وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود رشت یک – استقلال خوزستان دو: سقوط سپیدرود مبارکه مردان پشت پرده و شرکا!

سپیدرود یک مسابقه مهم و ۶ امتیازی را باخت و در واقع مهم ترین بازی فصل را واگذار کرد.

مقصر اول و آخر این شکست را بدون برو برگرد، باید خارج از مستطیل سبز جستجو کرد. همان جاهایی که ۴ روز است پس از استعفای کریمی و علی رغم اجماع اداره کل ورزش و جوانان گیلان و خود مدیریت مستعفی سپیدرود در انتخاب علی نظرمحمدی، همه را تحت فشار قرار دادند که مبادا مربی محبوب شهرباران به تیمش بازگردد.

مردان پشت پرده ای که موجب سقوط و نابودی داماش شدند و حالا ماموریت ناتمام خود را برای نابودی سپیدرود در حال به انجام رساندن هستند.

همان مردانی که هر روز در نهادهای نظارتی در رفت و آمد هستند تا پاسخگو باشند.

سپیدرود با سنگ اندازی های این مردان کوچک قامت سقوط کرد و تمام شد و رفت.

مبارک روی سیاه تان باد

سپیدرود ۱ (محمد غلامی دقیقه ۳۶) – ۲ (رامین داووذی دقیقه ۶۰ و ۹۲) استقلال

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودهفته بیستم لیگ برتر ، جام خلیج پارس

آدینه ۱۰ اسفند ۹۷ – ساعت ۱۶:۰۰

ورزشگاه سردارجنگل رشت ، تماشاگر: پنج هزار نفر

داور:

محمدحسین زاهدی فر

کمک ها:

رحیم شاهین ، یوسف مغروری

داوران پشت دروازه:

سعید رحیمی‌مقدم و مجید محمدی

داور چهارم: علی‌اکبر عظیم‌پور ، ناظر: محمدعلی فروغی

کارت زرد:

مجتبی رمضانی دقیقه ۳۰، ایوب کلانتری دقیقه ۵۴، امیرحسین باقرپور دقیقه ۶۴، محمدرضا مظاهری دقیقه ۹۲ (استقلال) – حسین ابراهیمی دقیقه ۳۸، میلاد شیخی سلیمانی دقیقه ۶۲، حمیدرضا طاهرخانی دقیقه ۸۶ (سپیدرود)

ترکیب سپیدرود رشت:

ایمان صادقی، مهرداد بایرامی (از دقیقه ۶۳ حمیدرضا طاهرخانی)، لوکا نوزادزه، میلاد قربان زاده، امیر منصوریان، میلاد شیخ سلیمانی، محمد علیزاده (از دقیقخ ۸۴ میلاد احمدی)، حسین ابراهیمی (از دقیقه ۷۰ پویا نزهتی)، میثم تهیدست، محمد غلامی و حسین شنانی.

مربی: سهیل حق شناس.

ترکیب استقلال خوزستان:

حسین پورحمیدی، سید ساسان شیرمردی، محمد شریفی (از دقیقه ۴۶ وحید خشتان)، ایوب کلانتری، وحید نامداری (از دقیقه ۴۶ رامین داوودی)، وحید حمدی نژاد، میثم کریمی، مجتبی رمضانی، امیرحسین باقرپور (از دقیقه ۸۶ محمدرضا مظاهری)، مصطفی کیانی و میثم شاه مکوندزاده.

مربی: کریم بوستانی.

شرح بازی:

دیدار سپیدرود مقابل استقلال خوزستان اهمیت زیادی برای دو تیم دارد و بازی ۶ امتیازی ‌است. دیداری که تنها برد در آن می تواند به فرار این دو تیم از جمع قعرنشینان کمک کند.

دو تیم در شرایطی وارد این بازی خواهند شد که هیچ کدام شرایط خوبی ندارند. کسر ۶ امتیاز از استقلال خوزستان باعث افت شدید این تیم شد تا با ۷ امتیاز قعرنشین لیگ باشند. آنها ۱۲ هفته است که رنگ پیروزی را ندیده اند و شاید اگر در بازی برابر سپیدرود نتوانند ۳ امتیاز را کسب کنند می توان سقوط آنها را قطعی دانست.

از طرف دیگر سپیدرودی ها نیز اوضاع خوبی را تجربه نمی کنند. سپیدرود فصل را با خداداد عزیزی شروع کرد اما درگیری های خداداد با هواداران تیم و نتایج بد او باعث شد خیلی زود از جمع رشتی‌ها جدا شود.

بعد از اینکه علی کریمی و دوستانش مالکیت باشگاه را در دست گرفتند هواداران سپیدرود به برطرف شدن مشکلات مالی تیم و جدایی از جمع قعرنشینان لیگ امیدوار شدند اما نتایج کریمی هم باب میل هواداران نشد تا او هم از سرمربی گری تیم استعفا دهد.

در سمت دیگر میدان آبی های اهواز قرار دارند. با توجه به فاصله ی زیادی که استقلال خوزستان با تیم های بالانشین خود دارد برای امیدوار ماندن به بقا در لیگ برتر ۳ امتیاز این دیدار برای آن‌ها حیاتی است.

باید دید در فینال قعرنشینان لیگ برتر کدام تیم موفق به پیروزی خواهد شد و مطمئنا هدف هر دو تیم در این بازی برد خواهد بود چون مساوی به درد هیچ کدام از تیم ها نمی خورد.

دقایق حساس:

دقیقه ۲: نخستین کرنر بازی برای استقلال بدست آمد که ضربه ایوب کلانتری را مدافعان سپیدرود دور کردند.

دقیقه۳: شوت حسین ابراهیمی که با پاس عرضی حسین شنانی بدست آمده بود را حسین پورحمیدی به راحتی مهار کرد.

دقیقه ۵:امیرحسین باقرپور از حفره دفاع سپیدرود استفاده کرد تا در موقعیت تک به تک با صادقی قرار بگیرد و توپ را به سادگی راهی اوت کند.

دقیقه ۶: شوت ایوب کلانتری را ایمان صادقی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷: ضربه آکروباتیک محمد شریفی با کمترین فاصله از کنار تیرک عمودی دروازه سپیدرود عبور کرد.

دقیقه ۱۰: شوت میلاد شیخی سلیمانی که از روی یک ضربه شروع مجدد بدست آمده بود درون دستان دروازه بان استقلال جای گرفت.

دقیقه ۲۴: ضربه خطرناک امیرحسین باقرپور روی پاس کلانتری به تیرک افقی دروازه سپیدرود برخورد کرد.

دقیقه ۲۷: کرنری را که منصوریان ارسال کرده بود با ضربه سر شیخی سلیمانی با فاصله اندک راهی اوت شد.

دقیقه ۲۹: رمضانی فرصت خوبی در محوطه جریمه سپیدرود به دست آورد که شوت روی پای او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۴۲: شوت پای چپ خطرناک از میثم کریمی را ایمان صادقی با شیرجه خوبی دفع کرد.

دقیقه ۴۳: سانتر کلانتری از کرنر سمت راست زمین را نامداری با ضربه سر به سمت دروازه سپیدرود زد که صادقی توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۷: پاس در عمق شنانی و اشتباه عجیب شاه‌مکوندزاده نزدیک بود کار دست استقلال خوزستان بدهد، اما حسین ابراهیمی از موقعیت تک به تک استفاده نکرد و شوت او را پورحمیدی دو مرحله جمع کرد.

دقیقه ۵۱: بایرامی بهترین فرصت گلزنی روی ارسال منصوریان از روی کرنر را داشت که نتوانست ضربه نهایی را به توپ بزند تا توپ به سمت مقابل برود.

دقیقه ۷۲: دفع توپ اشتباه صادقی موجب شد تا توپ در میانه زمین به ایوب کلانتری برسد که شوت تک‌ضرب او درآستانه ورود به دروازه سپیدرود را صادقی زودتر از مهاجم استقلال خوزستان به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۸: خشتان پاس خوبی به شیرمردی داد که او بعد از جای گذاشتن دو مدافع سپیدرود، با پای چپ شوت‌زنی کرد ولی ضربه خوب او با واکنش عالی صادقی همراه بود و در ریباند نیز شوت کلانتری یک کرنر برای استقلال خوزستان به همراه داشت.

دقیقه ۷۹: باز هم ایمان صادقی منجی دروازه سپیدرود شد و شوت خشتان را با عکس‌العملی تماشایی دفع کرد.

دقیقه ۸۳: پاس در عمق غلامی به شنانی رسید که این بازیکن بعد از نفوذ به سمت دروازه برخوردی با پورحمیدی، گلر استقلال خوزستان داشت، اما زاهدی‌فرد در این صحنه پنالتی اعلام نکرد.

قیقه ۸۹: شوت شنانی از زاویه بسته را شیرمردی با حضور و تکل به موقع مقابل توپ به کرنر فرستاد.

شرح گل:

سپیدرود ۱-۰ استقلال: ضربه ی ایستگاهی را حسین ابراهیمی ارسال کرد و ضربه سر مهرداد بایرامی با مدافعان استقلال برخورد کرد و توپ برگشتی را به زیبایی محمد غلامی با نوک پا وارد دروازه کرد.

سپیدرود ۱-۱ استقلال: ارسال مجتبی رمضانی از روی کرنر سمت راست زمین را کلانتری با ضربه سر زد که صادقی واکنش خوبی روی این توپ داشت ولی در ریباند رامین داوودی دروازه سپیدرود را باز کرد.

سپیدرود ۱-۲ استقلال:  داوودی، مهاجم تعویضی استقلال خوزستان با حرکت در عرض تا پشت محوطه جریمه سپیدرود و شوت تماشایی در حالت درازکش، توپ را به کنج دروازه فرستاد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

اتفاقات ویژه:

۱- برای نخستین بار در چند فصل اخیر، دیدار سپیدرود رشت بلیت‌فروشی نمی‌شود، روز گذشته به درخواست هواداران باشگاه سپیدرود رشت و پس از ارسال نامه از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان به هیئت فوتبال، با پیگیری این هیئت و موافقت سازمان لیگ، دیدار دو تیم سپیدرود رشت و استقلال خوزستان رایگان اعلام شد.

۲- بازیکنان سپیدرود بعد از به ثمر رساندن گل اول با پیراهنی که روی آن نوشته شده بود «جادوگر برگرد» از علی کریمی درخواست داشتند دوباره هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

سپیدرود رشت یک – استقلال خوزستان دو: سقوط سپیدرود مبارکه مردان پشت پرده و شرکا!
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

15 دیدگاه ارسال شده است

 • سپیدرود داماش گفت:

  لعنت به شما. فقط همین. خدا ازتون نگذره

 • Kazem گفت:

  تمام مسولین استان بی … خاک بر سرتون بی …ا هیچ غروری برای این مردم نداشتن استانی که استاندارش بوشهری باشه وضعیت بهتر ازاین نمیشه بی!!!!!!!!!

 • مهرداد گفت:

  شما خودتون کشتید نطر محمدی بیاد با اونم دیدیم سپید رود رو نظر محمدی در حد لیگ برتر نیست علی کریمی هم مربی نیست تیم باید مربی با دانش بیاره و بازیکن خوب چند تا از بازیکنان سپید رود تاریخ مصرفشون گذشته

 • اشکان ساسانی گفت:

  ابتدا باید لعنت بفرستم به هر کسی وطن فروشه و تعصبی روی خاک و خونش نداره.حالا اهل هر جایی که میخاد باشه.بی وطنی خیلی بده.
  در ادامه باید عرض کنم که به گواه همین سایت در بازی با گاری سازی تبریز دوهزار نفر به ورزشگاه اومدن و در بازی کیسه های خوزستان پنج هزار نفر.
  اگر بارش باران در بازی خانگی پیشین و هوای خوب و رایگان بودن در بازی امروز را هم دخیل بدانیم فکر نمیکنم باز هم پنج هزار نفر می آمدن زیرا در زمانی که باران می آمد و بلیط هم خریده می شد باز هم به مراتب جمعیت بیشتری می آمد.
  پس اگر همه ی عوامل را در نظر بگیریم برای بازی امروز حداکثر ۳۵۰۰ نفر باید می امدند نه پنج هزار نفر.پس به راحتی می توان نتیجه گیری نمود که این بنده حقیر توانسته ام دِین خود را به مردم شهرم دست کم در بازی ادا نمایم.

 • گمج شناس گفت:

  بعضی بقدری بیشعور حقیر و خوار هستن که اومدن تماشاگری که به عشق اومده استادیوم را بخودش نسبت میدی…گمج تفرقه افکن حواستو جمع کن

 • گیله مرد گفت:

  آقا اشکان خوش بامویی و ممنونم جه تی حمایت جه امی تیم.ایته زاکان بوگوفت که جه مردم بخاستی بایید ورزشگاه.منم بیدم و باموم.ان کی پروفایل گمج داره دقیقا ایته طرفدار پرسپولیسه که شیمی فرمایش انه بوسوجانه.

 • علی1 گفت:

  درکجای دنیا یک مربی(نظرمحمدی) که تیم را در دوسال پیاپی از لیگ دو به لیگ برتر میاره کنار میزارند؟ وجدانا نظرمحمدی بسیار منسجم تر بازی میکرد و سخت گل میخورد روی تیمهای مقابل برنامه داشت با هرکدام یک جور بازی میکرد

 • Kazem گفت:

  ثابت شده رشت نمی تونه تیم توی لیگ برتر داشته باشه بخاطر اینکه اختلاف توش زیاده فقط باید روی ملوان سرمایه گذاری کرد تا بیاد لیگ برتر تا لااقل ما به تیم ملوان افتخار کنیم تا بگیم گیلان یه تیم داره چون حداقل انزلی پرستژشو داره بهتر از رشته و خوب مسایل درک می کنند متاسفم برای دست اندرکاران شهر رشت بی تعصب و فاقد حس ناسیونالیستی و ما مردم هم که اصلا راه مبارزه با این بی غیرتها را هم نمی دانیم وای بر ما

 • مهدی غ گفت:

  حالم بهم می خوره که بعضیا این وسط فقط می خوان قهرمان بازی در بیارن و جلب توجه کنن.مرده یعنی به خاطر 5 هزار تومن کم تر این همه را رو می ره و این همه انرژی می زاره؟؟؟یعنی عشق به سپیدرود هیچه؟ اقای ا س خیلی شوتی.

 • گمج شناس گفت:

  نمیدونم چرا بعضی دور و بری های این شهر خفه نمیشن لااقل با پرستیژ خفه شید

 • مجتبی گفت:

  تبریک به مسولین بی غیرت و بی خاصیت استان اصلا براشون مهم نیست سپیدرود لیگ برتر باشه یا لیگ تو

 • رضا گفت:

  حاشیه ها بزارید کنار تیم داره از دست میره یه کاری باید کرد یه دکتر روانشناس الان لازمه این بازیکنا روحیه و روانشون خرابه تمرکز ندارن باخت رفته تو فکرشون بخدا اگه دکتری هست بیاد یه کاری برای شهرش انجام بده

 • گیله مرد گفت:

  علی کریمی نبا ا بازی سر کی شاید امی ساده ترین بازی ببسته بی بنابی بشوبی! ا کار اصلا حرفه ای نوبو! الان با هرچه سریع تر زاکانه ره ایتا روانشناس باورید، کادر جدید مربیان، مالک بومی، و …
  ده وختی ننا …
  حاشیه انه بنیم کنار …
  تیم از دست شوئوندره …

 • علی1 گفت:

  آقا به والله قسم من48 ساله سپیدرودی ام .به نظرمحمدی باید فرصت میدادند او آدم ماجراجو و دنبال رشد بود یقین دارم او میتوانست سپیدرود را که مثل بچه اش از فوتبال درجه سه به فوتبال درجه اول کشور آورد این تیم را حفظ بکنه . برایم کار مسؤلین فوتبال و ورزش استان گیلان خیلی مشکوکه. چرا از اول تفرقه ها و چندمالکیتی را جمع نکردند و فقط نظاره گر بودند یادم است در زمان نظرمحمدی ما یک گل به پیکان زده بودیم پیکان هشتاددقیقه فشار آورد تیم نظرمحمدی مثل ستون مقاومت کرد . تیم خیلی به سختی فضا میداد به سختی گل میخورد الان هیچ انسجامی ندارد از دقیقه اول تا نود استرس باخت و گل خوردن داره . چرا بااین تیم چنین کردند لعنت بر مسؤلین بی غیرت و بی کفایت

 • ساسان گفت:

  آقایان . ما که حافظه تاریخی مان را از دست ندادیم .چرا این قدر اصرار دارید که علی کریمی سرمربی باشد . وقتی خودش می گوید توانایی فنی من همین بود یعنی تمام . آقایان کریمی چقدر فرصت داشت تا سپیدرود را تقویت بکند چرا نکرد ؟ آقایان چرا کریمی نپذیرفت که با امامی به جایی نمی رسد >؟ اقایان محترم چرا کریمی به ترکیب کادر فنی دست نزد ؟ آقایان چرا وسط معرکه گذاشت و رفت؟ آقایان باید بدانید سرنوشت کودتا همین است زیر پای دیگران را خالی کردن میشود همین . کاری به خوبی و بدی تن زاده ندارم ولی خداییش کرمی هر روز علیه تن زاده مصاحبه نمی کرد و یا پست اینستاگرامی نمی گذاشت ؟ چرا هر روز شلوغ کاری می کرد ؟ چرا وقتی شد مالک همه چیز را سانسور کرده بود ؟ این شد باشگاه داری ؟ بعد من هوادار و لید بیایم بخاطر 300 هزارتوامان شهرم و باشگاهم و اعتبارم را معامله بکنم و هر کس هم انتقاد کرد توهین بکنم . هزینه هتل کریمی در رشت بیش از 100 میلیون تومان بود چرا خودش شد مالک یک شب نرفت هتا کادوس بخوابه؟ آقایان لیدرها بدانید که سپیدرود با همین بازی ها نابود شد بگردید ببینید سهم شما چقدر است ؟