وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

شنبه روز مهم سپیدرودی ها: جلسه مشترک هیات مدیره و کمیته فنی با علی کریمی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در حالی که یک هفته از پایان لیگ برتر هفدهم گذشته است و تیم ها در دوران استراحت به سر می برند، اما برای باشگاه سپیدرود، چیزی به پایان نرسیده است.

به گزارش سایت سپیدرود، پس از پایان فصل در نخستین واکنش مدیریت باشگاه سپیدرود از علی کریمی درخواست نمود تا برنامه های خود را برای لیگ هجدهم به باشگاه ارایه کند، اما کریمی در پاسخ به مدیریت باشگاه، پیش شرط ارایه برنامه را دانستن رقم دقیق بودجه عنوان نمود.

اما مدیریت باشگاه با تاکید بر مواضع خود، از علی کریمی درخواست ارایه برنامه کرد تا در کمیته فنی باشگاه مورد تصویب قرار بگیرد و در ادامه باشگاه سپیدرود با اعلام یک دستور العمل ۸ ماده ای به عنوان اصول و سیاستگذاری باشگاه در لیگ آینده از علی کریمی درخواست نمود تا برنامه پیشنهادی خود را در این چارچوب تقدیم نماید.

۸ بند مورد نظر مدیریت باشگاه سپیدرود بدین شرح بود:

۱- ملحوظ داشتن سیاست انقباضی و مدیریت هزینه و اداره اقتصادی تیم.

۲- استفاده از منابع انسانی مجرب بومی در کادر فنی (اختیار عقد قرارداد با دو دستیار سرمربی درچارچوب سیاست های مالی باشگاه به عهده سرمربی است).

۳- استفاده از منابع انسانی مجرب و دارای شرایط فنی بومی و حتی المقدور جوانگرایی هدفمند در تیم.

۴- حفظ بازیکنان با کیفیت و تجدید نظر در انعقاد قرارداد با بازیکنان پا به سن گذاشته فصل گذشته.

۵- ارایه برنامه ی مدون آماده سازی بر مبنای حداکثر دو اردوی داخلی پیش فصل و میان فصل خارج از استان.

۶- صائب بودن نظرات کمیته فنی باشگاه در فرایند قرارداد بازیکنان و کادرفنی.

۷- الزام به پاسخگو بودن کادرفنی تیم در بازه های زمانی مشخص به کمیته فنی باشگاه.

۸- ارایه لیست بازیکنان توسط سرمربی و تایید این لیست بر اساس الویت اول تا سوم توسط کمیته فنی.

اما باز هم علی کریمی به جای پاسخ به درخواست مدیریت باشگاه سپیدرود، عنوان کرد چون اعضای کمیته فنی و هیات مدیره مشخص نشده اند، حاضر به ارایه برنامه نخواهد بود.

در نهایت کریمی عنوان کرد که می خواهد جلسه ای با مالک باشگاه به صورت خصوصی و آن هم در مکانی به جز رشت و در هتلی در تهران داشته باشد که این درخواست وی مورد پذیرش باشگاه سپیدرود قرار نگرفت و قرار شد تا این ملاقات در دفتر باشگاه و در جلسه ای مشترک بین علی کریمی با اعضای هیات مدیره و کمیته فنی برگزار شود.

حال روز موعود برای سپیدرودی ها فرار رسیده است و باید دید پس از ده روز نامه نگاری های خسته کنند آیا این جلسه ی بسیار مهم برگزار خواهد شد یا خیر؟

اینکه چرا علی کریمی نمی خواهد برنامه خود را به باشگاه ارایه نماید و یا باشگاه سپیدرود رقم بودجه را به کریمی اعلام نمی کند، بیشتر به یک قایم و موشک بازی کودکانه می ماند و بس!

به هر روی برگزاری یک جلسه مشترک در بالاترین سطح تصمیم گیران باشگاه بهترین راهکار برای برون رفت از این بن بست بود و عدم برگزاری چنین جلسه ای به هر دلیلی که می خواهد باشد، هرگز توجیه ندارد.

زمان به سرعت در حال گذر است و صبر هواداران سپیدرود در حال پایان یافتن است و بدون شک هرگز مقصران احتمالی عدم برگزاری چنین جلسه ی مهمی را نخواهند بخشید.

شنبه روز مهم سپیدرودی ها: جلسه مشترک هیات مدیره و کمیته فنی با علی کریمی
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است

  • راد گفت:

    با سلام
    مالک یا در شرف مالک بودن و یا مدیر عامل تیم! به عنوان کار فرما باید به عنوان بالا دست کارش را پیش ببرد. فصل جاری هرج و مرج زیادی در حواشی تیم بود. لازم است مدیریت باشگاه در خصوص کلیه موارد ، دستورالعمل ها را از بالا به پایین تدوین نماید.
    اگر چه دموکراسی خوب است ولی اینکه یک بازیکن یا یک مربی به خود اجازه دهد بالا دست خود را تخریب و توهین کند بسیار زننده است