وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

علی کریمی امشب در برنامه نود / پیشگیری پلیس از شلوغی مقابل فدراسیون / حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوع نیست!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی که از چند پیش درخواست مناظره با مسوولان فدراسیون را ارائه داده بود با پاسخ مثبتی از سوی آنها مواجه شد.

به گزارش سایت سپیدرود، سرمربی کنونی سپیدرود رشت، از چندی پیش انتقادات خود از فدراسیون را با ارائه مستنداتی انتشار داده بود و در این ارتباط خواستار پاسخگویی و برگزاری مناظره در این ارتباط شده بود.

در این رابطه قرار است امشب در برنامه نود مناظره‌ای بین او و محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون برگزار شود و باید دید ادعاهای شماره هشت عاصی فوتبال ایران در این مناظره به کرسی خواهد نشست یا فدراسیون فوتبال و ساکت موفق خواهند شد با اثبات آنها از این چالش عبور کنند.

علی کریمی که طی هفته‌های اخیر اظهارات تندی را علیه فدراسیون فوتبال و فعالیت‌ افراد فوتبالی حاضر در آن مطرح کرد بود، و بارها خواستار برپایی مذاکره با یکی از سران فدراسیون فوتبال بود و حتی اعلام کرده بود این گفت‌وگو به صورت تلفنی در برنامه ۹۰ هم صورت بگیرد حاضر است همکاری کند، به خواسته‌اش رسید.

حضور ماموران نیروی انتظامی در فدراسیون فوتبال

دو مامور نیروی انتظامی پس از حضور علی کریمی در فدراسیون فوتبال، به محل این فدراسیون آمدند.

پس از این که علی کریمی به فدراسیون فوتبال آمد تا در جلسه کمیته انضباطی شرکت کند، خبرنگاران زیادی برای پوشش این جلسه به فدراسیون آمده بود. که در ادامه دو مامور نیروی انتظامی به محل فدراسیون آمده و از خبرنگاران خواستند مقابل ساختمان فدراسیون تجمع نکنند. به نظر می‌رسد ماموران نیروی انتظامی به دلیل حضور علی کریمی، نگران حضور هوادارانش مقابل فدراسیون و تجمع آن‌ها بودند.

پس از حضور علی کریمی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مأموران نیروی انتظامی نیز به این محل آمدند تا از شلوغی احتمالی جلوگیری کنند.

یکی از این ماموران نزد خبرنگاران آمد و اعلام کرد که پس از بازگشت علی کریمی از جلسه از تجمع و صحبت احتمالی با او خودداری می‌کنند. وی ابتدا اعلام کرد که با آنها تماس گرفته شده تا به فدراسیون فوتبال بیایند و سپس گفت که تماسی نبوده و گزارش آن رسیده که برای پیشگیری از تجمع احتمالی هواداران علی کریمی به فدراسیون بیایند. این مأمور نیروی انتظامی تأکید کرد که هرگونه تجمع مقابل فدراسیون ممنوع است.

حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوع نیست: هر کنفرانس خبری ۵ میلیون تومان جریمه!

رییس کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ، می‌گوید ممنوعیتی برای حضور علی کریمی در نشست های خبری وجود ندارد، اما اگر مربی به جای سرمربی به نشست‌های خبری برود، طبق قانون با سپیدرود برخورد خواهد شد.

سعید فتاحی درباره ممنوعیت حضور علی کریمی در نشست‌های خبری قبل و پس از بازیهای لیگ، اظهار کرد: هیچ ممنوعیتی برای حضور علی کریمی  وجود ندارد. من هم نگفته‌ام او منعی برای حضور در نشست‌های خبری دارد.

در آیین‌نامه‌ مسابقات آمده که سرمربیان موظف هستند در نشست‌های خبری حاضر شوند. در صورتی که سرمربی در نشست خبری حاضر نشود، باشگاه برای بار اول ۳۰ میلیون ریال و برای بار دوم ۵۰ میلیون ریال جریمه می‌شود.

رییس کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ، افزود: البته قانون این پیش‌بینی را کرده که اگر سرمربی به دلایلی نتواند در نشست خبری حاضر شود، با هماهنگی با مسئول برگزاری رقابت‌ها، مربی می‌تواند در نشست خبری حاضر شود.

وی تاکید کرد: من از ابتدا به صورت تلفنی به علی کریمی تذکر داده بودم که در نشست‌های خبری باید سرمربی تیم که امامی فر است حاضر شود. در صورت حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوعیتی برای صحبت‌های او وجود ندارد اما طبق قانون با سپید رود برخورد می‌شود.

علی کریمی امشب در برنامه نود / پیشگیری پلیس از شلوغی مقابل فدراسیون / حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوع نیست!
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

4 دیدگاه ارسال شده است

 • سعید گفت:

  سلام باز دارید یک ادمی را ظرفیت بزرگ شدن ندارد بزرگ می نمایید! من حرفهای بی منطق کریمی را اصلا بی ارزش دانستم توقع بود با منطق و موارد خوب دردی از درد های فوتبال را بگوید اما متاسفانه ایشان حرف های خاله زنکی مطرح کرد و اخرش هم با تیک هایی که گرفت لرزیدن شانه و لکنت زبان نشان داد به اعصاب خود مسلط نیست فردی که هیچکس و هیچ چیز را جز خودش قبول ندارد مطمئنا موفق نخواهد بود و متاسفانه مطبوعات ما ایشان را به عنوان سوژه انتخاب کرده اند ایشان تیم ما را به دست پایین خواهد برد و ان موقع مدیر عامل محترم می فهمند که چه خبر است من متن انگلیسی را خواهند در ادبیات انها این نوع حرف زدن بی احترامی نیست ولی کوچک کردن حریف و دلسوزاندن به حال اوست ولی متاسفانه رفتار کریمی و مطرح کردن فامیلی و غیره زیبنده نبد ایشان باید به مسائل زیر بنایی لشاره می کرد خود ایشان بابت 14 روز در تیم نفت دومیلیارد و اندی حکم گرفته اند ایا این غارت اموال مردم نیست ولی ژست مردمی می گیرند ! اقای مایلی عزیز خودت یادت هست شیشه های خانه مادرت خدا بیامرز را در خیابا گرگان شکستند بدلیل باخت های مکرر در بازیهای مفدماتی جام جهانی اینگونه حرف نزنید که شما معلم همه هستید پول داده ایم به مربی خارجی باید از او نهایت استفاده را کنیم هرچند باید ظوابط حاکم به روابط مربی و فدراسیون باشد ولی این هر مربی بیاید برای باختن فدراسیون و مربی تیم ملی را نابود کند یعنی چه؟ بگذریم تیم سپید رود دارد تاوان ندانم کاری این اقا را می دهد

 • سعید گفت:

  ایا در دنیا این رسم هست که از طریق تریبون یک باشگاه استفاده شود برای استفاده شخصی و تسویه حساب شخصی !!
  اقای مربی بفکر تاکتیک های تیمی و ترکیب مناسب باشید نه بفکر استفاده از تریبون باشگاه
  ایشان که ادعای حرفه ای گری دارند ایا این نوع ادبیات ایشان در کجای دنیا مرسوم است جناب اقای کریمی ایا در بایر مونیخ این اجازه را یک مربی داشت ببخشید سرمربی یک مربی که قطعا نداشت شما بهتر از ما تجربه دارید مراقب رفتارتان باشید و به فوتبال ضربه نزنید می خواهید انتقاد کنید انتقاد منطقی و درست انجام دهید و به اعصابتان مسلط باشید

 • البرز گفت:

  با سلام خدمت تمام اهالی سرزمین گیله مردان
  تو مناظره برنامه نود انچه مشخص بود فرافکنی مسئولین که به نحوی تمام فساد و رانت در فوتبال را به سوی درگیری بین سرمربی تیم ملی و آقای کریمی ایجاد کردند تا به این طریق فشار را از روی خود کم کرده و به مردم بگویند که تیم ملی در استانه جام جهانی به ارامش نیاز دارد تا به این طریق بر مسایل قبل مرحم گذاشته و از حواشی دور باشند و مربی تیم ملی و آقای کریمی را به جان هم بیاندازند یا به عبارتی تفرقه بیانداز ریاست کن

 • سعید گفت:

  سلام اقا البرز عزیزم فکر می کنید بازیکنان و مربیان ما فرشته هستند و خودشان رشوه و فساد ندارند پول می گیرند تا ببازند مربیان پول می گیرند تا تیم را بد ارنج کنند یا ببازند فکر می کنید فقط فدراسیون خراب است نه همه ما ادم های فوتبالی باید درست شویم اینها که اعتراض می کنند تا خودشان دور سفره هستند مشکلی نیسن دور سفره نباشند انگاه همه بد می شوند!! اقای کریمی دو خورده ای میلیارد از نفت برای 14 روز خواسته و حکم گرفته ولی کرانچار فقط روزهای کاریش را گرفته این فساد نیست اقای کریمی به اندازه 5 بار متولد شدن من و دوباره کار کردنم و درامد ان فقط از نفت خسارت گرفته انوقت می فرمایند دنبال فساد هستند این پول ها که می گیرند فساد است من با مدرک دکترا هنوز در تصورم نیست که این که بتوانم به اندازه خسارت کریمی از نغت می توانم بعد 5 بار متولد شد و کار کردن بدست می اورم انوقت می گوییئ مبارزه با فساد!! من و شما را این اقا بازی می دهد در امد خودش از فوتبال کم است این فساد است بدون کار به اندازه صدها کارگر بیچاره حق مردم را بگیری انوقت ما را الت دست قرار بدهی که مبارزه با فساد می کنم!!