وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود رشت یک – اورکی اسلامشهر صفر: گل یخ! / آغازی بر یک پایان

سپیدرود ۱ (سید علی یحیی زاده دقیقه ۶۵) – ۰ اورکی اسلامشهر

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروددوشنبه یازده مهر – هفته نخست لیگ دسته دوم – گروه نخست

ورزشگاه سردارجنگل رشت – تماشاگر: –

داور: محمدحسین یحیی زاده

کمک داوران: سلمان لزر سلیمانی و محمدرضا نصیرلو

داور چهارم: سید مجتبی حسین نژاد

اخطار:

ماهان سروی دقیقه ۴۵، میثم کریمی دقیقه ۷۰، محمد سواری دقیقه ۷۱، معین تقوی دقیقه ۷۶، رضا عاشوری دقیقه ۸۵، علی عمویی دقیقه ۹۰ (سپیدرود) فرشاد قاسمی دقیقه ۱۲، فرهاد عابدی دقیقه ۴۲، محمدرضا اجاقی دقیقه ۴۵، مهدی یوسقی ذقیقه ۶۵ (اورکی)

ترکیب سپیدرود رشت:

احسان ضیایی، میلاد پورمحسن، ماهان سروی، معین تقوی، محمد سواری (از دقیقه ۷۵ صالح غلامی)، محمدرضا نقدی پور (از دقیقه ۵۷ رضا عاشوری)، فربد بلوک باشی (از دقیقه ۵۷ میثم کریمی)، حسین حق شناس، ابوالفضل آذرنوشان (از دقیقه ۸۳ امیرحسین صالحی)، فرید امیری و علی یحیی زاده.

سرمربی: علی نظرمحمدی

ترکیب اورکی اسلامشهر:

محمد لطفی، فرهاد عابدی، داوود سپهری مهر، حمیدرضا سپاهی، جواد زینعلی، صابر ملکی (از دقیقه ۴۵ محمدرضا اجاقی)، مهدی رنجبر (از دقیقه ۸۹ حسین حمیدی)، یاسر حاتم زاده، فرشاد قاسمی (از دقیقه ۶۰ صادق مرادزاده)، وحید سروری، مهدی یوسفی.

سرمربی: حمیدرضا غنی زاده.

شرح یازی:

تیم فوتبال سپیدرود رشت موفق شد تا در یک بازی برتر و جذاب تیم فوتبال اورکی اسلامشهر را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد تا نتیجه آخرین مسابقه دور برگشت فصل گذشته را در رشت برابر این تیم دوباره تکرار کند.

دقایق حساس:

دقیقه ۵: مهمترین خطر سپیدرود روی دروازه مهمان خیلی زود اتفاق افتاد و پاس محمدرضا نقدی پور داخل محوطه جریمه به آذرنوشان رسید در حالی که دروازه بدون دروازه بان بود وی نتوانست در شرایط عدم تعادل به توپ درست ضربه بزند.

دفیقه ۱۵: شوت ابوالفضل آذرنوشان با فاصله میلی متری از کنار تیر عمودی دروازه اسلامشهر راهی اوت شد.

دقیقه ۲۷: شوت جواد زینعای در حالت تک به تک به تور پشت دروازه سپیدرود زد تا راهی به دروازه پیدا نکند.

دقیقه ۳۵: پاس کات بک فرید امیری از گوشه نقطه ی کرنر به اذرنوشان رسید و شوت سر ضرب ابوالفضل را محمد لطفی با مشت دور کرد و توپ ریباندی به فرید امیری رسید که داور اعلام آفساید کرد.

دقیقه ۴۰: از روی یک ضربه ایستگاهی که میلاد پورمحسن سانتر کرد، ضربه سر ماهان سروی با بدشانسی به تیرک عمودی دروازه اورکی برخورد کرد تا توپ راهی اوت شود.

دقیقه ۴۴: باز هم یک شروع مجدد خوب و سانتر دیگری از میلاد پورمحسن که از نزدیکی محوطه جریمه سانتر شد و ماهان سروی با ضربه سر از فاصله اندک به اوت زد.

دقیقه ۴۶: نخستین کرنر سپیدرود در نیمه دوم را فرید امیری با ضربه سر راهی اوت کرد.

دقیقه ۵۰: باز هم ارسال پورمحسن و باز هم عدم نشانه گیری دقیق از سوی زننده ضربه آخر موجب شد تا گل سپیدرود به ثمر نرسد. این بار فرید امیری بود که نتوانست با ضربه سر قفل دروازه را باز کند.

دقیقه ۷۸: فرصت مسلم گلزنی برای رسیدن به گل دوم را سپیدرودی ها با ولخرجی به راحتی از دست دادند! آذرنوشان و سید علی درون محوطه جریمه آنقدر با هم تعارف کردند و در زدن ضربه آخر تعلل کردند که هر دو ضربه پینگ پنگی آنها را مدافع و دروازه بان اورکی در شرایطی عدم تعادل به سختی دفع کردند.

دقیقه ۹۵: شوت سرکش و ناگهانی میثم کریمی از پشت محوطه جریمه را محمد لطفی به سختی و با مشت راهی کرنر کرد که داور با زدن سوت پایان اجازه نواختن کرنر را نداد. راستی این توپ چه جوری گل نشد!!!!؟

شرح گل:

سپیدرود ۱-۰ اورکی: گل سپیدرود حاصل یک حرکتی بود که از ابتدای مسابقه بارها تکرار شده بود و به نتیجه نرسید تا در نهایت جوتب داد و سرخ پوشان به گل برتری رسیدند. سانتر مواج میلاد پورمحسن از روی نقطه کرنر با ضربه سر دقیقه و سنگین سید علی یحیی زاده قفل درازه اورکی را باز کرد.

اتفاق ویژه:

سکوت مرگبار ورزشگاه سردارجنگل چه زمانی قرار است شکسته شود!؟

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است