وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

فاصله سپیدرود از صدر جدول: تساوی سپیدرود و شهرداری بم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروددیدار تیم‌های شهرداری بم و سپیدرود رشت با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، از هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران دیدار تیم‌های شهرداری بم و سپیدرود رشت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

سپیدرود باز هم در روزی که می توانست برنده بدون چون و چرای یک مسابقه خارج از خانه باشد با از دست دادن فرصت‌های بی‌شمار نتوانست به حق خود دست پیدا کند و در یک بازی برتر مجبور شد به تقسیم امتیازات با میزبان رضایت دهد.

حسن اشجاری سرمربی سپیدرود در دیدار آیدین مسعودی، پویا عزیزپور، مبین رضاپور، پژمان ثباتی، آرمان مردانی، سجاد شهداد، پرهام جوادی، ماهان سروی، میلاد نجفی، سبحان سحرخیز و اویس کردجهان را در ترکیب تیمش قرار داده بود.

گزارش بازی:

‘۸ سپیدرود از همان آغاز کار سوار بازی شد و چندین موقعیت پی در پی بر روی دروازه میزبان بدست آورد که حاصلی در دقایق ابتدایی برای سپیدرود نداشت.

‘۱۰بر روی یک شروع مجدد از پشت محوطه جریمه اویس کردجهان یک سانتر مواج را تا داخل محوطه شش قدم ارسال کرد تا در شلوغی حضور مهاجمان سپیدرود، کیهان میرزاده مدافع بم به اشتباه با ضربه سر دروازه تیمش را باز کند.

‘۲۶پاس در عمق مبین رضاپور به میلاد نجفی رسید و شوت سرکش نجفی را با نوک انگشتان مهدی صدقیان راهی کرنر کرد.

‘۳۱فرار رضا نصیری و سانتر او داخل محوطه جریمه با ضربه بغل پای حسن جرجندیگل نخست میزبان را وارد دروازه سپیدرود کرد.

‘۳۵ضربه سر میلاد نجفی را مهدی صدقیان در آغوش گرفت.

‘۴۶در همان لحظات آغازین نیمه نخست ضربه مهاجمین شهرداری به تیرک عمودی سپیدرود برخورد کرد و توپ ریباندی را محمدجواد غفوریان با ضربه سر وارد دروازه سپیدرود کرد.

‘۷۳سانتر میلاد نجفی داخل محوطه هجده قدم به رضا عاشوری تازه وارد رسید تا او با یک شوت سر ضرب از زاویه بسته گل تساوی سپیدرود را به ثمر برساند.

‘۷۸ضربه سر امیر قلم آرا پس از اینکه جلوی دستان دروازه بان بم زمین خورد با فاصله اندک راهی اوت شد.

‘۹۳فرار سجاد شهداد تا درون محوطه شش قدم با شوت سرکش او با فاصله میلیمتری از روی دروازه بم به خارج رفت تا مهمترین و آخرین موقعیت سپیدرود از دست برود.

حاشیه‌ها:

سپیدرود در این مسابقه با پیراهن دوم خود به رنگ سپید در برابر بم قرمزپوش به میدان رفت.

در این مسابقه مهدی قویدل لیچاهی بازیکن تیم‌های پایه سپیدرود و نوید حیدری بازیکن سابق زیر ۲۳ساله‌های سپیدرد در لیگ دسته اول برابر تیم سابق خود سپیدرود به میدان رفتند.

این مسابقه به دلیل حضور تماشاگران میزبان داخل ورزشگاه با ممانعت ناظر بازی با بیش از ده دقیقه تاخیر راس ساعت ۱۴:۱۲ دقیقه آغاز شد.

کیفیت زمین چمن مصنوعی شهر بم آنقدر نامطلوب بود که پیش از شروع بازی آتش نشانی بم با آبپاشی و خیس کردن زمین سعی کرد تا شرایط بهتری به این زمین موکتی! بدهد و قابلیت برگزاری مسابقه را داشته باشد.

حسن اشجاری با رای ناعادلانه کمیته انضباطی به دلیل اعترتض به حضور هواداران در ورزشگاه گچساران به دو جلسه محرومیت از حضور در نیمکت سپیدرود محکوم شده بود و در این مسابقه نمی‌توانست بر روی نیمکت سپیدرود حاضر باشد. این در حالی است که پیشتر به دلیل اعمل کارت قرمز به همین دلیل (اعتراض به حضور هواداران در مسابقه گچساران) یک جلسه محرومیتش را برابر چوکا متحمل شده بود و این جریمه برای دومین بار به همان اعتراض اعمال شده است تا بعد از این هیچ گونه اعتراضی به عملکرد منفی تیم‌های مقابل از سوی سپیدرود انجان نشود!

داور در نیمه نخست دو دقیقه و در نیمه دوم ۴ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.