقعیت قرار داد که این بازیکن در زاویه بسته به توپ ضربه زد اما ملکی توپ را مهار کرد.

دقیقه ۳۰: ارسال فرشید اسماعیلی روی دروازه سپیدرود را ملکی با مشت به زمین برگشت داد که داور این صحنه را خطا اعلام کرد.

دقیقه ۳۵: موقعیت خوب بازیکنان سپیدرود را حسینی با یک واکنش به موقع دفع کرد. وی ضربه محمد غلامی را به اوت فرستاد.

دقیقه ۳۶: حرکت خوب بازیکنان استقلال انصاری را در موقعیت قرار داد که مدافعان سپیدرود توپ را به کرنر فرستادند.

دقیقه ۴۲: ارسال طارق به محوطه جریمه سپیدرود با ضربه ناقص روح الله باقری به اوت رفت.

دقیقه ۴۸: روح الله باقری مقابل دروازه سپیدرود صاحب توپ شد که صادقی شوت او را بعد از یک چرخش، به خوبی مهار کرد و در ریباند هم شوت طارق همام به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: ایمان صادقی توپ ارسالی روی دروازه سپیدرود را دفع کرد.

دقیقه ۵۳: سانتر غفوری از جناح راست زمین به مقابل تیرک اول و ضربه فرشید باقری از کنار دروازه سپیدرود به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵: حرکت فرشید اسماعیلی در میانه میدان با ضربه محکم این بازیکن فضای بالای دروازه را شکافت.

دقیقه ۶۶: ضربه محکم محمد غلامی از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد.

دقیقه ۶۸: ارسال خوب زکی پور با ضربه سر خوب تبریزی تیر دروازه سپیدرود رشت را به لرزه در آورد.

دقیقه ۷۴: ضربه سر مرتضی تبریزی این بار توسط ایمان صادقی به زمین برگشت.

دقیقه ۷۵: حرکت خوب غفوری از جناح راست استقلال و پاس در عرض وی را رضا آذری تبدیل به گل کرد. این پنجمین گل استقلال در این بازی بود.

دقیقه ۷۷: ضربه محکم شنانی را سید حسین حسینی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷۸: ضربه دیدنی محمد غلامی با واکنش حسینی همراه شد که توپ پس از اصابت به تیر دروازه استقلال راهی کرنر شد.

دقیقه ۸۵: ضربه مرتضی تبریزی عرض دروازه سپیدرود را طی کرد و راهی اوت شد.

دقیقه ۸۶: ضربه محکم رضا آذری را ایمان صادقی مشت کرد و به زمین برگشت داد.

شرح گل:

سپیدرود ۰ -۱ استقلال: ارسال زکی‌پور از جناح چپ زمین به قربانزاده برخورد کرد و در ادامه نیز میثم تهی‌دست در دفع توپ ناموفق بود تا فرشید باقری از توپی که جلوی پای او افتاد، نهایت استفاده را ببرد و با شوت پای چپ گل اول استقلال را به ثمر رساند.

سپیدرود ۰ -۲ استقلال: باز هم زکی‌پور نفوذ سریعی از جناح چپ زمین داشت و توپ با برخورد به استوک و عبور از زیر پای روح‌الله باقری، به فرشید باقری رسید تا این هافبک آبی‌ها با شوت زمینی، دومین گل خود و استقلال را وارد دروازه سپیدرود کند.

سپیدرود ۰ -۳ استقلال: میثم تهیدست در میانه زمین با اشتباه خود توپ را از دست داد و موقعیتی برای طارق همام از سمت چپ زمین به دست آمد و این هافبک عراقی جابر انصاری را صاحب موقعیتی کرد و این مهاجم اولین گل خود در لیگ هجدهم را به ثمر رساند.

سپیدرود ۰ -۴ استقلال: حرکت خوب فرشید باقری این بار از جناح راست استقلال شکل گرفت و پاس به بیرون وی را علیرضا عزتی وارد دروازه سپیدرود کرد.

سپیدرود ۰ -۵ استقلال: حرکت خوب غفوری از جناح راست استقلال و پاس در عرض وی را رضا آذری تبدیل به گل کرد. این پنجمین گل استقلال در این بازی بود.

اتفاقات ویژه:

۱- بارش شدید باران و ترافیک موجود در اطراف ورزشگاه مانع از پرشدن زودهنگام استادیوم سردار جنگل شده است. هرچند که استقلالی ها تمامی ظرفیت در نظر گرفته شده برای تیمشان را از ساعت‌ها قبل پر کردند. اما طرفداران سپیدرود در حال آمدن به ورزشگاه هستند و تا قبل از شروع بازی ظرفیت مربوط به خود را پر می‌کنند.

۲- جایگاه خبرنگاران ورزشگاه سردار جنگل رشت فاقد سیستم گرمایشی است و عبور و مرور افراد متفرقه باعث هرج‌ومرج در این جایگاه شده است، اینترنت جایگاه نیز قطع است و کار خبررسانی را برای خبرنگاران با مشکل مواجه کرده است.

۳- روح الله باقری مهاجم رشتی استقلال و علی کریمی هافبک این تیم به سمت نیمکت سپیدرود رفتند و از علی کریمی برای حضور در میدان رخصت گرفتند، در سوی مقابل یعقوب کریمی و حسین ابراهیمی به سمت نیمکت استقلال رفته و از کادر این تیم برای حضور در زمین رخصت گرفتند.

سپیدرد رشت صفر – استقلال تهران پنج: تحقیر در خانه! / کی باید کی را اخراج کند!؟
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

5 دیدگاه ارسال شده است

 • ماهری گفت:

  همه این ها تقصیر اون تن زاده لعنتی و خداداد هستش باز ادمین سپیدرود بد باخت شما هم شروع به حمایت از دکی منفور رشت کردی.واقعا نصف بازیکنان اصلا خوب نیستند.به نظر من باید از بازیکن های توی زمین فقط 4 یا پنج تا را نگه داشت.مانند: ابراهیمی و غلامی و شنانی . یعقوب کریمی و جوادی مقدم.مهدوی هم واقعا بد بازی کرد ولی نباید از زحماتش در بازی های گذشته چشم پوشی کرد به عنوان بازیکن ذخیره خوبه.نزهتی و نورمحمدی و عزت کرامت به نظر باید از سپیدرود بروند.واقعا الان حال علی کریمی را درک میکنم واقعا دستش خالیه و یک بازیکن تراز اول نداره.این نتیجه اصلا به علی کریمی ربط نداره چون حداقل سه گل روی اشتباه مفرد فردی بود.امیدوارم علی کریمی بتواند چند تا بازیکن خوب بگیره و این نتایج را جبران کند.ادمین اگه واقعا طرفدار سپیدرود هستی باید از تیم حمایت کنی.نه بیای مطالب حاشیه ای بنویسی.
  انشاالله امی کوچه درون هم عروسی ببه

 • آرمان گفت:

  هنوز نمی دونم چرا بازیکنانی مثل امیدسام کن و حمید ملکی از لیست خارج شدند
  اگه قراره ببازیم بهتره که به بازیکنان جوان سپیدرود فرصت بازی بدیم خیلی بهتره تا امثال عزت کرامت و نورمحمدی تیم رو به چنگ بدند.
  دیگه نیم فصل برای ما باتمام رسید این گوی و این میدان آقای علی کریمی
  اگه نمی خواهید بازیکن بگیرید حتما به جوانان بازی بدید

 • مجید رشتی متعصب گفت:

  سلام به رشتی های عزیز، آهای بازیکنایه سپیدرود این همه بی غیرتی دیگه جای حرف نداره. آخه مگه با بارسلونا بازی می کنید. یه دفعه بگید ملوان از استقلال و پرسپولیس 5 تا یا 6 تا خورده باشه من قبول میکنم. خدایی هستیمونو واسه چه تیمی گذاشتیم. چطوری تو دوستاو فامیل سربلند کنیم؟!!!!!!!!!!!!!!

 • رضا صورتی گفت:

  سلام اینکه بگوییم بازیکنان ما بی غیرت هستند واقعا بی معرفتی است. استقلال را با سپیدرود از نظر امکانات مقایسه می کنید ؟ مگر این تیم را کریمی بست؟ یادتون رفت چه آبروریزی شده بود دو تیم دو مربی چند تا صاحب. در درجه اولتیم نیاز به آرامش دارد و با جذب چند بازیکن جدید انشالله سپیدرود در لیگ برتر می ماند. در ضمن زحمات با تجربه های تیم از جمله مهدوی را نادیده نگیرید غلامی و پویا و ابراهیمی کم زحمت نکشیدند. بی معرفتی به بزرگان نکنید. نصلف بازیکن های جوان تیم در حد لیگ برتر نیستند و به زودی با جابجایی که علی آقای کریمی ما خواهد کرد سپیدرود به اوج خواهد رسید.

 • بیخودی گفت:

  نمی دونم چرا بعضی حرفا رو میشنوم کهیر می زنم مثه همین چیزی راکه این آقا رضای صورتی میگه . الان دارین بهونه میارین . من اول فصل نبودم . تیمو من نبستم و… اینا برای توجیه عوام الناس خیلی خوبه ولی برای اونایی که می فهمند خیر حضرت صورتی برای دادن تیم به گروه مدیریتی کنونی راه رشت و قزوین را بستن ؟ ماکلان جدید را بازداشت کردن؟ یا این که خیر این آقایون به میل خودشون آمدن وضع تیمو را می دونستن واز مشکلات آگاه بودن و با یک قیمت یا مفتی باشگاه را خریدند. پس خودتونو گول نزنین. خود فریبی کاری خیل زشتو ناپسنده و یه بهونه برا توجیه بدبختیای این روزای سپیدرود . خدا کنه که علی کریمی موفق بشه . سپیدرود در لیگ برتر بمونه و مردم شاد بشن ولی خدا وکیلی مردم را ساده فرض نکنین . برین مشکلو حل کنین نه بهانه تولید کنین