وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود با این بی‌نظمی ها دوباره می‌خشکد / بهار رشتی ها با سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – چند روز از صعود تاریخی سپیدرود رشت گذشته و طبعاً خوشحالی‌ها و شادمانیها در این شهر ادامه دارد‌ اما هر قدر بر میزان شادی صعود اضافه میشود در مقابل، نگرانیها نیز دوچندان است!

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، همان‌طور که میدانید سپیدرود بدون هیأت‌مدیره و مدیرعامل که هسته اولیه اثبات باشگاه بودن یک تیم است به لیگ برتر صعود کرد. اداره تیم بر‌عهده هیأت فوتبال بود اما عملاً تمام مسائل مدیریتی و فنی زیر نظر علی نظرمحمدی سرمربی تیم قرار داشت.

سؤال این است‌؛ آیا سپیدرود هنوز میخواهد با همین سیاست وارد رقابت‌های لیگ برتر شود؟ بدون یک ساختار سازمانی و باشگاهی مشخص؟

هیأت فوتبال کارش تیمداری نیست. این یک واقعیت است و متأسفانه هیأت فوتبال در واگذاری امتیاز باشگاه سپیدرود به دوائر دولتی و غیردولتی ناکام بوده است.

هیأت فوتبال گیلان هر از چندی میگوید خریدارانی برای سپیدرود پیدا شده اما هرگز این اتفاق رخ نمیدهد. کار شهرداری رشت هم با سپیدرود فقط کمک‌های قطره‌چکانی است‌؛ شهرداری نیز به دلیل مخالفت چند تن از اعضای شورای شهر به طور کامل زیر بار مسئولیت سپیدرود نرفت.

ما میگوییم شادی برای رشتیها خوب است‌؛ چون پس از ۵۰ سال سپیدرود وارد لیگ برتر شده اما اگر این شادمانیها با بیبرنامگیهای همیشگی ادغام شود آن وقت در لیگ برتر شاهد اتفاقات خوبی نخواهیم بود.

در لیگ برتر تیم‌هایی به رشت میآیند که ساختار دارند و قاعده‌مند هستند‌؛ سازمان باشگاهی مشخص دارند. بازیکنان ملی دارند. لیگ برتر جای این شوخیها نیست.

ما از الان به همه در رشت هشدار میدهیم چون دوست نداریم شادی مردم رشت کوتاه و در حد یک فصل باشد.

این تیم باید تن به فرآیند باشگاهداری دهد یا حتی اگر میخواهد در حد یک تیم باقی بماند کمی حرفه‌ایتر عمل کند و لااقل صاحب یک تیم مدیریت قوی شود.

بهار رشتی ها با سپیدرود

یکی از راز و رمزهای صعود معجزه آسای سپیدرود رشت به رقابت های لیگ برتر انسجام و همدلی درون تیمی بود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، یک وفاق بی سابقه در سپیدرود شکل گرفت تا جایی که همه شهر می خواستند این تیم به لیگ برتر صعود کند.

در این راه بی گمان علی نظر محمدی خیلی زحمت کشید. او یک تنه هم تیم را مدیریت کرد هم از نظر فنی بار زیادی روی دوش او بود اما بی شک از یک نام نباید بی تفاوت گذشت؛

او علی بهارمست سرپرست تیم سپیدورد،بازیکن قدیمی فوتبال رشت و از شاگردان ایرج زهرابی و ناصر حجازی است.

بهارمست به معنوان معاون خدمات شهری شهرداری رشت هر کاری که از دستش بر می آمد در راه شکل گرفتن این انسجام انجام داد تا این که سپیدرود به رقابت های لیگ برتر صعود کرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است

 • فرهاد گفت:

  درود
  نقش علی نظر و مهندس بهارمست در این موفقیت اخیر غیر قابل انکار است. ضمن اینکه مسعود خان رهنما مدیرکل تربیت بدنی نیز در مطرح کردن دوباره سپیدرود سهم به سزایی داشت. آقای الماسخاله رئیس تربیت بدنی نیز پیگیر بود و نقش مثبتی داشت.
  اما شهردار بچه رشتی حقیقتا” تعصب به خرج داد و اگر کمکهای ایشان نبود سپیدرود به ایم صعود ارزشمند نمی رسید.
  در هر صورت باید سعی شود هر چه سریعتر فکری برای این تیم مردمی بکنند اینجوری نمی توان تیمداری کرد.
  تماشاگران سنگ تمام گذاشتند برای موفقیت تیم، اگر حمایت هواداران نبود کار بسیار سخت می شد.
  به امید موفقیت سپیدرود

 • عماد ۱ گفت:

  متاسفم متاسفم..برای همه شهروندان رشتی
  متاسفم برای صنف بازار متاسفم برای صنف پزشک متاسفم برای تاجر این شهر متاسفم برای کارخانه دار این شهر متاسفم برای مسولین میانه وبالای این شهر
  متاسفم برای نماینده وشهردار این شهر متاسفم برای شورای این شهرمتاسفم برای خودم ومردم این شهر
  مااسفم که یک دارنده و غیرتمرد وجود نداره که برای این تیم که میتونه ویترین این شهر باشه خرج کنه ودست به جیب بشه.‌‌‌‌‌..متاسفم ازحالا برای سال دیگه همین زمان متاسفم