وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

علی عشوری زاد سپیدرود را به ۱۶۵ میلیون تومان محکوم کرد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود علی عشوری زاد سپیدرود را به پرداخت مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان محکوم کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبالکمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاهها اعلام کرد.

آرای صادره به شرح زیر است:

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت محمدعلی عشوری زاد از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۳ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت هومن صمیمی از فرزاد جعفری – بازیکن تیم فولاد خوزستان، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده اعلام کرد. جعفری محکوم به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۰ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوای خواهان را نسب به مازاد مبلغ فوق رد کرد.

*در پی شکایت مهدی خیری از باشگاه رایکا بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت حسین احمدلو از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت ابراهیم عالی زاده از باشگاه رایکا بابل، این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان شد.

*در پی شکایت جواد نصیر از باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳ میلیون و ۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم گردید.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.