وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

مرثیه ای برای فوتبال: ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد

تاسف بارتر این که روابط عمومی هیئت فوتبال چگونه نمی داند که در شرایط مذاکره برای جذب سرمایه گذار نباید برای سپیدرود تولید ناامنی کند و  حتما انتظار دارد با شرایط روانی منفی که هر روز به بهانه ای برای سپیدرود ایجاد می شود، سرمایه گذاران برای مذاکره  قدمی به پیش نهند.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – روانشاد حزین لاهیجی، غزلی زیبابی دارد که بی مناسبت با این روزهای سپیدرود رشت  و حال و هوای اربعین حسینی نیست:

وای بر اسیــری کز یــاد رفتـــــه باشد               در دام مانده باشد صیــــاد رفته باشد

آه از دمی که تنــها، بــــا داغ او چـو لاله       در خون نشسته باشم چون باد رفته باشد

امشب صــدای تیشه از بیستــون نیـامـد          شاید به خواب شیرین، فرهاد رفته باشد

خـــونش به تیغ حسرت یا رب حـــلال بـادا                صیدی که از کمندت آزاد رفته باشد

از آه دردناکی ســـــازم خبــــر دلت را                     وقتی که کوه صبرم بر باد رفته باشد

رحم است بر اسیــری کز گـرد دام زلفت؟                     با صد امیدواری ناشاد رفته باشد

شـادم که از رقیبان دامن کشـان گـذشتی            گو مشت خاک ما هم، بر باد رفته باشد

پـرشور از “حزین” است امروزکوه و صحرا              مجنون گذشته باشد فرهاد رفته باشد

۱- اربعین حسینی (ع) فرا می رسد و زینب (س) پرستار کربلا و رسول خون برادر است. پیش از زینب، هیچ خواهرى را ندیده بودند که رسول خون برادر باشد! زینب، کربلا را در آغوش کشید و عاشورا را بر شانه نشاند…

در سلوک اسارت، همه جا را، زیر پا گذاشت و به دنیا آموخت که چه گونه مى شود پاى برجا ماند و ذلیل نشد!

شهادت در اسارت بود که به راه افتاد، انتشار یافت و همه جائى شد…! اگر اسارت نبود دست شهادت به جائى نمى رسید. اگر شانه هاى اسارت خواهر نبود، کوله بار شهادت برادر بر زمین مى ماند!

اگر زینب نبود دیوارهاى دنیاى دین نمای امویان را، که پس مى زد؟ کوفه را، که بیدار مى کرد؟ شام را، که روشن مى ساخت؟ و خواب و خیال و خمیازه هاى مردم را، چه کسى مى شکست؟ اگر زینب، کربلا و عاشورا را ـ با خویش ـ به سیر اسارت نمى برد، چه گونه جغرافیاى خاک، کربلا مى شد و تاریخ زمین عاشورا؟

یک تن باید باشد که پیکر پرخون کربلا را اُفتان و خیزان، بر دوش کشد و با خویش به پشت جبهه آورد و همه جاى را جبهه سازد! بوى کربلا و رنگ عاشورا را برافشاند و برانگیزد… کسى باید باشد که نامردى ابن زیاد، دنیا زدگى ابن سعد و بى دینى یزید را بگوید و برملا سازد… یکى باید باشد که نگذارد کربلا را زنده به گور کنند و زینب، همان یک تن است…

۲- پس از انتشار امروز یادداشت ویژه کسب رتبه چهارم سایت باشگاه سپیدرود رشت در بین سایت های ورزشی ایران و استقبال گسترده  هواداران سپیدرود از این موضوع، روابط عمومی هیئت فوتبال گیلان در یک اقدام شتاب زده و در روز جمعه یک نامه ای را خطاب به دکتر رهنما در خروجی خود قرار داد که بر اساس آن درخواست انسداد وبسایت رسمی باشگاه سپیدرود را نموده است. این که انتشار عمومی یک نامه به جناب آقای دکتر رهنما مدیرکل محترم ورزش و جوانان و قبل از این که دستوری از سوی ایشان صادر شود، با چه هدفی صورت گرفته است، برما پوشیده است اما جهت اطلاع روابط عمومی هیئت فوتبال و عموم علاقمندان به سپیدرود موارد زیر را اعلامی می داریم:

الف/ از ابتدای اعلام آمادگی مالک قبلی باشگاه مبنی بر واگذاری تیم به سرمایه گذاران جدید و دستور آقای دکتر رهنما به هیئت فوتبال مبنی بر تولیت تیم، اولا از هفته هشتم بازی های لیگ ۱ سایت باشگاه کاملا اخبار و گزارش های تیم را به صورت گسترده پوشش داده است و در این خصوص با جناب آقای الماسخاله مذاکره حضوری نیز انجام شده و حتی تبلیغ سامانه هواداری در سایت باشگاه با اجازه آقای الماسخاله انجام گردیده است.

ب/ سایت باشگاه که از فصل ۹۳ – ۹۴ که گروه مدیریتی قبلی مسئولیت باشگاه را به عهده گرفت، تاسیس شد ه است، اما تعجب برانگیز این است که روابط عمومی هیئت فوتبال چگونه به خود اجازه می دهد که از عبارت مجعول و اهانت آمیز

” مع الاسف از تاریخ واگذاری باشگاه به هیأت فوتبال سایتی تحت عنوان سایت رسمی باشگاه سپیدرود با انتشار مطالبی که به هیچ وجه به نفع تیم فوتبال سپیدرود نیست مترصد تخریب روحیه این تیم مقتدر می باشند که این امر ضمن تشویش اذهان عمومی موجب اعتراض کادرفنی، بازیکنان، هواداران و علاقمندان تیم شده است. “

آیا روابط عمومی هیئت فوتبال از وجود سایت پرمخاطبی چون سپیدرود بی خبر بوده و تازه اطلاع یافته اند که در دو ماه اخیر راه اندازی شده است؟

آیا تاکنون هیئت فوتبال یک بار به سایت باشگاه تذکر داده است که چگونه فعالیت کند و یا مرتکب خدای ناکرده تخلفی شده است؟

آیا روابط عمومی هیئت فوتبال می تواند اثبات کند از زمان تولیت سپیدرود توسط هیئت فوتبال یک خبر و گزارش از مدیران قبلی در سایت منتشر شده است؟

اگر جز این است آیا می شود این گونه برداشت کرد که برخی از آقایان، علاقمندند سایت مرجع سپیدرود رشت را که رتبه ۴ سایت های رسمی باشگاه های ایران را پس از سایت باشگاه های پرسپولیس و استقلال و تراکتورسازی دارد، از رونق بیندازند و آن می خواهند که انجام دهند!!

ج/ سایت سپیدرود ضمن رد ادعای دروغین تخریب بازیکنان، کادر فنی در سایت سپیدرود اعلام می دارد در سایتی که روزانه بین ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ بازدید کننده دارد و تعداد کامنت های محدودی که معمولا هواداران و یا بازدید کنندگان ذیل اخبار و گزارش ها و یادداشت ها می گذارند و حاوی نظرات منفی یا مثبت است و اتفاقا زمینه را برای مباحث بیشتر فراهم می کند و چرخه حیات سایت را تداوم می بخشد، را آیا می توان به تخریب کادر فنی و بازیکنان فرو کاست؟

آیا در همین گروه ها و کانال های تلگرامی هواداری که به حمدالله فراوانند، همه نظرات یکسانند و کسی متعرض به نظر و دیدگاه و سیاست ها نمی شود؟ آیا مناسب و منطقی نبود که روابط عمومی هیئت فوتبال مستدل سخن می گفت و واقعیات را قلب نمی کرد؟

د/ سایت باشگاه سپیدرود نماد محبوبیت ارتش سرخ گیلان و از سرمایه های آن است و هیچ کس نمی تواند مدعی مالکیت آن باشد؛ زیرا سپیدرود و همه سرمایه های تبعی ان از جمله سایت، سامانه هواداری، قراردادهای تبلیغی و…  متعلق به سپیدرود و مردم می باشد و تاسف بارتر این که روابط عمومی هیئت فوتبال چگونه نمی داند که در شرایط مذاکره برای جذب سرمایه گذار نباید برای سپیدرود تولید ناامنی کند و  حتما انتظار دارد با شرایط روانی منفی که هر روز به بهانه ای برای سپیدرود ایجاد می شود، سرمایه گذاران برای مذاکره  قدمی به پیش نهند.

آیا واقعا اگر سایت باشگاه از امروز تعطیل شود، مشکلات جذب سرمایه گذاری حل می شود؟

۳- در پایان از محضر جناب آقای دکتر رهنما مدیرکل محترم ورزش و جوانان انتظار داریم که به روابط عمومی هیئت فوتبال تذکر دهند که از ایجاد حاشیه برای ارتش سرخ خودداری کنند و به جای خاموش کردن چراغ های کم فروغ سپیدرود، شرایط و  بستر مناسب را  برای حل مشکل آن فراهم آورند و از ظرفیت این سایت برای افزایش اقتدار و محبوبیت سپیدرود استفاده کنند.

سایت باشگاه کماکان در جهت سربلندی سپیدرود قهرمان و کادر فنی و بازیکنان غیورش و منویات مدیرکل محترم ورزش و جوانان، تلاش خواهد کرد.

سایت باشگاه سپیدرود رشت

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

39 دیدگاه ارسال شده است

 • کیان جمشیدی گفت:

  امروز ارتش سرخ گیلان در عرصه ی کارزار فرهنگی دو سردار بزرگ برای نبرد فرهنگی با دشمنان رشت دارد.رادنی دیدار و اشکان غایبی.
  هواداران راستین سپیدرود و داماش گوش به فرمان شما هستند

 • سعید گفت:

  سپاس از این همه تلاش….چیزیم جز این نمیشه گفت

 • سامان گفت:

  سلام به همه شیفتگان وعاشقان این تیم محبوب ودوست داشتنی که قریب ۵۰سال هست نمادعشق ودلدادگی سرزمین گیل ودیلم‌ رادامان خود پرورانده،وعشق پاکشان نثاراین رودخروشان نموده اند،ازمسئولین بی الایش این سایت صمیمانه سپاسگزاریم‌،که باارائه اخباربموقع وان تایم ماروازرویدادهای تیم محبوبمان باخبرمیکنند،اقدام شتابزده روابط عمومی هیئت فوتبال رااقدامی خام ونسنجیده ودخالت درامور غیرمرتبط میدانیم ،بنظرهیئت محترم فوتبال بجای این امربفکرفراهم اوردن شرایط مناسب مادی وروحی وروانی مناسب برای بازیکنان شایسته این تیم جهت استمرارموفقیت های سپیدرود قهرمان باشند نکته حائزاهمیت دراین خصوص عدم توجه سازمان ورزش گیلان وهیئت فوتبال به اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی وخصوصی سازی هست دولتمردان براساس دستور رهبری معظم انقلاب مبنی برواگذاری اموربه مردم وبخش خصوصی ومتعاقب ان چابک سازی دولت ،متاسفانه متصدیان ورزش گیلان بدون توجه به این امرمهم به تیم داری مشغولند،وسایت مردمی وپرطرفدارکشوررامانع موفقیت تیم میدانند!!انشااله خداوند بهمه مسولین ورزش استان بصیرت واحساس مسئولیت قلبی عطا نماید نه مسئولیت سیاسی باحفظ منافع شخصی

 • امین گفت:

  سلام … اولا تشکر میکنم از شما مدیر سایت عزیز که واقعا برای اولین بار سایتی رو دیدیم که بی دریغ برای خشنودی هوادارها شهرمون تلاش میکنه … به کوری چشم همه بدخواه هااین سایت باید پار برجا بمونه … این تیم باید همینطور موفق بشه … و این رود باید همینطور خروشان تر بشه

 • عشق من سپیدرود گفت:

  یه عده آدم جو رده و هوچی گر هر جا کمی سوسو میکنه می ریزند روش خاموشش کنن سایت سپیدرود هم وضع بهتری از خود سپیدرود نداره . اطلاعیه روابط عمومی که همش دروغه و اگه مردن بیان بگن شما چه تخلفی کردین. اتهام شما صداقته . اقایون اگه خیلی زرنگن چرا فعالیت نمی کنن کاری براخودشون نمیکنن

 • شهیدی گفت:

  متاسفم برای هیئت فوتبال که خودزنی کرد.اوج مدیریت اینان همینه

 • سینا گفت:

  خیلی ممنون که پاسخ قاطعی دادین . آقای رادنی اگه من جای شما بودم همین حالا سایتو تعطیل می کردم و به خواسته آقای مومنی تن میدادم تا ببینم معجزه اینا چیه؟ اینا در ادامه حمایت از داماش و ملوان از سپیدرودم دارن حمایت میکنن خوب اجازه بدین اینکارو بکنن چرا ناراحتین

 • تهامی گفت:

  سایت رسمی باشگاه باید مساعدت کنه و با اکثریت یکی بشه تا تیم به بهترین گزینه ینی شهرداری داده بشه ، این خواسته بازیکنا و حتی نظر محمدیه ، و همچنین خواسته اکثریت مردم ، مطمئنا هم چت بخوایم چه نخوایم این اتفاق میوفته

 • کامران گفت:

  آقا سامان اصل ۴۴ چیه استاد؟ به علت موفقیت هیئت فوتبال در سقوط داماش و ملوان،‌ به اینا اجازه دادن که همه باشگاه های خصوصی را در دستان با کفایتشان بگیرن و اسباب سقوطشان را فراهم کنن .

 • مانی گفت:

  یار این طایفه خانه برانداز مباش
  از تو حیف است به این طایفه دمساز مباش
  میشوی شهره به این فرقه هم آواز مباش
  غافل از لعب حریفان دغل باز مباش
  به که مشغول به این شغل نسازی خود را
  این نه کاری ست مبادا که ببازی خود را

 • اشکان غایبی ساسانی/با داماش و سپیدرود و فرهنگ والایمان،رشت را به جهانیان بشناسانیم./ @gilanebozorg گفت:

  ?اطلاعیه

  بد منشان و تاریک اندیشان همچنان در رشت عزیزمان،پلیدی و پلشتی می آفرینند.

  حتا اگر قرار باشد عنوان سایت از “وب سایت رسمی سپیدرود” به وب سایت هواداران سپیدرود رشت” تغییر کند اما همچنان باید پابرجا بماند.به مرگ و جوانی خودم قسمت گرگهایی در لباس میش هستند که تنها هدفشان نابودی رشت و رشتی است.وب سایت سپیدرود بهانه است.من نه به دلیل خاصی بلکه فقط برای سرافرازی شهرم رشت، دوشادوش رادنی دیدار خواهم ایستاد.

  پاینده باد رشت و رشتی

 • مسافری گفت:

  سلام خسته نباشین. آقای رهنما به عنوان مسئول ورزش باید خودشون این مشکلات را حل کنه اگه کار بدست اینا باشه همه چیزو خراب می کنن ما که تا حالا چیزی ندیدیم یه پولی را نظرمحمدی آورد و با همین دارن تیمو اداره میکنن. اینا که میگفتن خریدار هست پس کجاست؟ .اگه شورا میخواد چرا نیومدن چرا تموم نمیکنن .

 • مصطفی گفت:

  هیات فوتبال گیلان خواستار انسداد سایت باشگاه سپیدرود رشت شد/ اخبار این سایت در جهت منافع و اهداف باشگاه نیست/مردم اخبار و رویدادهای مرتبط با سپیدرود را از سایت هیات فوتبال پیگیری کنند آبان ۲۸, ۱۳۹۵ ۲۷۶۸۷۷ نسخه چاپی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، هیات فوتبال گیلان به دلیل انتشار مطالبی که به هیچ وجه به نفع تیم فوتبال سپیدرود نیست، طی نامه ای به مدیر کل ورزش جوانان استان خواستار انسداد سایت موصوف به سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت از مبادی ذیربط شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی هات فوتبال گیلان، طی نامه ای از سوی هیات فوتبال گیلان به مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان، به دلیل انتشار مطالبی در سایتی که موصوف به سایت رسمی باشگاه سپیدرودرشت می باشد، خواستار انسداد این سایت از طریق مبادی ذیربط شد. هیات فوتبال گیلان اعلام کرد، چون مسوولیت اداره باشگاه سپیدرود رشت از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان به این هیات سپرده شده است و ارگانى تحت عنوان سایت رسمى باشگاه سپیدرود رشت بدون اطلاع این هیات اقدام به نشر تفاسیر و اخبارى را نموده، در جهت منافع و اهداف باشگاه نیست این امر موجبات اعتراض کادر فنى، بازیکنان و هواداران و علاقمندان این باشگاه مردمى را فراهم نموده است. لذا ضمن تقاضاى انسداد سایت مذکور از مبادى ذیربط اعلام میدارد، برهم زدن ارامش تیم فوتبال مقتدر سپیدرود و تشویش اذهان عمومى را به هیچ وجه تحمل نکرده لذا هواداران دلسوز این باشگاه و رسانه های استان می توانند اخبار و رویدادهای مربوط به این باشگاه را تا تحویل یا تغییر سایت جدید باشگاه از طریق سایت هیات فوتبال گیلان پیگیری کنند. متن نامه به شرح زیر می باشد: «جناب آقای دکتر مسعود رهنما مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان گیلان باسلام و احترام نظر به اینکه مسئولین قبلی باشگاه سپیدرود رشت به اظهار ناتوانی از اداره تیم فوتبال آن باشگاه حاضر در رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان و باعنایت به اوامر جنابعالی مسئولیت هدایت تیم فوتبال سپیدرود رشت به این هیأت واگذار گردید لذا در این راستا نهایت تلاش، دقت نظر بعمل آمده تا تیم مذکور با آرامش نسبت به تحقق اهداف خود گام بردارد که بحول قوه الهی این روند به شایستگی طی شده است. مع الاسف از تاریخ واگذاری باشگاه به هیأت فوتبال سایتی تحت عنوان سایت رسمی باشگاه سپیدرود با انتشار مطالبی که به هیچوجه به نفع تیم فوتبال سپیدرود نیست مترصد تخریب روحیه این تیم مقتدر می باشند که این امر ضمن تشویش اذهان عمومی موجب اعتراض کادرفنی ، بازیکنان،هواداران و علاقمندان تیم شده است. لذا خواهشمند است دستور فرمائید مبادی ذیربط نسبت به انسداد سایت موصوف اقدام لازم را معمول دارند. بدیهی است کلیه اخبار و اطلاعات باشگاه سپیدرود رشت همانگونه که قبلاً اعلام گردید از طریق سایت هیأت فوتبال استان گیلان انتشار می یابد. تیم سپیدرود رشت هم اکنون با ۲۸ امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان قرار دارد ادامه در : دیارمیرزا

 • اشکان غایبی ساسانی/با داماش و سپیدرود و فرهنگ والایمان،رشت را به جهانیان بشناسانیم./ @gilanebozorg گفت:

  امروز زمان همبستگی است.حمایت خود را از خورشید گرمابخش سایت سپیدرود یعنی رادنی دیدار اعلام کنید.

 • کیان جمشیدی گفت:

  خداییش از دیدن چهره پنج نفر حالم به هم میخوره. …،…،علی دایی،مازیار زارع و حسن زاده.
  درود بر اشکان غایبی

 • omid گفت:

  هیات فوتبال گیلان بی …. هیات ایرانه

 • هواداران سپیدرود،داماش،مهندس رادنی دیدار و استاد اشکان غایبی+رشتی های سراسر رشت و گیلان و ایران و جهان گفت:

  چرا درست در این زمان که سایت سپیدرود جز چهار سایت نخست شده اینا بیانیه دادن؟به خدا هیچ دشمنی این کارو نمیکنه چه برسه به دوست

 • هواداران سپیدرود،داماش،مهندس رادنی دیدار و استاد اشکان غایبی+رشتی های سراسر رشت و گیلان و ایران و جهان گفت:

  مدیر سایت اقدام متقابل کن و سایت هیات فوتبال رو تحریم کن.هیچ تیمی در هیج رده ای اجازه نده اخبارش در سایت هیات فوتبال درج شه

 • هواداران سپیدرود،داماش،مهندس رادنی دیدار و استاد اشکان غایبی+رشتی های سراسر رشت و گیلان و ایران و جهان گفت:

  آقایی که بیانیه دادی سایت سپیدرود مسدود بشه ما که میدونیم تو فقط یه مترسکی.دستور از جای دیگه اومده
  ما به طور خودجوش خود را هواداران سپیدرود و داماش و رادنی دیدار و اشکان غایبی می دانیم

 • گوهری گفت:

  سلام خیلی متاسفم آقای مهندس . فوتبال ایران همواره در معرض این خطر بوده است که هوا و هوسِ کوتاه‌مدتِ ، با کلنگ به جانش بیافتد. از آن جا که تداوم درازمدتی در میان نیست، همواره شاهد تغییرات اساسی در دوره‏‌های کوتاه زمانی هستیم و بخش اعظمی از انرژی صرف تخریب ساخته‏‌ها و برنامه‏‌های دوره‏‌های پیشین می‌شود و در این میان، ساختارسازی و سرمایه‏‌های انسانی، به دست فراموشی سپرده می‏‌شود. اتفاقاً مهمترین ریشه‏ تفاوت‏های فوتبال ایران با فوتبال مترقی و درازمدتِ اروپا را می‏‌توان در همین دلیل دانست. مسئله‌ای که بیشتر دارای دلیل سیاسی است و البته زمینه‏‌ساز بروز بی‌اخلاقی‏‌های بسیاری هم بوده است.

 • علیزاده گفت:

  متسفانه ادم می مونه با دستگاهی که باید فوتبال را مدیریت کنه اومده باشگاه داری می کنه. ظاهرا تاکنون نسیم دولت تدبیر و امید طرف هیئت فوتبال نیومده و حکومت مستقلی دارن . آقای دیدار به روح پدرت به جون مادرت سایت را تعطیل کنین مگه بیکارین که با اینها سروکله میزنین… این کف ها سریع آب میشن فقط صبر کنین

 • جوبنه گفت:

  اقایان گیدید که شما مانع اشانه کاریدی و باید بشید کنار.درسته یک تنه کرا سایت راه برید ولی قدرت داریدی که اشانه کارا بهم بزنید . منتظرید که شورا تصویب کونه که تیما بهینه و شهرداری هم تیمه خرج فاده و همه چیز گل و گلاب ببه. اتویی کی من امرور از جغلان واپرسم گفتید کی تا ۷ آذز نباید سروصدایی بلند ببه تا شورا خو کار بکونه و شما مزاحمید جانا قوربان الان بفهمستی چره هتو حمله بکودید که شیمی کار تخریب بازیکنان و مربیانه. فعلن همه عاشق سینه چاک سپیدرود ایسیدی تا فردا هم خودا بزرگه کی بمرده و کی زندهپ عین پلد برگ ایجور واگردید که کیف بکونید ایزه صبر بکونید همه چی آشکارا به

 • جوبنه گفت:

  خوابم نمی بره داشتم منظومه گاو مرحوم شیون را می خوندم قبل از خداحافظی بخش پایانی این منظومه را برای شما می زارم لذت ببرین :

  ﭼﯿﻠﯿﮏ ﺯﻧﺎﻥ ﺑﻮﮔﻮﻓﺘﻪ ﺧﺎﮎ ﺑﺘﯽ ﺳﺮ
  ﺣﻘﺎ ﮐﯽ ﮔﺎﻭﯼ ﮔﺰﻧﻪ ﺑﺘﯽ ﻗﺪ
  ﺗﻮ ﻧﺎﻧﯽ ﮔﻮﺳﺎﻟﻪ ﺑﺰﯾﻦ ﮔﺎﻭﺍ ﺑﻪ
  ﻫﺮ ﺳﮓ ﻭ ﻧﺎﺳﮓ ﺗﺮﻩ ﻗﺼﺎﺑﺎ ﺑﻪ
  ﻗﺤﻄﯿﻪ ﻧﺎﻡ ﺑﻮ ﺧﺎﮐﻪ ﻋﺎﻟﻢ ﺗﯽ ﺳﺮ
  ﺗﯽ ﭘﻮﻝ ﺣﺮﺍﻡ ﺑﻮ ﺧﺎﮎ ﻋﺎﻟﻢ ﺗﯽ ﺳﺮ
  ﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﺧﻮ ﺩﺳﺘﺎ ﺯﯾﺮﻩ ﺳﺎﻃﻮﺭ ﺑﻨﻪ
  ﺳﺎﻃﻮﺭﻩ ﺟﯿﺮﯼ ﺧﻮ ﺩﺳﻪ ﺑﯿﺸﮑﻨﻪ
  ﮔﺎﻭ ﺩﻩ ﻫﺴﺎ ﻣﯿﺖ ﻗﺒﺮﺳﺘﺎﻧﻪ
  ﭘﺮﮐﻪ ﺍﻭﻧﻪ ﭘﺎﭼﮑﺮﻩ، ﺣﯿﺮﺍﻧﻪ
  ﻣﻮﺷﺘﻪ ﻣﺮﻩ ﺧﻮ ﺳﺮﻩ ﺗﺎﻧﻪ ﺯﯾﯽ
  ﻧﺎﻟﻪ ﮐﻮﺩﯼ ﺧﻮ ﺳﺮﻭ ﺟﺎﻧﻪ ﺯﯾﯽ
  ﻓﺮﺩﺍ ﻩ ﮔﻮﺳﺎﻟﻪ ﺑﺰﯾﻦ ﮔﺎﻭﺍ ﺑﻪ
  ﻫﺮﺳﮓ ﻭ ﻧﺎ ﺳﮓ ﻣﺮﻩ ﻗﺼﺎﺑﺎ ﺑﻪ
  ﮔﻔﺘﯽ ﻭﺍﮔﻔﺘﯽ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﮐﺦ ﮐﻮﺩﯼ
  ﺳﺮﻣﺎ ﻣﯿﺎﻥ ﺁﺩﻡ ﺍﻭﯾﻪ ﯾﺦ ﮐﻮﺩﯼ
  ﺳﺮِ ﭼﺮﺍﻍ ﺑﻮ، ﻫﻤﻪ ﺩﺳﮑُﻞ ﺑﺰﻥ
  ﺗﻤﺎﺷﺎﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎﻣﻮﺑﯿﺪ ﻣﺮﺩ ﻭ ﺯﻥ

 • سامان گفت:

  باتوجه به نظرات شماعزیزان که عشق وامید روبی محابا تقدیم سپدرود عزیزنموده اید،همانطوریکه دوست عزیزمون گفتند هیت فوتبال بازیچه ای بیش نیست تصمیم گیرهای اینچنینی درجای دیگه گرفته میشه واین دوستان نسبتا بی اطلاع دست اویزانانی شده اندکه سپیدرود عزیزروبه مطامع سیاسی خودگروه زده اندودنبال امیال سیاسی خود هستند هیت فوتبالیهادنبال کرسی شورای شهرند،ازطرفی مدیران ورزش گیلان که سابقه نابودی پگاه داماش وملوان رابه لیگهای پایین تردارند داعیه معاونت وزیزرودرسرمیپروارانند،غافل ازانکه باتوجه به مقابله بامردم وهواداران ورصد سلسله مراتبی وزارت ورزش شایددراینده بتوانند بیشتربه ورزشهای رزمی بپردازند نه نابودی کل ورزش گیلان ،بهرحال ازجناب مهندس دیدارکه ازنخبگان ورزش نویسی کشور هستنده سپاسگزارم،وازایشان میخواهیم باتمام قدرت بکارشون ادامه دهندکه به لطف خداوندبزرگ کج اندیشان وبدخواهان ازدوروبرسپیدرود همیشه دوست داشتنی دورشوند واطمینان داریم که این رود خروشان درراه رسیدن به اقیانوس صفا وصمیمیت ویکرنگی هواداران خس وخاشاک وناپلیدهاروباخود خواهد برد وسپیدرود همچنان صاف وشفاف وبی الایش خواهد ماند وبزودی دستهای دایه های مهربانتر ازمادربرای مردم عاشق سپیدرود روخواهد شد

 • فراز گفت:

  هیئت فوتبال؟؟
  الان این سایت شده محل زایش مشکلات؟؟
  آیا جز اینه که مثبت ترین و روحیه سازترین خبرهارو در مورد کادر فنی و باشگاه و هواداران تیممون در اون می بینیم؟؟
  این سایت با قلم فرد فرهیخته و امتحان پس داده ای به مانند رادنی دیدار به ایجاد شور و تلاش و امید بین هوادارن این باشگاه بزرگ و مردمی دست زده و نقش غیر قابل انکاری در توجه امثال من و سایرین به ورزش و دوری از جرایم و.. داشته.
  اما حالا که هم سپیدرود موفق عمل کرده و هم این سایت به مقبولیت و محبوبیت فزاینده و تحسین برانگیزی رسیده,شما به یکباره درخواست نابودی اون رو می کنید و نمی دونین که ما هواداران رو هم دارید باهاش نابود می کنید..
  تقاضا داریم دوباره (((( فکر )))) کنید و از این تصمیم عجیب و نابخردانه منصرف بشین..
  که با اینکار انشائ الله محبوبیت از دست رفتتون رو نزد مردم دوباره بدست بیارید.
  با تشکر.

 • آبرار گفت:

  آقای دیدار وقتی واسه پربازدید نشون دادن سایت هر چرت و پرتی رو توی این سایت تایید میکنی و حتی نظرات شهرکنشینهای ان لی و تورکها رو اینجا نمایش میدی باعث ایجاد تنش و تحریک کاربرای سایت میشی الانم باید چنین شرایطی پیش بیاد…حالا آمار بالای بازدید سایت خوبه یا بسته شدن سایت؟؟؟

 • سپیدرودی گفت:

  خیلی بی جا میکنه هیت فوتبال که دستور انحلال این سایت رو میده بره دستور انحلال سایت درسفته خودش رو بده که بعد از چهار روز از بازی تازه نتیجه یه بازی رو میزنه!!!
  بدخواهان سپیدرود وسایتش برن به درک.
  ایران تا ابد سپیدرود

 • میلاد ق گفت:

  بسم ا… اشکان غایبی فوت کرده بود ک . دوباره زنده شد . واااااااااااااای

 • نامی گفت:

  اقای ابرار . کسی که در یک سایتی کامنت می گذارد باید فرهنگ و شعور حضور در یک فضای گفت و گو را داشته باشد. مضافا وقتی در یک سایت نظرات مختلف منتشر میشه بخاطر روحیه آزادمنشی شخص دیدار است و شما و دیگرانی که ارزو دارند سایت تعطیل بشود در این رویای شیرین بمانید.

 • هواداران سپیدرود،داماش،مهندس رادنی دیدار و استاد اشکان غایبی+رشتی های سراسر رشت و گیلان و ایران و جهان گفت:

  درست گفتید آقای نامی

 • هواداران سپیدرود،داماش،مهندس رادنی دیدار و استاد اشکان غایبی+رشتی های سراسر رشت و گیلان و ایران و جهان گفت:

  میلاد ق مزخرف تو دیگه چه موجودی هستی.در این زمان که دشمن شمشیرشو برای سایت سپیدرود از رو بسته تو اینجا چی زر زر میکنی بچه؟

 • آبرار گفت:

  اره آقای نامی اون فرهنگ و شعوری رو که شما ازش دم میزنید و مخترع آن هستید زمانی وجود داره که من و شما شاهد توهینی به رشت و تیمهای رشت نباشیم …ووقتی که یه تورک میاد اینجا و لجن پراکنی میکنه شما انتظار دارید که هوادارها بشینن و نگاه کنن و واسشون کف بزنن؟؟؟اگه شعور و فرهنگ اینه که کلا و دربست مال شما و ما نمیخایمش..چون هوادارهای رشت و سپیدرود بی رگ و سیب زمینی نیستن…هروقت این آـزادی بیانی که میگی توی سایتهای رقیای ماهم بودش بعد شما بیا اینجا ک….تلاوت کن

 • sadegh گفت:

  متاسفم برای هیئت فوتبال که خودزنی کرد

 • نامی گفت:

  جناب ابرار . از این که با ادب !؟ هستید ممنونم . درست است که فضای فوتبال و ورزشگاها به دلایل مختلف نمی تواند اخلاقی باشد اما به شما دوست محترم می توانید با تحقیر نکردن هموطنان تان از جریان ضد اخلاق در فوتبال به اخلاق ورزشی کمک کنید رگ داشتن و سیب زمینی نبودن به معنای بازکردن دهان و اهانت به دیگران نیست آذری ها ،‌انزای چی ها ، طالش ها ، مازنی ها هم وطنان ما هستند و ایران را تشکیل می دهند . ادم های بی هویت و تهی اخلاق اهانت می کنند . حتی لات ها هم مراعات دیگران را می کنند شما که خیلی با ادب و فرهیخته اید !

 • آبرار گفت:

  آقای نامی گفتم که اگه فرهنگ و شعور اون چیزی هستش که شما توصیف میکنید عرض کردم که کلا مال شما و ما بی فرهنگ و اوباش….همیشه ماها باید تشخیص یدیم که اقوام دیگه تشکیل دهنده ایران هستن و رعایت این موضوع رو بکنیم ولی اونها باید اهانت بکنن و ماهم تماشا؟؟؟ داداش مطمئنا شما رشتی نیستی واز طرز حرف زدنت کاملا مشخصه …وقتی لجن پراکنی از سوی افراد بی هویت رو بر ضد رشت و گیلان مشاهده میکنیم ماهم دقیقا همونجور جوابشونو میدیم و نظر افرادی مثل شما هم واسه ما هیچ اهمیتی نداره….دنیا فقط رشت…فقط آبرار عشقه

 • شاهین گفت:

  من با اقای نامی در بحث توهین نکردن به اقوام دیگر موافق هستم ولی چیزی که مخشص هست نباید عناصری جهت ایجاد تنش و اختلافات که حتی پشتوانه های سیاسی دارند مثل اعضای گروهک های شکست خورده پانتورک که سعی میکنن از طریق فوتبال تاثیر گذارباشند در این سایت تریبون پیدا کنند.
  این اصل فیفا هم می باشد که مراسم های دینی و سیاسی در فضای فوتبالی رو محکوم کرده .
  در نهایت بهتره مدیریت سایت فیلتری منطقی بر این کامنت ها بزاره تا بهانه دست کسی داده نشه

 • حمید گفت:

  به امید پیروزی سپیدرود بر اکسین و تداوم صدرنشینی… تیم داماش و ملوان و… سرودهای خوبی برای تشویق تیم شون دارن.. امیدوارم علاقمندان یک سرود خوب و با هیجان برای سپیدرود اماده کنند… سعی شود در بازی های سپیدرود با لباس قرمز در ورزشگاه حضور یابید.

 • فراز گفت:

  من می گم بیاین توی تک تک اخبار و مقالاتی که از امروز تو سایت قرار داده میشن,از مسئولین سایت بخوایم که درصورت امکان ۲ تا کار جدید و مفید برامون انجام بدن:
  ۱-برای هر کامنت,یه like و dislike قرار داده بشه تا کاربران موافقت و مخالفتشون با نظرات رو به شکل کاملا اصولی و مؤدبانه نشون بدن و از میزان کامنت های توهین امیز کم بشه.
  ۲-نظارت بر ادبیات کاربران طوری انجام شه که به محض مشاهده ی کامنت های بی ادبانه و توهین آمیز,طرف مقابل دیگه حداقل با اون e-mail نتونه کامنت بذاره.
  نکته: توجه کنیم که انجام ۲ مورد بالا به معنای از بین بردن کامل بی ادبی و توهین نیست.اما واقعا تا ۵۰٪ می تونه به آرام شدن فضای سایت کمک کنه.
  لطفا هر کسی با نظر من موافقه, همچین درخواستی رو توی هر خبری که از این به بعد منتشر می شه, ثبت کنه تا بطور کامل بوسیله ی دست اندر کاران اینجا دیده بشه.
  با تشکر.

 • آبرار گفت:

  آبرار فراز کاملا موافقم