وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

طنزی درباره سپیدرود؛ هیس در برابر هیس!

آی اسپورت

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – به منظور بررسی دلایل باخت‌های مکرر و پرگل سپیدرود در برابر سایپا و سپاهان با ۹ گل، جلسه‌ای در دفتر میرزا قشمشم و با حضور اعضای انجمن تغییر مالکیت‌های مکرر، تشکیل گردید!

در این جلسه هر یک از اعضا نظر خود را درباره علت ضعف تیم و نگرانی و درگیری هواداران با سرمربی اعلام نمودند، که نقطه نظرات افراد به شرح زیر است:

میرزا قشمشم: دوربین‌ها و تصویربردار بازی سپیدرود و سپاهان علت باخت و تحریک هواداران بوده و بررسی‌های فنی ما نشان داد که این علت بر سایر علل جزیی! برتری داشته است!

رییس کمیته حقیقت‌یاب انجمن: یکی از اخلال‌گران بازار سکه و ارز که قبلا گویا سابقه مالکیت هم داشته در این شکست مقصر است. مگر سکه و دلار ارزان شده که در ورزشگاه مجانی پخش می‌کنند؟

رییس کمیته نفر همیشه دوم انجمن: ضمن تایید دو علت دوستان در شکست‌های اخیر، نظرم این است که سرمربی اسبق هم با تحریک لیدرها در این شکست دست داشته! من فکر نمی‌کردم نفوذ سرمربی سابق در بین لیدرها از من بیشتر است! دارم بررسی می‌کنم که این ضعف را پوشش دهم.

رییس کمیته تغییر مالکیت‌های مکرر انجمن: طولانی شدن مدت مالکیت مالکان جدید عامل این باخت است. پیشنهاد می‌کنم که به یک بهانه‌ای دستور خلع ید آنان صادر شود!

رییس کمیته احقاق حق انجمن: سپاهان علت اصلی این باخت است و رقیب حق نداشته در زمین خودی ۶ گل به ما بزند و  به همین دلیل من خواهان احقاق حق و تنبیه سپاهان هستم.

رییس کمیته خارج از محدوده انجمن: شما به طول و عرض زمین اشاره نکردید. بدنسازی برای زمینی به این عریض و طویل و ۹۰ دقیقه بازی انجام نشده است. باید به فدراسیون پیشنهاد داد که زمین را کوچک‌تر کند.

رییس کمیته چمن انجمن: چمن مصنوعی بلند بود و نتوانستیم برنامه‌های خودمان را در زمین پیاده کنیم! یک دستگاه چمن‌زن مصنوعی تهیه شود تا این مشکل هم مرتفع شود و برای اطمینان بیشتر گرانول‌ها را هم به مرحله اوردوز برسانید!

رییس کمیته پخش شایعات انجمن: حضور این همه هوادار باعث حواس‌پرتی بازیکنان و کادر فنی می‌شود. پیشنهاد می‌کنم فقط زمانی هواداران به ورزشگاه بیایند که پیروزی ما از قبل تضمین شده باشد وگرنه هم تمرین و هم بازی‌ها در خارج از خانه انجام شود.

جمع‌بندی جلسه:

درخواست از صدا و سیما برای تعویض دوربین و تصویربردار

ذبح یک حیوان مظلوم برای کور کردن چشم حسودان

اعدام یکی از اخلال‌گران بازار سکه و ارز که قبلا سابقه مالکیت داشته باشد!

کاهش دوره مالکیت سپیدرود به سه ماه با شعار هر فصل یک مالک!

تاکید بر صلاحیت تخصصی انجمن در تغییر مالکیت نه نتیجه بازی‌ها

تاکید بر رعایت عدالت در توهین‌های متقابل به معترضین با استراتژی دو توهین در مقابل دو توهین و در صورت بی‌توجهی به هیس این عدد بیشتر خواهد شد!

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.