وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

عشوری زاد: همین هفته وضعیت مالکیت سپیدرود مشخص می شود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم سپیدرود رشت اواخر این هفته به جنوب ایران می رود تا در مسابقات فوتبال دسته اول کشور رویاروی مس کرمان قرار بگیرد. علی عشوری زاد مربی جوان سپیدرود درباره شرایط فعلی تیم قرمزپوش رشتی به خبرنگار خزر گفت:

“ تمرین های سپیدرود از روز پنج شنبه هفته گذشته پس از چند روز استراحت بچه ها آغاز شده و در این مدت بازیکنان تیم ما در مسیر آمادگی بیشتر قدم برمی دارند.

همه ما می دانیم که مس کرمان حریف سرسختی است و در جام حذفی مقابل استقلال تهران دیدیم که چه قدرخوب بازی کرد و قطعا در خانه خودش انگیزه بیشتری برای پیروز شدن دارد. ولی باور و اعتماد کادر فنی سپیدرود به توانایی بازیکنان خودمان هم زیاد است و در چند هفته گذشته با وجود مشکلات توانسته اند روند موفقیت آمیز خود را حفظ کنند و ادامه بدهند. آن ها فقط برای بردن در کرمان بازی خواهند کرد. ”

عشوری زاد در مورد تعیین تکلیف مالکیت سپیدرود نیز گفت: “کارهایی در حال جریان است و تا آخر همین هفته وضیت مالکیت تیم ما هم مشخص می شود.”

خبر خوب برای کعبی و سپیدرود

دکتر طباطبایی پزشک معالج حسین کعبی در تهران به هافبک باتجربه تیم سپیدرود رشت اطمینان داد که پارگی همسترینگ او عمیق نیست و به همین جهت می تواند با فیزیوتراپی به زودی سلامت خود را به دست آورد. کعبی در روزهای آینده با بهبود شرایط جسمانی اش در تمرین تیمی سپیدرود شرکت می کند.

عبدی به کرمان نمی رود

فدراسیون فوتبال ایران پاسخ استعلام سپیدرودی ها را داد و اعلام کرد که احسان عبدی هافبک تیم قرمزپوش رشتی سه اخطاره است. سپیدوردی ها تردید داشتند که آیا عبدی محروم شده و نمی توانند در کرمان از او استفاده کنند؟ با اعلام نظر فدراسیون فوتبال نیز هافبک سپیدرود در کرمان به میدان نخواهد رفت.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

10 دیدگاه ارسال شده است

 • فرشاد محمدی گفت:

  امیدواریم هر چه زودتر تکلیف باشگاه سپیدرود مشخص شود.
  امیدواریم هر چه سریعتر اشکان خان غایبی برگردند

 • میلاد ق گفت:

  آقای هواداران متعصب ساسان اشکانی غایبی . پس جایزه ما چی شد؟؟؟؟؟؟ مگه نگفتی کسی خبر بده ۲۰۰ هزارتومن جایزه داره . مرد باشید جایزه من رو بدید .من خبر داشتم به همه اطلاع رسانی کردم

 • فراز گفت:

  خودت می دونی آقای فرشاد محمدی..
  یادته که پیش اشکان…………
  فرشاد بگو قبل اینکه ساسان آدمت کنه
  کی بودی با کی می گشتی…….

 • هواداران استاد اشکان غایبی گفت:

  روزی در محضر استاد اشکان غایبی نشسته بودمی و از وضعیت سپیدرود پرسیدمی و همی گفتمی استاد چرا کار سپیدرود بسامان نمیشود. استاد پس از صرف فلافلی و نگاه اندر سفیه به حلقه یاران افاضه فرمودندی :
  یاران من : سپیدرود دشمن بیرونی ندارد و دشمنان سپیدرود،خودمان بودمی ؛ زیرا که ما نمی توانستمی رشد کردندی و اجماع همی کنندی تا نابود نمودندی ان چه که می توانستی پایدار بمانندی .
  یاران من : من ریش در نیاوردمی که گفتندی از ۷ آسمان سرمایه گذار امدندی برای خریدن سپیدرود اما ریش ما در امدندی و سفید شندی فقط حرف شنیدمی مفت و شنیدیستمی که در پایان خواهند گفتندی که مالک در بدر قبلی چه نشسته ای برگرد که تیمت بر زمین مانده بودی و کجایی ای عزیز برادر و رزمنده که ایثار بکردندی و این تیم بگرفتندی .
  فلافل خوران دلسوخته : این فراز و غیر فراز و گروه عشقی های سپیدرود روزی گویندی غلامی و خلیل زاده و محجوب آمدی و دیگر روز گویندی که هدایتی و پیشکسوتان برای خرید سپیدرود ناله ها سردادندی و پیشنهادهای فروان بدادی تا حقوق بازیکنان و کادر فنی خواهند دادی و مشکلات حل شدندی اما دیروز خبر در بوق کردندی چه نشسته اید که الماسخاله و شورا و بلدیه توافق کردندی تا سپیدرود بخریدندی …
  عزیزان عزیزتر از جانم . ما هروز به ساز رقصی عادت بنموده ایم و آمادگی دارندی که کنسرت در هر جایی برگزار بنمودندی تا شیر کیف شوندی ساز زنندگان عاشق باند وبازی .
  دوستان من : مراقب میان خوس برارانی که از هم آخور خوردندی و هم از توبره باشیدندی که فردا هر چی پیش امدندی هم چنان قهرمان و اوانگار هستندی که بسیار فرصت طلب بودندی و از اب کره گرفتندی و طرفداران داشتندی که فرق دوغ و دوشاب ندانستی و بل فقط طاعت میان خوس براران بردندی
  یاران من . بدرود تا داستانی و خاطره و رنجنامه دیگری

 • ایمان گفت:

  سلام وضعیت جدول با بازی های امروز حساس تر شده است و امیدوارم ارتش سرخ با امتیازی که از مس خواهد گرفت ، دست نیافتنی تر شود .

 • هواداران متعصب اشکان غایبی و سپیدرود رشت+رشتی های مقیم تهران+دختر پسرهای ناب رشت+رشتی های متعصب گفت:

  آقای دیدار ان کیه که گه هوادارن اشکان غایبی ایسید.ان نام کاربری استاده توهین کودن دره.تنها هواداران راستین استاد اماییم و ایا اعلام کونیم بقیه تقلبی ایسید و در هیچ شهری امان هوادار ناریم.آقای دیدار دقت بوکون بلا میسر.استاده آبرو امره بازی نوکون

 • یاوری گفت:

  کسی به استاد غایبی مگه توهین کرده . استاد بزرگ و عزیز ماست انشالله سصپیدرود ببره و ما خوشحال بشیم با هم

 • میلاد ق گفت:

  به علت درگذشت اشکان غایبی ساسانی قبل بازی سپیدرود با مس کرمان یک دقیقه سکوت . بازی بعدی در رشت پرچم سیاه در نزد هواداران پخش شود عزاداری برای اشکان ساسانی . در ضمن فلافل برای تماشاگران پخش خواهد شد از طرف خانواده مرحوم اشکان ساسانی لطفاً بعد از مصرف فاتحه فراموش نشود . روحش شاد یادش گرامی

 • میلاد ق گفت:

  فوتبال انزلی همیشه کثیف بوده و هست. ارتش نیروی دریایی وقتی که پشت تیم هست حداقل یک زمین تمرین به ملوان میده ولی سپیدرود چی حتی برای تمرین زمین نداره باید هزار نفر رو ببینه.درود بر رشتی های باغیرت

 • علی 7 گفت:

  هو شهریها و هم استانیهای عزیز طرفدار ارتش سرخ گیلان سلام.بهتره جدل رو کنار بگذاریم و به حاشیه توجه نکنیم.رقبامون همین آشفتگی رو میخوان.به رسم همیشه و با الگوی تشویقهای دهه۶۰ تیممون رو حمایت کنیم.خالص و بی شیله پیله.عشق است سپیدرود