وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

صدور آرای مرتبط با لیگ دسته دوم: احکام کمیته اخلاق ابلاغ شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودکمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را صادر کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر اساس رای کمیته اخلاق با توجه به قطعی شدن محکومیت رضا ابراهیمی و مجید کلهری هرکدام به پرداخت جزای نقدی به مبلغ پانصد میلیون ریال محکوم شدند.

همچنین هاتف شیخ لاری به دلیل قطعیت محکومیت به پرداخت جزای نقدی به مبلغ یکصد میلیون ریال و شش ماه محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد.

بر اساس دیگر رای صادره، امیرحسین پاپی زاده رییس هیات مدیره باشگاه خرم رود به پرداخت جزای نقدی به مبلغ پانصد میلیون ریال و همچنین یکسال محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی محکوم شد.

علی اکبر دیندار به پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی و پنج سال محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد. همچنین کمیته اخلاق آرای برخی تیم‌های حاضر در گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را هم به شرح زیر صادر کرد:

باشگاه سردار بوکان: به کسر ۹ امتیاز از تیم در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

باشگاه شهید قندی یزد: به کسر ۶ امتیاز از تیم در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

باشگاه شاهین بندرعامری: به کسر ۶ امتیاز از تیم در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

سروش سعیدی: به محرومیت هفت سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت یک میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

بهنام رسومی نیا: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

امید سلطانی: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

سید مصطفی نوربخش: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

مهران مرادعلی: به محرومیت یکسال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

رسول طهماسبی: به محرومیت شش ماه از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی (تعلیق اجرای یک دوم محرومیت شش ماهه باقیمانده پس از احراز و اجرای یک دوم محرومیت مذکور به مدت یکسال) و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.