وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود دو – قشقایی شیراز یک: طلسم شکسته شد / آماده باش برای الگیلانو

تیم سپیدرود موفق شد تا یک بازی حساس را با پیروزی به پایان برساند تا علاوه بر پایان ناکامی ها و کسب سه امتیاز با روحیه ای مضاعف به مصاف الگیلانو برود.

سپیدرود ۲ (احسان پیرهادی دقیقه ۳۳، مهیار نوری دقیقه ۷۹) – ۱ ( گل دقیقه ۷۰ محمدجواد عباسی) قشقایی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته دهم لیگ دسته اول ، جام آزادگان

چهارشنبه ۸ آبان ماه ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۴:۴۵ هوا: بارانی

ورزشگاه سردارجنگل رشت ، تماشاگر: سه هزار نفر

داور: احمد محمدی

کمک داوران: بهزاد پناهی و امین قدیری

داور چهارم: مسعود حقیقی ، ناظر داوری: یدالله جهانبازی

کارت زرد:

سید مهدی اسلامی دقیقه ۸، احسان پیرهادی دقیقه ۸۳ (سپیدرود)

اخراج: ساسان صادقی (سپیدرود)

ترکیب سپیدرود رشت:

سید مهدی اسلامی، میثم فردوسی، مهیار نوری، احسان پیرهادی، محمدرضا زینال خیری، امید سام کن، مجتبی محبوب مجاز (از دقیقه ۸۰ امیرحسین اسکندری)، نوید حیدری، محمد دادرسی (از دقیقه ۹۱ محمود خمیسی)، امیر تیزرو، جواد آقایی پور (از دقیقه ۶۵ رضا عاشوری).

سرمربی: علی نظرمحمدی.

ترکیب قشقایی شیراز:

مسلم حق شناس، آرام عباسی، علی حسامی (از دقیقه ۸۱ حسین حیدری)، پوریا زارع، مجید ایوبی، علی مصلح نژاد، محمدجواد عباسی، سعید زارع، حسین عباسی، مرتضی سنجانکی (از دقیقه ۶۰ سید عرفان عموزاده)، محمد علامی (از دقیقه ۶۶ سهیل فداکار).

سرمربی: مهدی فروردین.

شرح بازی:

این مسابقه را می توان رقابتی بین دو قوم اصیل و ملی گرای ایران دانست که در طول قرن ها از کیان مام میهن در برابر بیگانگان دفاع کردند. ایل بزرگ قشقایی و قوم ریشه دار گیلک. مردمانی که در شمال و جنوب کشور همواره دست در دست یکدیگر زیر پرچم پر افتخار ایران با اتحاد خویش نگذاشتند آب خوش بر گلوی متجاوزان جاری شود.

این مسابقه برای سپیدرودی ها یکی از حساس ترین مسابقات از ابتدا تا امروز است و دلیلش بسیار ساده است، چون یک بازی پیش دربی است! سپیدرود پس از اینکه در ۴ بازی گذشته دو تساوی و دو باخت را متحمل شده حالا می خواهد امروز با کسب یک نتیجه خوب و ندادن تلفات با روحیه ای بالا به نبرد الگیلانو برود.

سرخ پوشان در این مسابقه ساسان شیرمردی، پویا نزهتی و معین راشدی را به دلیل مصدومیت و هومن ربیع زاده را به دلیل ۴ کارته شدن در اختیار ندارند و در هوای بارانی شهرباران برای دشت حداکثر امتیازات دست نظرمحمدی کمی بسته است.

گزارش بازی:

مسابقه در نیمه نخست با میدانداری سپیدرود آغاز شد و در همان ثانیه های نخست سپیدرود می توانست گل براری را به قمر برساند که توپ آقایی پور راهی به دروازه قشقایی پیدا نکرد.

در ادامه سرخ پوشان با پایه گذاری حملات خود از جناح راست موفق شدند تا گل نخست شان را در دقیقه ۳۳ به ثمر برسانند و از سوی مقابل تمام امید تیم مهمان بر روی نفوذهای محمد غلامی مهاجم شمالی شان بود که در چند صحنه بر روی دروازه سپیدرود خطرناک ظاهر شد.

در نیمه دوم با شدت گرفتن بارش مسابقه فیزیکی تر دنبال شد و دو تیم سعی کردند با ارسال های بلند به دروازه حریف نزدیک شوند. در این نیمه سهم هر تیم یک کل بود تا در نهایت این سپیدرود باشد که تیم پیروز میدان لقب بگیرد.

شرح گلها:

سپیدرود ۱-۰ قشقایی: فرار از جناح راست سپیدرود با سانتر مواج امیر تیزرو برای پیرهادی گل نخست سپیدرود را به ارمغان آورد.

سپیدرود ۱-۱ قشقایی: یک شوت ناگهانی و سرکش از محمد جواد عباسی پس از برخورد به کف دست مهدی اسلامی وارد دروازه سپیدرود شد.

سپیدرود ۲-۱ قشقایی: باز هم یک سانتر و یک گل برای سپیدرود ارمغان آورد و این بار مجتبی محبوب مجاز سانتر کرد و مهیار نوری ضربه سر زد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است