مدیرکل ورزش و جوانان گیلان: شرایط پروژه ورزشگاه عضدی یک گام جلوتر از ورزشگاه تختی انزلی است

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودمریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در خصوص انجام نشدن بازدید از ورزشگاه عضدی توسط مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت:

ورزشگاه عضدی رشت جز پروژه های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نیست و اعتبارات آن نیز از محل استانی است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری برنا از گیلان، مریم بخشی در این خصوص عنوان کرد: طبق دسته بندی که از سازمان برنامه و بودجه کشور صورت گرفته پروژه های ورزشی به دو بخش استانی و ملی تقسیم شده است.

اعتبار ورزشگاه عضدی از بخش اعتبارات استانی و ورزشگاه تختی انزلی از محل اعتبارات کشوری تامین می شود و بدین جهت پروژه ورزشگاه انزلی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی واگذار شده است.

وی با اشاره به سفر مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به استان در روز گذشته اظهار داشت: دیروز مهندس کریمی برای تحویل گرفتن پروژه ورزشگاه انزلی وارد گیلان شدند و این پروژه تنها پروژه ای است که این شرکت در گیلان دارد و در مرحله ی انتخاب مشاور قرار دارد.

بخشی تاکید کرد: پروژه استادیوم عضدی در مرحله ی مشخص شدن پیمانکار قرار دارد و یک گام جلوتر از ورزشگاه انزلی است و اعتبارات آن نیز از محل اعتبارات استانی تامین خواهد شد.

وی گفت: جای جای استان گیلان، استان ماست و نه رشت و نه انزلی و نه تالش و هیچ شهرستانی در اولویت ویژه از سوی این اداره قرار ندارد و انجام پروژه ها بنا به برنامه ریزی وزارت ورزش است.

وی ادامه داد : امیدواریم که بتوانیم اعتبارات بیشتری برای ادامه ی پروژه ها دریافت کنیم و اعتبار پروژه ی ورزشگاه عضدی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تامین می شود.