وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود – علی کریمی، معادله ای که با هم جور در نیامد!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود علی کریمی به فعالیت مدیریتی – فنی خود در باشگاه سپیدرود رشت پس از دیدار برابر پدیده پایان داده است و سرنوشت این باشگاه پرهوادار با جدایی او در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

سپیدرود رشت از زمان ورودش به لیگ برتر ایران نتوانسته است دستاورد بزرگی را حاصل کند و بقای آنها با مشکلات بی‌پایان و ریشه‌ای که می‌توانست هر باشگاه بزرگی را از پای دربیاورد، در نوع خود یک معجزه محسوب می شود تا به همین دلیل علی کریمی که بزرگ ترین ناجی رشتی ها در آن روزهای بحرانی بود، جایگاهی ویژه را در خانۀ پدری‌اش پیدا کرد و توانست اعتماد مسئولان ورزش این استان را هم به سوی خود جلب کند تا سوای بر پذیرفتن مسئولیت فنی این تیم، مالکیت رسمی آن را هم برعهده بگیرد.

مشخصاً فعالیت همزمان به عنوان سرمربی – مالک، نه تنها برای علی کریمی بلکه برای هر مردی، در فوتبال ایران که هزاران رشتۀ نمایان و پنهان دارد، امری ناممکن است! از هزینه‌های سرسام آور و ویران کنندۀ هدایت باشگاه گرفته تا مباحث فنی درون زمین، هرکسی را از پای درخواهد آورد!

چرا که اگر هم شرایط بر وفق مراد باشد، زمان نخواهد توانست در طول ۲۴ ساعت یک روز این حجم از فعالیت را در خود جای بدهد! پس اولین اشتباه استراتژیک جادوگر همینجا بود! جایی که او از روی خیرخواهی و یاری هواداران دوآتشه سپیدرود حاضر شد تا اعتبار خود را به میان بیاورد و مالکیت این باشگاه پربدهی و سراسر مشکل را بپذیرد.

دومین اشتباه استراتژیک کریمی، بی تفاوتی نسبت به مدرک مربیگری‌اش بود! او در طول این چند فصل اخیر هرگز نتوانسته است در هیچ کنفرانس مطبوعاتی رسمی شرکت کند و همواره علیرضا امامی‌فر را به عنوان زبان و چشم و گوش خود به نزد رسانه ها فرستاد تا نقص مدارک حرفه‌ای او باعث شود بعضاً علیه‌اش مواضعی اعلام شود و جریان‌سازی‌هایی شکل بگیرد و برای دفاع از خود همیشه در جایگاه مدافع، غایب باشد.

با تمامی این تفاسیر آقای جادوگر با حمایت گستردۀ هواداران کارش را ادامه داد تا باز هم به دنبال برطرف کردن دغدغه های همیشگی سرخ های رشت باشد، اما ماجرا در فصل جاری برای او نسبت به فصل گذشته بسیار متفاوت بود، این بار دیگر او فقط درگیر مسائل فنی نبود و مسائل مدیریتی بخش اعظمی از تمرکز وی را گرفته بود و هراندازه که سپیدرود بیشتر خطر سقوط را احساس می‌کرد، مشکلات مالی و مدیریتی نیز بر فشارش را بر روی شانه های جادوگر بیشتر می‌کرد، چرا که اساساً او حامی مالی و لابی مرسومی را در هیچ نقطه ای از این فوتبال نداشت و یک تنه بار این باشگاه را به دوش می‌کشید تا اینکه فشارها آستانۀ تحمل علی کریمی را به پایان رساند و پس از ۸ هفته ناکامی پیاپی، او پس از شکست برابر پدیده در مشهد (هفتۀ نوزدهم) از سمت خود بی سر و صدا کناره‌گیری کرد تا این بار صحبت هایی مبنی بر در جریان بودن برخی افراد برای تخریب و خارج کردن کریمی از هدایت باشگاه سپید رود به گوش برسد!

ادعایی که نه علی کریمی نسبت به آن اطلاعات بیشتری می‌دهد و نه علیرضا امامی‌فر ادعای خود را تکمیل می‌کند تا این کلاف سردرگم، همچنان گنگ و ناخوانا باقی بماند.

بند عجیب و باورنکردنی در قرارداد بازیکنان سپیدرود!

علی کریمی پس از شکست برابر پدیده مشهد هنوز به اردوی تیم خود ملحق نشده و گفته می‌شود که او به طور پنهانی اعلام استعفا کرده است.

وضعیت باشگاه سپیدرود پس از شکست مقابل پدیده مشهد به اوج بحران رسیده است تا سرنوشت سرخ‌های رشت در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد و این تیم بدون سرمربی و بدون مالک و حتی بازیکن، این روزها صرفاً به عنوان یک نام بی پشتوانه در رقابت‌های لیگ حضور داشته باشد.

پس از غیبت علی کریمی در تمرینات سپیدرود رشت، هیچ کدام از اعضای فنی و بازیکنان این تیم نیز تمرینات باشگاه را پیگیری نکردند تا پیگیری‌های خبرنگاران برای تعطیلی باشگاه، به نتیجه‌ای عجیب و پرابهام برسد!

چرا که از رشت اینگونه مخابره می‌شود که در قرارداد بازیکنان سپیدرود بندی مبنی بر اینکه: اگر علی کریمی در باشگاه حضور نداشته باشد، آنها می‌توانند از تیم جدا شوند و یا در تمرینات حضور پیدا نکنند، البته این ادعا هنوز از سوی باشگاه سپیدرود تایید و یا تکذیب نشده است.

سپیدرود – علی کریمی، معادله ای که با هم جور در نیامد!
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.