وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

فارس/ کورس سه تیم برای صدرنشینی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته بیست و نهم لیگ دسته اول روز پنجشنبه با انجام ۹ دیدار آغاز می‌شود و سه تیم برای رسیدن به صدر جدول تلاش می‌کنند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس، دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ دسته اول روز پنجشنبه برگزار می شود. مهم ترین اتفاقات در تعطیلات نوروزی لغو حکم پیروزی ۳ بر صفر خونه به خونه مقابل نساجی مازندران توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال بود.

در جدول لیگ فاصله تیم سپیدرود رشت ۵۱ امتیازی با تیم خونه به خونه که در رده ششم جدول است فقط ۷ امتیاز است.

تیم سپیدرود صدرنشین باید در مسجد سلیمان به مصاف تیم نفت برود شاگردان محمود فکری برای فرار از سقوط تلاش می کنند و بازی سختی در انتظار سپیدرود است.

تیم گل گهر سیرجان هم میزبان تیم خیبرخرم آباد است. شاگردان وینگو بگوویچ امیدوارند سپیدرود متوقف شود و آنها با یک پیروزی خانگی به صدر جدول برسند.

تیم پارس جنوبی هم که در آخرین روزهای سال فرصت صدرنشینی را از دست داد در این هفته شانس رسیدن به صدر را دارد. پارس جنوبی میهمان تیم ته جدولی فجرسپاسی شیراز است.

ملوان اما کار سختی در خانه ندارد و میزبان ضعیف ترین تیم لیگ است و باید به مصاف استقلال اهواز بدون برد برود که با ۵۵ گل خورده ضعیف ترین خط دفاع لیگ را هم در اختیار دارد.

دیدار مس کرمان و آلومینیوم اراک هم جذابیت های خاص خود را دارد شاگردان منصور ابراهیم زاده در کویر به دنبال سه امتیاز بازی است تا همچنان در کورس صعود باقی بماند اما شاگردان مهدی پاشازاده هم حریف دست و پا بسته ای نیستند.

خونه به خونه هم در کرج به مصاف اکسین البرز می رود. نساجی مازندران هم میزبان بادران تهران است.

در هفته بیست و نهم لیگ برتر سه تیم در کورس صدرنشینی هستند. باید دید در ابتدای سال ۹۶ کدام یک از سه تیم سپیدرود، گل گهر و پارس جنوبی صدرنشین خواهند شد.

اسامی داوران و برنامه مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر به شرح زیر است:

پنجشنبه ۱۰ فروردین ماه ۹۶- ساعت:۱۶:۰۰

راه آهن تهران- فولاد یزد- شهید درخشان- صبا شهر

علی اصغر مومنی- عسگر محمدی-دانیال باشنده-مهرداد خسروی- ناظر: علیرضا رجبلو

گل گهر سیرجان-خیبر خرم اباد-اختصاصی گل گهر- سیرجان

محمدرضا فغانی-فرهاد مروجی-جواد قنبریان-احمد موسوی-ناظر: رضا دهقان

مس کرمان- آلومینیوم اراک-امام علی- کرمان

علیرضا حیدرپناه-محمد هاشمی نسب-عدنان پیروی-محسن خادمی-ناظر: حبیب اله شیرازی

اکسین البرز-خونه به خونه مازندران- انقلاب- کرج

رضا کرمانشاهی-سید اسد حاج محمدی- بابک خسروی-سجاد لطافتی-ناظر: حسین نجاتی

نساجی مازندران-بادران تهران-شهید وطنی-قائمشهر

بیژن حیدری-تورج عیوض محمدی-محسن سلطانی-امید جمشدی- ناظر: علی اکبر جهانی

فجر شهید سپاسی شیراز-پارس جنوبی جم بوشهر-شهید دستغیب- شیراز

محمدرضا اکبریان-حسن ظهیری-علی دودانگه-علیرضا جلالی- ناظر: علیرضا کهوری

ملوان بندرانزلی- استقلال اهواز- تختی- انزلی

علی صفایی- رحیم حاجیلو-محمد علی پور متقی-حسام عرب-ناظر: فرشید افشار

ایرانجوان بوشهر-مس رفسنجان- شهید بهشتی- بوشهر- ساعت ۱۶:۳۰

سعید شمس-رضا قیم-ولی کاوسی- عبدالنبی پور خلف-ناظر: حسین خانبان

نفت مسجد سلیمان- سپیدرود رشت-شهید بهنام محمدی- مسجد سلیمان-ساعت ۱۶:۴۵

موعود بنیادی فر-محمدرضا طالبی-موسی محمدی راد-پیام ساری اصلانی-ناظر: سعید بطحایی

فارس/ کورس سه تیم برای صدرنشینی
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.