وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود بهتر از حمله در دفاع؛ نظرمحمدی گلزن ندارد؟

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سپیدرود رشت تحت هدایت علی نظرمحمدی در دفاع عملکرد بهتری نسبت به فاز هجومی از خود به نمایش گذاشته است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، سپیدرود رشت تا بدین جای فصل جاری لیگ آزادگان، از حیث هجومی، عملکرد ضعیف و نه چندان قابل قبولی را از خود بر جای نهاده، آن هم در حالی که در فاز دفاعی، تقریبا به خلاف آن عمل کرده و عملکرد نسبتا رضایت بخشی داشته است.

سپیدرود در هشت بازی موفق شد تنها هفت گل به ثمر برساند، این یعنی به طور میانگین کمتر از یک گل را در هر بازی به ثمر رسانده و میانگین ۰/۸۷ گل زده به ازای هر بازی را ثبت نموده است.

این در حالی است که شاگردان نظرمحمدی در پنج دیدار از هشت دیدار قبل خود در امر گلزنی ناکام بوده اند که تمامی این نکات حاکی از ضعف هجومی سپیدرود دارد.

ضعفی که اگر پوشش داده نشده و جبران نگردد، در ادامه فصل می تواند برای سپیدرودی ها مشکل ساز شود. اما در فاز دفاعی سپیدرود عملکردی نسبتا بهتر از خود بر جای نهاده است.

این تیم در هشت بازی گذشته هشت گل دریافت کرد و تاکنون عملکردی متوسط داشته است؛ این در حالی است که در چهار بازی از هشت بازی خود، یعنی در نیمی از بازی ها، رشتی ها موفق به ثبت کلین شیت شدند و اگر شکست سنگین چهارگله برابر سرخپوشان نبود.

اکنون می توانستیم سپیدرود را با قاطعیت در زمره ی برترین خطوط دفاعی لیگ یک به شمار آوریم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.