وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود رشت صفر – آبی پوشان تهران صفر: آنقدر نزدیم تا نبریم / نخستین امتیاز قرن

سپیدرود رشت

0

آبی پوشان کوشا

0
هجدهم
دوشنبه 15 فروردین
استادیوم سردارجنگل
تماشاگر: دو هزار نفر
داور: مهدی نورمحمدی
کمک داوران: مسلم رحیم خانی و افشین شهبازی
داور چهارم: امیر معصومی

در روزی که سپیدرود برای نخستین بار ساسان صادقی سرمربی جوان خود را روی نیمکت می دید و چندین موقعیت مسلم گلزنی توسط بازیکنان سپیدرود از دست رفت، بدون شک ستاره بدون چون و چرای سپیدرود رضا ناصری دروازه بان ملی پوش المپیکی سپیدرود بود که موفق شد چند موقعیت حساس آبی پوشان را مهار کند و نخستین امتیاز قرن حداقل از کف تیم ریشه دار سپیدرود نرود.

شروین ذوقی'45آبی پوشان
امیر قلم آرا'48سپیدرود
کیوان محمدنژاد'90سپیدرود
حکیم حزباوی پور'91سپیدرود

ترکیب سپیدرود رشت

12رضا ناصری

2پویا عزیزپور

5معین تقوی

7رضا عاشوری

8مبین رضاپور

11امیر قلم آرا

13علی بجاری

19مهیار نوری

68کیوان محمدنژاد

73میلاد نجفی

99علی رضا صبوری

سرمربی: ساسان صادقی

تعویض های سپیدرود رشت
31

39پرهام جوادی

5معین تقوی

46

76سبحان سحرخیز

8مبین رضاپور

46

18سهیل ربیع زاده

99علی رضا صبوری

71

77اویس کردجهان

73میلاد نجفی

77

30حکیم حزباوی پور

11امیر قلم آرا

ترکیب آبی پوشان کوشا

1ساسان زمانه قوجه

6علی رضا آقا براری

7سید محمد یاسینی

10علی دلیر

15علی مصطفی خانزادی

30مهرداد زارعی

31فرشید عبدل زاده

44شروین ذوقی

70محمد بلفکه

76حسین رحمانی

81محمد جانی

سرمربی: امیدرضا زهره وندی

تعویض های آبی پوشان کوشا
78

17محمدحسین میرمحمدی

31فرشید عبدل زاده

82

27محمد جواد داوودی

15علی مصطفی خانزاده

گزارش بازی

'30بازی در سی دقیقه ابتدایی متعادل بود و بیشتر در میانه های زمین توپ در جریان بود و چند موقعیت نصف و نیمه دو تیم روی دروازه های یکدیگر بدست آوردند که حاصلی برایشان به ارمغان نیاورد.

'35شوت علی دلیر با فاصله اندکی از کنار دروازه سپیدرود به خارج رفت.

'40حساس ترین موقعیت برای تیم مهمان در این لحظه رقم خورد که رضا ناصری دروازه بان تازه دعوت شده به تیم ملی المپیک، به زیبایی توپ علی مصطفی خانزدادی را در دو شوت پیاپی مهار کرد تا مانع به ثمر رسیدن گل برای آبی پوشان شود.

'45فرار امیر قلم آرا داخل زمین مهمان با خطای شروین ذوقی مواجه شد و ضربه ایستگاهی را میلاد نجفی نواخت که توسط ساسان زمانه با مشت توپ دور شد.

'48باز هم یک فرار از جناح راست سپیدرود که با خطای مدافع آبی پوشان متوقف شد که باز هم ضربه شروع مجدد میلاد نجفی توسط دروازه بان آبی پوشان برگشت داده شد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

'49در همان ابتدای نیمه دوم بر روی یک ضربه ایستگاهی رضا ناصری در سه ضرب موفق شد تا شوت های شروین ذوقی و سید محمد یاسینی را دفع کند تا مانع گل خوردن سپیدرود شود.

'50با آغاز نیمه دوم و دو تعویض صادقی ریتم حملات سپیدرود تندتر شد و چند موقعیت پی در پی برای سپیدرود بدست آمد که مهمترین آنها توسط کیوان محمدنژاد از بالای دروازه با فاصله اندک به خارج رفت.

'58فرار سید محمد یاسینی از روی یک ضد حمله بازیکنان آبی پوشان در موقعیت تک به تک با فاصله اندک راهی اوت شد.

'59شوت علی دلیر را رضا ناصری با مشت مهار کرد تا ستاره بی چون و چرای میدان لقب بگیرد.

'66شوت علی بیجاری داخل محوطه جریمه که از روی پاس سهیل ربیع زاده بدست آمده بود و در حای که می توانست دقت بیشتری چاشنی کار شود با فاصله از بالای دروازه آبی پوشان به خارج رفت.

'73فرار رضا عاشوری مهاجم سپیدرود تا داخل محوطه جریمه ادامه داشت و قصد داشت تا با یک پاس کات بک به سهیل ربیع زاده را صاحب توپ کند که ربیع زاده در دریافت توپ ناکام ماند.

'80باز هم چند ضربه پینپ پنگی به سمت دروازه ناصری نواخته شد تا رضا ناصری جوان یک تنه جور مدافعان را بکشد و توپ ها را از دروازه سپیدرود دور کند.

'84ارسال اویس کردجهان با ضربه سر رضا عاشوری با فاصله اندک راهی اوت شد.

حاشیه ها

بعد از دو سال و دو ماه و دو روز هواداران سپیدرود توانستند مجوز حضور در ورزشگاه بازی خانگی تیم محبوب خود را بدست بیاورند. آخرین مسابقه ای گه هواداران سپیدرود در ورزشگاه حاضر بودند در 13 بهمن 1398 در لیگ دسته اول برابر تیم علم و ادب تبریز بود که با یک گل محمد شادکام به سود سپیدرود پایان یافت.

ساسان صادقی مربی جوان باشگاه سپیدرود برای نخستین بار به عنوان سرمربی در لیگ دسته دوم ایران سکان هدایت سرخ پوشان را برعهده داشت تا عنوان جوان ترین سرمربی تاریخ سپیدرود را به نام خود ثیت کند.

معین تقوی مدافع با تعصب سپیدرود که تازه از بند مصدومیت رها شده بود در دقایق میانی نیمه نخست به دلیل مصدومیت با یک تعویض اجباری جای خود را به پرهام جوادی داد.

این مسابقه توسط باشگاه سپیدرود با 5 دوربین و به شکل زنده از سایت آنتن ورزش سه و اینستاگرام رسمی باشگاه سپیدرود به شکلی بسیار حرفه ای و باکیفیت پخش شد.

صادقی نیمه دوم را با دو تعویض آغاز کرد تا با توجه به یک تعویض اجباری نیمه نخست، سه تعویض سپیدرود توسط صادقی انجام شود و ریتم بازی سپیدرود شرایط بهتری به خود بگیرد.

اتلاف وقت روش نخ نما شده بازیکنان آّی پوشان در این بازی بود که به ابتدایی ترین شکل ممکن توسط آنها در زمین اجرا می شد و به هر بهانه ای خود را به زمین می انداختند تا بتوانند دقایقی از بازی را متوقف کنند.

داور علی رغم وقت کشی های بسیار تیم مهمان تنها 4 دقیقه وقت اضافه در نیمه دوم منظور کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است