وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

مشاور حقوقی سپیدرود: تنظیم و ثبت شکایت علیه کیومرث بیات

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: علیه متقاضی اسبق خرید باشگاه سپیدرود رشت شکایتی تنظیم کرده‌ایم و امروز ثبت می‌شود.

به گزارش سایت سپیدرود، فرهاد خراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به ادعاهای برخی افراد غیرمسئول در فضای مجازی و رسانه‌ها اظهار کرد: وقتی صحبت از فضای مجازی می‌شود یعنی همان فضای غیرحقیقی و غیرواقعی که متأسفانه هیچ کنترلی بر آن نیست.

وی با اشاره به اینکه همه واقفیم که جهل به قانون رافع مسئولیت نیست گفت: در تعجبم که چگونه افراد بدون در نظر گرفتن تبعات قانونی، به‌راحتی القاب و اتهاماتی را به دیگران انتساب یا وارد می‌کنند.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود با بیان اینکه کجای دنیا شهرت یا نمایندگی مجلس تخلف یا جرم محسوب می‌شود که این‌گونه نابخردانه به دیگران می‌تازند تصریح کرد: اینکه مالک پول دارد یا ندارد یا این شخص بیاید و آن شخص برود یا وی فوتبالی است یا نیست یا او برای شهرت یا نمایندگی مجلس به فوتبال آمده است.

مطمئناً در حیطه وظایف و صلاحیت اشخاص غیرمسئول و غیر مرتبط نیست و گویا این افراد یا با قانون آشنایی ندارند و یا اینکه با قوانین و مقررات جاری کشور مخالف‌اند.

وی با بیان اینکه با اطمینان کامل می‌گویم که مالک باشگاه به دنبال هیچ‌کدام از این عناوین نیست و اگر هم باشد مرتکب تخلفی نشده است افزود: در این مدت به دلیل پاره‌ای از ملاحظات، خویشتن‌داری کردیم و برای حفظ آرامش تیم لازم ندانستیم پاسخ افرادی که در اولویت و در رده و مرتبه مناسب نیستند را بدهیم.

لیکن برای فصل بعد برای اینکه یک ساختار خوب تعریف کنیم و به معنای واقعی یک باشگاه حرفه‌ای باشیم لازم است قوانین و مقررات را سرلوحه امور قرار دهیم و آیین‌نامه انضباطی را در مورد متخلفین به‌موقع اعمال کنیم.

مشاور حقوقی سپیدرود گفت: مصاحبه در فضای مجازی و رسانه‌ها و بیان ادعاهای واهی کار ساده‌ای است اما همین افراد اگر پایشان به مرجع صالح برسد هیچ ادله‌ای برای اثبات ادعای خود نخواهند داشت.

خراسانی با اشاره به شکایت از متقاضی سابق خرید باشگاه سپیدرود افزود: شخصیت هر فرد متناسب با دایره لغات اوست و من از همین تریبون صراحتاً به آقای کیومرث بیات که طی این مدت در فضاهای مجازی دائماً راهنمای چپ می‌زدند و به راست می‌پیچیدند و با گفتار کذب باعث تحریک طرفداران می‌شدند، اعلام می‌کنم بر اساس ایراد بیانات تهی و بی‌اساس خود که نقص غرض آشکار است امروز از ایشان شکایت می‌کنیم تا بیش‌ازپیش شاهد اعمال و رفتارهای ناجوانمردانه و دور از اخلاق ورزشی در محیط ورزش نباشیم.

مشاور حقوقی سپیدرود: تنظیم و ثبت شکایت علیه کیومرث بیات
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.