وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود رشت صفر – آلومینیوم اراک صفر: فکری از دست نظرمحمدی لیز خورد!

سپیدرود ۰ – ۰ آلومینیوم

سپیدرود رشت در روزی که سه بازیکن خود را در بخش هجومی به نام های پویا نزهتی، جواد آقایی پور و رضا عاشوری را در اختیار نداشت، در برابر تیم متمول اراکی نتوانست راهی به دروازه اش پیدا کند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته ششم لیگ دسته اول آزادگان ، هوا: بارانی

ورزشگاه سردارجنگل رشت ، تماشاگر: سه هزار نفر

داور: جواد رحیم زاده.

کمک داوران: حامد صفایی و عدنان پیروی

کارت زرد: مهیار نوری دقیقه ۲۴، هومن ربیع‌زاده دقیقه ۹۰ (سپیدرود) – علی گودرزی دقیقه ۸۳، سعید خردمند دقیقه ۸۹ (آلومینیوم)

ترکیب تیم سپیدرود رشت:

سیدمهدی اسلامی، مهیار نوری، ساسان شیرمردی، امید سام کن، هومن ربیع زاده، میثم فردوسی، مجتبی محبوب مجاز(از دقیقه ۵۷ احسان پیرهادی)، ایمان شوریابی، محمد دادرسی(از دقیقه ۸۳ محمدهادی یعقوبی)، نوید حیدری(از دقیقه ۶۹ امیرحسین اسکندری) و محمدرضا زینال خیری.

سرمربیگری تیم سپیدرود رشت را علی نظرمحمدی برعهده داشت.

ترکیب تیم آلومینیوم اراک:

سجاد بیرانوند، میثم مجیدی، علی گودرزی، امیر حسین رنگرز جدی، رامتین سلیمان زاده، سید مهدی حسینی، حمید نعمتی، محمد علی نژاد(از دقیقه ۸۷ محمود قائد رحمتی)، میلاد قربانزاده(از دقیقه ۷۴ علی زینال قلعه)، سعید خردمند و سید میثم آقایی(از دقیقه ۷۹ سید پیمان میری).

سرمربیگری تیم آلومینیوم اراک را محمود فکری برعهده داشت.

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم سپیدرود رشت با استفاده از عمق دفاع تیم آلومینیوم اراک به‌دنبال رسیدن به‌گل بود و در سوی دیگر تیم آلومینیوم اراک با استفاده از ضدحملات موقعیت‌هایی را بر روی دروازه تیم سپیدرود رشت ایجاد کرد اما حملات دو تیم بی‌ثمر بود تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به‌پایان برسد.

نیمه دوم: تیم سپیدرود رشت با استفاده از ارسال از کناره‌ها به‌دنبال رسیدن به‌گل بود و در سوی دیگر تیم مس رفسنجان با استفاده از ارسال‌های بلند حملاتی را بر روی دروازه تیم سپیدرود طراحی کرد اما حملات دو تیم بی‌ثمر بود تا بازی با تساوی بدون گل به‌پایان برسد.

بدون شک این نتیجه بیشتر از این که شاگردان علی نظرمحمدی را خوشحال کرده باشد، محمود فکری سرمربی آلومینیوم و بازیکنان آلومینیوم اراک را خوشحال به شهر خود برگرداند تا آنها به خواسته خود که کسب تساوی در خارج از خانه می باشد، دست یابند.

فکری و شاگردانش در پایان این بازی با کسب ۱۲ امتیاز هم چنان در جمع تیم های مدعی خود را نشان داده اند و گام به گام و بدون هیاهو در پی کسب نتایج دلخواه خود هستند و باید دید که آیا فکری می تواند این روند را هم چنان حفظ نماید یا آینده سرنوشت دیگری را رقم خواهد زد.

شاگردان نظرمحمدی نیز با تمام مشکلاتی که گریبانگیر آنها می باشد، نتایج فوق العاده ای تا اینجای بازی ها کسب نموده اند، و نباید انتظار معجزه از آنها داشت.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.