وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

شهرداری ماهشهر دو – سپیدرود رشت یک: باخت سپیدرود به تیم داوری ادامه دارد!

سپیدرود رشت

2

سپیدرود رشت

1
چهاردهم
یکشنبه 8 اسفند
استادیوم شهدا ماهشهر
تماشاگر: -
داور: حسین امیدی
کمک داوران: مجتبی ظاهری و مجید عالی پور
داور چهارم: امیر حمزه موسوی

سپیدرود در روزی که کلی از نفرات اصلی خود را به دلایل مختلف از جمله محرومیت و مصدومیت و عدم صدور کارت بازی در اختیار نداشت در زمین نامناسب ماهشهر چهره برتری از خود نشان داد اما بازهم زورش به داور نرسید تا در برابر یک پنالتی داور بر علیه خود و یک عدم اعلام پنالتی به سود سپیدرود، مسابقه را واگذار کند. با توجه به نتایج تیم ها و دو بازی پی در پی خانگی در هفته دوم و سوم فرصت مناسبی در پیش است تا شاهد یک تیک آف از سپیدرود باشیم.

حسین قره داغی'11شهرداری
رضا عاشوری'42سپیدرود
مهیار نوری'43سپیدرود
پرهام جوادی'44سپیدرود
حسین قره داغی'64شهرداری
رضا آنتیک'83شهرداری

ترکیب سپیدرود رشت

45حسن رفیعی

3مرتضی عبدی

5خیراله ویسی ارا

8کمیل محمدی

9میلاد شکرزاده

11رسول سعدیان نیا

13حسین قره داغی

14محمد بختیاری

22مصطفی علی خانی

28محمد باشی

66رضا انتیک

سرمربی: حسن شیرعلی

تعویض های سپیدرود رشت
80

99امین عسگری

9میلاد شکرزاده

80

74مازیار فرخی

14محمد بختیاری

88

20مکی شریفی

11رسول سعدیان

ترکیب سپیدرود رشت

12رضا مبلغ ناصری

7رضا عاشوری

8مبین رضاپور

10پژمان ثباتی

46ماهان سروی

13علی بیجاری

19مهیار نوری

20سجداد شهداد

28حسین آفرین زاد

39پرهام جوادی

77اویس کردجهان

سرمربی: حسن اشجاری

تعویض های سپیدرود رشت
45

76سبحان سحرخیز

20سجداد شهداد

45

23حسین حق شناس

46ماهان سروی

65

15هومن مسعودی

8مبین رضاپور

65

66آرین نصیری نژاد

13علی بیجاری

72

11امیر قلم آرا

28حسین آفرین زاد

گزارش بازی

'10در ده دقیقه ابتدایی مسابقه این تیم میزبان بود که با مالکیت توپ و میدان چند حمله نصف و نیمه روی دروازه سپیدرود تدارک دید که حاصلی به جز دو ضربه کرنر برای ماهشهری ها نداشت.

'12فرار از جناح راست رسول سعدیان و سانتر مواج او داخل شش قدم روی سر حسین قره داغی فرود آمد تا او گل نخست بازی را به ثمر برساند.

'31فرار مبین رضا پور در عمق خط دفاعای ماهشهر تا داخل محوطه جریمه ادامه داشت و شوت رضاپور را مدافع میزبان از روی خط دروازه شهرداری راهی کرنر کرد.

'33در ادامه همان حمله باز هم شوت کردجهان را این بار رفیعی دروازه بان میزبان از زیر طاق دروازه راهی کرنر کرد.

'39شوت حسین آفرین زاد از بالای دروازه ماهشهر به خارج رفت.

'41ضربه ی سر علی بجاری با فاصله اندک از تیر افقی دروازه شهرداری ماهشهر راهی اوت شد.

'42ضربه سر پژمان ثباتی از میانه های میدان برای رضا عاشوری فرار کرده از جناح چپ با یک ضربه نوک پای چیپ گل تساوی سپیدرود را به ارمغان آورد.

'46در نخستین موقعیت بازی در نیمه دوم محمد بختیار روی پاس رسول سعیدیان با رضا ناصری تک به تک شد که دروازه بان جوان سپیدرود با شجاعت توپ را از روی پای بختیاری ربود.

'51یک خطای کاملا مشکوک بر روی سعدیان را داور پنالتی اعلام کرد و ضربه پنالتی را خیراله ویس آرا نواخت اما این رضا مبلغ ناصری بود که با رشادت توپ را درست تشخیص داد و توپ را مهار کرد.

'64پاس محمد باشی بازهم به حسین قره داغی رسید تا او با یک سر توپ زدن سه مدافع سپیدرود را محو کند و گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند.

'76سانتر اویس کردجهان روی دروازه ماهشهر در شلوغی مدافعان و مهاجمان سپیدرود در آستانه وارد شدن به دروازه بود که در واپسین لحظه توپ با برخورد به مدافع میزبان راهی اوت شد.

حاشیه ها

برای دومین مسابقه پی در پی اشجاری از وجود رضا مبلغ ناصری دروازه بان جوان سپیدرود استفاده کرد. سپیدرود در نیم فصل آیدین مسعودی را بدلیل مصدومیت از لیست خارج کرد و میثم حسین پور را به عنوان دروازه بان جدید جذب کرد و مصطفی زینعلی هم کماکان به عنوان دروازه بان در لیست قرار دارد که در این مسابقه ذخیره نشین بود.

در نقل و انتقالات نیم فصل سه بازیکن گیلانی به نام های کیوان محمدنژاد، علی رضا صبوری و میثم حسین پور و دو بازیکن غیر بومی به نام های حکیم حزباوی پور و کیوان یاراحمدی را جذب کرد که از هفته آینده می توانند سرخ پوشان را همراهی کنند.

همچنین آیدین مسعودی، رضا فخری، نیما عموزاده، محمد لطفی، رضا کاسب و شایان عاشورنژاد به دلایل مختلف از جمع سپیدرودی ها جدا شدند.

حضور همیشگی هواداران در بازی های خارج از خانه در برابر سپیدرود در ماهشهر هم ادامه داشت و اعتراض کادرفنی سپیدرود هم هرگز تاثیری در این حضور پرتعداد و پرشور! نداشت و گویا فقط در رشت است که ناظرین! رای به توقف بازی تا خارج شدن آخرین جاندار حاضر در ورزشگاه می دهند!

مسابقه در نیمه دوم با بیش از 15 دقیقه تاخیر آغاز شد و دلیل آن حضور پرتعداد تماشاگران میزبان بود که به درگیری و فحاشی به بازیکنان و مربیان تیم سپیدرود پرداختند و آش در ادامه آنقدر شور شد که نوک حمله به تیم ماهشهر گرفت و درگیری شدید به وقوع پیوست و به همین دلیل سرپرست تیم ماهشهر اعلام کرد تا این افراد از زمین خارج نشوند مسابقه را آغاز نخواهیم کرد!

خطای خشن مدافعان ماهشهر بر روی سجاد شهداد موجب شد تا در آخرین دقیقه نیمه نخست اشجاری دست به یک تعویض اجباری بزند و سبحان سحرخیز را جایگزین او کند.

دقیقه 88 یک هند مسلم و آشکار به سود سپیدرود را داور به سادگی چشم پوشی کرد. این در حالی بود که گزارشگر ماهشهری هم به پنالتی بودن این خطا اعتراف داشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است