وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

محکومیت مدیرعامل سپیدرود به دلیل عدم جلوگیری از ورود تماشاگران!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت به دلیل عدم ممانعت از ورود هواداران در مسابقه با پیام توس خراسان از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به پرداخت ۵ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد!

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در حکم صادره کمیته اخلاق در ارتباط با مدیرعامل باشگاه سپیدرود آمده است:

با توجه به اینکه رأی محکومیت صادره علیه مهدی آقازاده، مدیرعامل سپیدرود رشت قطعیت یافته است و وی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و دو مسابقه محرومیت تعلیقی محکوم شد. بر همین اساس از هرگونه فعالیت نامبرده در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه ها ممانعت بعمل آمده و نتیجه به کمیته اخلاق گزارش شود.

کمیته اخلاق سایر آرای خود را در خصوص پرونده های مطروحه به شرح زیر اعلام کرد:

با اعلام کمیته اخلاق رأی محکومیت صادره علیه رضا طلایی منش، سرمربی تیم بزرگسالان شهرداری همدان طی صدور دادنامه کمیته استیناف، قطعیت یافته است و وی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و دو مسابقه محرومیت تعلیقی محکوم شد. بر همین اساس از هرگونه فعالیت نامبرده در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه ها ممانعت بعمل آمده و نتیجه به کمیته اخلاق گزارش شود.

با اعلام کمیته اخلاق عباس قانع عزآبادی و مهدی محمدی، طبق بند یک ماده ۵۲ و بند یک ماده ۶۳ ایین نامه اخلاق فدراسیون فوتبال، فعالیت افراد فوق در حوزه فوتبال بلامانع است و می توانند از این پس به فعالیت های خود در حوزه فوتبال ادامه دهند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.