وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

نگاه انتقادی – شب می خوابند صبح «مربی» می شوند

پس از خداحافظی حسین کعبی از فوتبال و ورودش به جرگه مربیان نقد های مثبت و منفی بسیاری در این خصوص منتشر شد که ما برای رعایت شرط انصاف تا به امروز نظرهای هر دو طیف را در سایت سپیدرود، منتشر کرده ایم.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – حسین کعبی شب خوابید و صبح دستیار علی کریمی شد. مرتضی اسدی هم دقیقاً شب خوابید و صبح دستیار فراز کمالوند شد. از این دست مثال‌ها باز هم هست.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، انصافاً این عزیزان کجا کلاس مربیگری رفته اند و چه دوره ای را گذرانده اند؟ می‌خواهید بگویید مثلاً حسین کعبی «شم مربیگری» دارد؟ ما که این طوری فکر نمی کنیم و از این قبیل انتصاب ها بیشتر بوی رابطه و رفاقت می آید.

حسین کعبی اگر با علی کریمی رفیق نبود هرگز دستیار او نمی شد. الان علی رضا امامی فر هم دستیار کریمی است که دستیار موجهی محسوب می شود، اما کعبی… مرتضی اسدی هم که رفیق فابریک فراز کمالوند است.

به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند، ولی اگر کسی دلسوز علی کریمی بود حتماً به او می گفت حسین کعبی نمی تواند کمک خاصی به تو (که خودت مربی جوانی هستی) بکند. شما اگر می خواهی به قول معروف به کعبی حال بدهی این راهش نیست.

بیشتر بخوانید:

حسین کعبی: خیلی ها از خداحافظی ام شوکه شدند

کعبی: خداحافظی آگاهانه از فوتبال

کعبی از حواشی فوتبال بعد از خداحافظی اش می گوید: قلیان، کارت قرمز و سکه!

این طوری خود کعبی هم در درازمدت ضرر می کند. شاید بگویید در اروپا هم همین اتفاقات می افتد، ولی آنجا همه چیز بر خلاف اینجا روی اصول است.

در آلمان سالها روی یک مربی کار می کنند و تازه طرف دستیار می شود، اما اینجا یک نفر شب به عنوان فوتبالیست می خوابد و صبح در مقام «مربی» از خواب بلند می شود و هیچ کس هم جرأت نمی کند بپرسد که واقعاً چرا و با چه مترو معیاری طرف ناگهان «مربی» شد؟!

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.