وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

فرحسینی: از شرایطی که پیش آمده و موجب سقوط سپیدرود شده ناراحتیم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودسید امیرحسین فرحسینی، پیشکسوت فوتبال گیلان در واکنش به جوابیه اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان مطالبی را مطرح کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از دیارمیرزا، سید امیرحسین فرحسینی، پیشکسوت فوتبال گیلان در واکنش به جوابیه اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان مطالبی را مطرح کرد که در زیر آمده است:

به دنبال مصاحبه اینجانب با خبرنگار محترم دیارمیرزا که با محوریت فوتبال گیلان، باشگاه سپیدرود و مشکلات و موانع مستطیل سبز صورت گرفت، روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان جوابیه‌ای صادر کرد.

با توجه به سخنان تند و خارج از عرف ورزشی که نشان دهنده تندی و عصبانیت است و تهمت‌هایی که به بنده نسبت دادند، این موارد را باید مطرح کنم.

اینجانب حدود ۱۹ سال به عنوان سرمربی تیم جوانان، مربی و سرپرست بزرگسالان، مدیرفنی تیم‌های پایه در سپیدرود فعالیت نمودم(از سال ۷۴ تا ۹۲)، آیا بنده با این سوابقم نمی‌توانم در مورد باشگاه محبوبم سخن به میان آورم و از وضعیت نامتعادل آن گله کنم!؟

بنده و ده‌ها پیشکسوت سپیدرود که جوانی‌مان را برای سپیدرود عزیز گذاشته‌ایم، از شرایطی که پیش آمده و موجب سقوط سپیدرود شده ناراحتیم و یکی از عوامل این برگشت به عقب را اداره ورزش و جوانان می‌دانیم.

ما نه تنها سرمان را حاضریم به دیوار بکوبیم بلکه زندگی‌مان را در سپیدرود گذرانده‌ایم و هیچگاه به دنبال مسایل مالی و بهره‌برداری شخصی نبوده و نیستیم.

توصیه می‌شود که روابط عمومی محترم قبل از پاسخ تند و نامرتب، سوابق افرادی که سال‌ها در سپیدرود زحمت کشیدند و ده‌ها بازیکن تقدیم فوتبال استان و ملی کردند را مورد مطالعه قرار دهند. آن هم زحماتی که در سخت‌ترین سال‌های سپیدرود بود و تیم‌مان حتی به لیگ گیلان سقوط کرده بود.

اینکه سپیدرود میلیاردها تومان بدهکاری دارد، واقعیتی تلخ است که باید آن را پذیرفت و همانطور که اشاره درست شد ۱۰ ملیارد تومان رقم درست‌تری به نظر می‌رسد که به آن اشاره شد. بدون شک اگر کنترل و نظارت مناسب‌تری از سوی اداره کل ورزش و جوانان صورت می‌گرفت، شاهد چنین بدهی‌های سنگینی نبودیم.

هیچگاه قصد فرافکنی نداشته و نخواهم داشت و طرفداران قدیمی و با مرام سپیدرود خیلی خوب امثال بنده را می‌شناسند و اینکه با وجود چند سال کناره‌گیری از تیم محبوبم، اغلب مربیان پایه از همکاران سابق و شاگردانم هستند گواه این ادعا است که همواره با آنها در ارتباط می‌باشم.

اینجانب به مدت ۴ سال به عنوان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش انجام وظیفه کرده و در طول این سال‌ها بیشترین ارتباط را با اداره کل ورزش و جوانان داشت از استعدادیابی‌های معرفی شده و تایید شده اداره کل ورزش و جوانان گرفته تا هیات‌های استان و مجمع‌های هییت‌ها و همایش‌های بزرگ ورزشکاران دانش آموز، حداکثر همکاری را داشته‌ایم.

نشست‌های مشترک هییت‌های ورزشی با انجمن‌های آموزشگاه‌ها که با حضور مدیرکل سابق و سرکار خانم بخشی که معاون اداره کل ورزش و جوانان بودند، مستند بوده و گواه ادعا است.

البته بنده هیچ گاه ادعای کارنامه درخشان در معاونت ورزش و بهداشت آموزش و پرورش استان ندارم ولی در حد توانم فعالیت نمودم و توانستم با گسترش المپیادهای ورزشی مدارس، فعال کردن ده‌ها سالن و صدها کانون ورزشی دانش‌آموزی و اعزام کاروان‌های چند صد نفره به مسابقات قهرمانی کشور و کسب ده‌ها مدال برای ورزش استانم خدمت نمایم.

قضاوت در مورد کارنامه ورزشی‌ام در طول ۱۹ سال در باشگاه سپیدرود و معاونت تربیت بدنی اموزش و پرورش در ۴ سال را به دوستان خوبم در ورزش و جوانان، هییت‌های ورزشی و همکاران فعال و پر تلاشم در اموزش و پرورش واگذار می‌کنم.

اینکه نتوانستم با مدیرکل برکنار شده آموزش و پرورش به علت اختلاف نظرهای فنی کار کنم، دلیل کناره‌گیری بنده بود و الحمدالله با آمدن مدیرکل جدید جناب آقای رحمتی، مدتی است که با ایشان در حوزه ورزش و بهداشت همکاری نموده و به عنوان مدیر میانی انجام وظیه می‌نمایم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.