وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

شکایت مجتبی محبوب مجاز از بادران

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای جدید خود را صادر کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

*در پرونده شکایت مجتبی محبوب مجاز از باشگاه بادران ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزارریال هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم می گردد.

*در پی شکایت محمد آشتیانی از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته  و پرداخت ۲ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت میلاد نوری از باشگاه رایکا بابل، این باشگاه به پرداخت ۸۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم و در خصوص هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه توسط خواهان کمیته با تکلیفی مواجه نمی باشد.

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت بهتاش میثاقیان از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت ۲۵۶ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال هزینه دادرسی محکوم شد.

*با توجه به شکایت امیرحسین صدقی از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲ میلیون ریال هزینه دادرسی محکوم شد.

*در پی شکایت فرشاد طیبی پور از باشگاه بادران، این باشگاه به پرداخت ۱۳۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال هزینه دادرسی محکوم شد.

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت محمود یاوری از باشگاه فجرشهید سپاسی شیراز، این باشگاه به پرداخت ۲ میلیارد و ۱۶۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴۳ میلیون و ۲۷۶ هزار ریال هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم می گردد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.