وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

سپیدرود و داماش آخرین بهانه ها برای هم صدایی رشت

سپیدخبر

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در روزهای سختی که مشکلات اقتصادی حتی بر کیفیت معیشت مردم تاثیرات گذاشته و بسیاری از شهروندان دغدغه قوت لایموت خود را دارند، کمتر موضوعی می تواند باعث شعف و شادی عمومی در جامعه گردد و به نوعی وجود دلیلی تاثیر گذار جهت نشاط اجتماعی در روزهای سخت اقتصادی همچون چشمه زلال در بیابان غنیمتی ارزشمند است.

در این بین تب داغ فوتبال و تعصب شهروندان بر تیم های خود در شهر رشت همواره بار این نیاز مبرم را بر دوش کشیده و در شرایط دشوار دلیلی برای اتحاد عمومی و شعف اجتماعی گردیده است.

باشگاه های “سپیدرود” و “داماش” که هر یک یادآور لحظات شاد و غمگین فراوانی برای این شهر و شهروندان آن میباشد و به نوعی در دل رشتوندان ریشه کرده است، امروز نیز مطابق اکثر ایام از لحاظ مالی و توجه مسئولین در شرایط خوبی بسر نمیبرند …

این در حالیست که اکثر قریب به اتفاق جوانان این شهر با عشق و علاقه ای وافر به این دو باشگاه با دست های خالی و اما تمام وجود خویش از آنها حمایت می کنند و مطالبه آنها توجه مسئولین و مدیران شهری به این دو شریان هیجان و نشاط شهری می باشد.

لیکن گویا عزم مسئولین هیچ گاه جهت حمایت همه جانبه از این دو باشگاه جزم نشده است.

امروز شاهد این هستیم که باشگاه سپیدرود پس از انبوه حواشی در کوران رقابت های لیگ و داماش در اوج رقابت های حساس خود نیازمند حمایت مسیولین می باشند، اما هنوز هیچ اقدامی از سوی مدیریت شهری در خصوص صورت نگرفته است.

در روزهای اخیر شاهد پیگیری های سید امیر حسین علوی، رییس شورای شهر رشت طی نامه ای به بهارمست، سرپرست این روزهای شهرداری رشت جهت حمایت های لجستیکی از دو تیم محبوب رشت هستیم، لیکن به دلایل نامعلوم هنوز این اتفاق رخ نداده است!

فارغ از بررسی علل عدم پیگیری دستور رییس شورای شهر نکته قابل توجه زمان کنونی به عنوان آخرین فرصت جهت حمایت از تیمهای مردمی این شهر است که نباید با فرصت سوزی آن را از دست داد.

مسئولین محترم باید توجه داشته باشند، عدم حمایت از این دو باشگاه مصداق بارز بی توجهی به خواست و مطالبه آحاد شهروندان است و ناکامی این دو باشگاه آبستن یاس عمومی در شهر خواهد شد که تبعات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.