وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود با تلاش و جذب بازیکن درلیگ برتر ماندگار می شود

تیم فوتبال سپیدرود گرچه در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر کشور نتوانست نتایج خوبی را کسب کند اما کارشناسان معتقدند این تیم با تلاش بیشتر و جذب چند بازیکن موثر می تواند در نیم فصل دوم بهتر عمل کند و در لیگ برتر ماندگار شود.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم فوتبال سپیدرود رشت که دومین سال حضورش را در رقابت های لیگ برتر تجربه می کند در ابتدای فصل با مشکلات عدیده مدیریتی و بدون گذراندن دوره بدنسازی پا به رقابت ها گذاشت و این در حالی است که حدود یک هفته قبل از آغاز رقابت ها، وضعیت سرخپوشان رشتی برای حضور در لیگ برتر مبهم بود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، این تیم با دو مالک، دو کادر فنی و همچنین دو تیم نصف و نیمه به تمرین مشغول بود که با توجه به رای نهایی دادگاه در مورد مالکیت این باشگاه، تیم سپیدرود با مدیریت محمد نوین و با سرمربیگری خدداد عزیزی گام به رقابت ها گذاشت که این کادر فنی و مدیریت باشگاه تا هفته سوم دوام آورد و پس از آن علی کریمی مدیریت و کادر فنی این تیم را بر عهده گرفت.

البته کریمی که یکی از ستارگان درخشان و ماندگار تاریخ فوتبال ایران بشمار می رود، در نبم فصل اول نتوانست نتایج خوبی را کسب کند و در مکان پانزدهم جدول ۱۶ تیمی این رقابت ها قرار گرفت اما کارشناسان معتقدند که این تیم با تلاش و کوشش بیشتر، جذب چند بازیکن موثر و تقویت کادر فنی می تواند در نیم فصل دوم نتایج خوبی را تصاحب کند.

تلاش بیشتر همه ارکان باشگاه

مجید جهانپور یکی از مربیان باسابقه فوتبال ایران و گیلان در این خصوص در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: تلاش و کوشش ییشتر همه ارکان باشگاه اعم از بخش مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان، تماشاگران و مسئولان استان باعث خواهد شد که این تیم همانند سال گذشته سهیم خود را در لیگ برتر حفظ کند.

وی افزود: البته تیم فوتبال سپیدرود رشت در ابتدای رقابت های فصل جاری مشکلات عدیده مدیریتی و حواشی زیادی داشت و این طبیعی است که این تیم نتواند به راحتی این مشکلات را پشت سر بگذارد و در نهایت نیز نتوانست نیایج خوبی را کسب کند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هم اینک نیم فصل اول پایان یافته و تیم ها فرصت بازسازی خود را دارند، سپیدرود باید از این فرصت نهایت استفاده را برده و چند بازیکن موثر و کارساز را جذب کند البته بازیکنان کارساز در نیم فصل دوم بسیار کم و محدود هستند ولی باید از این فرصت سود برد.

وی که سابقه کمک مربیگری تیم های ملی فوتبال و فوتسال را در کارنامه خود دارد، بیان کرد: با توجه به این امر، باید از موجودیت فعلی حداکثر استفاده را ببریم و از سهمیه جذب بازیکن نیز برای تقویت تیم با وسواس و دقت زیاد استفاده کنیم.

جهانپور اضافه کرد: به طور حتم باید این تفکر در تیم لحاظ شود که هر بازی در نیم فصل دوم یک فینال است و باید تلاش و کوشش زیادتری انجام داد و همچنین از موجودیت فعلی تیم نهایت استفاه را برد تا بهترین نتیجه و راندمان را کسب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا باید از تمامی امکانات سود برد و حتی از بازیکنان خارجی نیز استفاده کرد البته این بازیکنان باید از لحاظ فنی بالاتر از بازیکنان ایرانی باشند و در کل باید ار تمامی فرصت ها استفاده کرد تا سپیدرود بتواند در نیم فصل دوم نتیجه قابل قبولی را گرفته و در لیگ ماندگار شود.

افزودن مربی باتجربه به کادر فنی

امید هرندی دیگر مربی نام آشنای فوتبال گیلان نیز در خصوص تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم سپیدرود بازیکنان باتجربه ای دارد، اما کادر فنی جوان و تا حدی بی تجربه دارد و باید یک مربی باتجربه به این کادر اضافه شود.

وی افزود: با توجه به اینکه امروزه در فوتبال مربیان قراردادهای کلانی می بندند، ورود علی کریمی به این تیم که خیلی از هزینه ها را متقبل شده قابل ارزش است و از این بابت باید به این مربی احترام گذاشت چون در فوتبال امروزه چنین افرادی را کم داریم اما کریمی به عشق مردم و به عشق این شهر آمده و علاوه براینکه پولی را دریافت نکرده، بلکه خودش نیز هزینه کرده است.

وی ادامه داد: البته تیم فوتبال سپیدرود از لحاظ فنی مشکلات عدیده ای دارد که فقر بازیکن یکی از مهمترین این عوامل است و باید در نیم فصل دوم، این نقیصه برطرف شود و در خطوط مختلف سپیدرود بازیکنان موثری را جذب کند.

وی بیان کرد: همچنین تیم فوتبال سپیدرود رشت از لحاظ بازیکن دارای تجربه خوبی است و بازیکنان باتجربه ای دارد ولی کادر فنی این تیم بسیار جوان است که تجربه و پختگی لازم را ندارد و اگر علی کریمی بتواند یک مربی باتجربه را به کادرفنی اصافه کند، به طور حتم این تیم موفق تر عمل خواهد کرد.

هرندی اضافه کرد: همچنین با توجه به اینکه این تیم در اول فصل دچار مشکلات زیادی بوده ، کادر فنی این تیم باید از لحاظ بدنی ، بازیکنان را به شرایط مطلوب تری برساند چون اکثر تیم ها از لحاظ بدنی شرایط بسیار بهتری نسبت به سپیدرود دارند.

وی خاطرنشان کرد: این تعطیلات نیز بهترین فرصت است که تیم فوتبال سپیدرود خود را از لحاظ تاکتیکی و همچنین از لحاظ بدنی به شرایط مطلوبی برساند و با جذب چند بازیکن موثر و همچنین اضافه شدن یک مربی باتجربه به کادرفنی، بتواند در نیم فصل دوم نتایج بهتری را کسب و در لیگ برتر ماندگار شود.

وی اظهار کرد: با توجه به ابنکه تمامی تیم های گیلانی به خصوص سپیدورد رشت دارای تماشاگر هستند و از حمایت طرفداران برخوردار هستند، اما از لحاظ مالی در سطح پایینی قرار دارند که امیدوارم این نقیصه نیز با همت مسئولان برطرف شود.

بیشتر بخوانید:

توضیحات علی کریمی پیرامون جذب بازیکن جدید

جهانپور: مسئولان استان باید موانع پیش روی سرمایه گذاران را بردارند

اختصاصی/ چهار افریقایی سپیدرود وارد گیلان شدند

سپیدرود با تلاش و جذب بازیکن درلیگ برتر ماندگار می شود
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.