وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

فوتبال ورشکسته را تحویل فوتبالی‌ها دادند

خبرورزشی / مهدی هژبری

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – فوتبال ورشکسته را به فوتبالی ها سپرده اند، اما همین هم یک قدم بزرگ برای رهایی از دست غریبه‌هایی است که نفع فوتبال را می‌برند و آتش به جانش می‌اندازند.

لابد امروز باید از خبر واگذاری سپیدرود به دوستان علی کریمی و واگذاری سیاه جامگان به خداداد عزیزی خوشحال باشیم و بابت این دو اتفاق که تقریباً همزمان رخ داد، جشن هم بگیریم، اما واقعیت امر چیز دیگری است.

فوتبال پویا را آقایان برای خودشان برداشتند و به خاک سیاه نشاندند و حالا فوتبال ورشکسته را به فوتبالی‌ها دادند. یک لحظه تصور کنید الان هنوز سپیدرود و سیاه جامگان پولی برای خرج کردن و منابعی برای مصرف کردن داشتند؛ آیا در این شرایط هم علی کریمی همه کاره سپیدرود می‌شد و سیاه جامگان را در سینی دو دستی تقدیم خداداد عزیزی می کردند؟

تعارف که نداریم، فوتبال ورشکسته را به فوتبالی ها سپرده‌اند، اما همین هم یک قدم بزرگ برای رهایی از دست غریبه هایی است که نفع فوتبال را می برند و آتش به جانش می‌اندازند.

اصلاً بحث بر سر خانواده عباسی که اتفاقاً از جیب شان برای فوتبال مشهد خرج کردند و یا مسئولان محترم شهر رشت که به اندازه توان اندک شان به سپیدرود نان بخور و نمیر دادند، نیست.

بحث بر سر تمام آن هایی است که از بیرون به فوتبال آمدند و اگر خرج و مخارج شان و عواید مادی و معنوی آن‌ها را در دو کفه ترازو بگذاریم، به وضوح مشخص است که در این موازنه، فوتبال بازنده مطلق بوده و آن ها برنده مطلق!

متأسفانه انگار باید برای رسیدن به روزی که فوتبال در دست فوتبالی ها باشد، دعا کنیم فوتبال ورشکسته شود. شاید آقایان دل شان آمد و از فوتبال ورشکسته دل کندند!

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.