وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

ملکی: می خواستم همان نیمه اول تعویض شوم / خدا برای باقری و استقلال خواست

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – شکست سنگین سپیدرود مقابل استقلال مشکلات این تیم را چند برابر کرد تا علی کریمی به فکر خانه تکانی اساسی در تیمش بیفتد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، این خانه تکانی قرار است همین هفته جاری صورت بگیرد که باید دید چه نفراتی رفتنی هستند و چه نفراتی ماندنی؟ درخصوص شکست سنگین سپیدرود گفتگویی با کوروش ملکی سنگربان تیم انجام دادیم که یک نیمه برای سپیدرود به میدان رفت و به دلیل مصدومیت تعویض شد.

فکر می‌کردی پنج گل از استقلال دریافت کنید؟

خود استقلالی‌ها نیز چنین فکری را نمی‌کردند و باورشان نمی‌شد که بتوانند پنج گل به سپیدرود بزنند. متاسفانه همه چیز در یک لحظه به سود آنها شد و گل اول را در عین ناباوری به ثمر رساندند و بعد هم پنالتی ما را داور نگرفت تا گل دوم را بخوریم و دیگر شیرازه تیم از هم بپاشد.

فرشید باقری هم ستاره بازی شد.

من فکر نمی‌کردم او یک گل هم بزند چه برسد ستاره بازی شود. خلاصه خدا برای باقری و استقلال خواست تا هرچه بزنند گل شود. خوشبین‌ترین استقلالی هم فکر برد پرگل را نمی‌کرد ولی اتفاقاتی رخ داد که این نتیجه عجیب رقم بخورد.

خود تو هم همان چند دقیقه ابتدایی مصدوم شدی؟

من در یک صحنه آمدم بیرون توپ را مشت کنم که نمی‌دانم بازیکن خودمان یا بازیکن آنها با زانو ضربه‌ای زد که مصدوم شدم و می‌خواستم همان نیمه اول تعویض شوم ولی خودم تلاش کردم تا حداقل نیمه اول را بازی کنم و بعد تعویض شوم.

ترسیدی تعویض شوی برایت حرف درست کنند؟

اگر یادتان باشد من بازی با پرسپولیس هم مصدوم شدم و به سختی بازی کردم. من به این خاطر مصدومیت را تحمل کردم که یک تعویض را زود نسوزانم و مشکلات را بیشتر نکنم.

الان تا چند هفته نمی‌توانی بازی کنی؟

فکر می‌کنم باید دو هفته‌ای استراحت کنم تا مصدومیتم برطرف شود.

همین باخت سنگین هم باعث شد علی کریمی کمتر به تو استراحت دهد؟

استراحت ندادن ربطی به باخت نداشت و از همان اول برنامه داده بودند که سه‌شنبه تمرینات شروع می‌شود. به هرحال این اتفاق رخ داد و باید فکر نیم‌فصل دوم باشیم و با جذب چند بازیکن تیم را تقویت کنیم. اگر تیم تقویت شود نیم‌فصل خوبی خواهیم داشت.

خیلی وقت بود که تو مصدومیت داشتی؟

من از بازی با فولاد خوزستان با مصدومیت بازی می‌کردم و مشکل داشتم. خیلی تلاش کردم تا خودم را به نیمه فصل برسانم و استراحت کنم ولی بازی با استقلال ناچار شدم بین نیمه بازی نکنم.

چند بازی فوق‌العاده کار کردی و کلین‌شیت هم داشتی ولی بازی با استقلال همه چیز خراب شد؟

فوتبال همین است و گاهی وقت‌ها همه چیز با آدم یار نیست و اتفاقاتی رخ می‌دهد که باورکردنش سخت است.

علی کریمی هم خیلی از باخت ناراحت بود و ظاهرا قرار است تغییرات زیادی در تیم انجام دهد؟

به هرحال کادر فنی بهتر از همه می‌داند تیمش را برای نیم‌فصل آماده کند. او حق دارد هرکسی را که نمی‌خواهد در لیست خروجی قرار دهد و هرکسی را هم می‌خواهد جذب کند. امیدوارم که نیم‌فصل دوم بتوانیم هواداران را راضی کنیم و نتایج خوبی کسب کنیم.

کریمی به خاطر باخت از کسی انتقاد نکرد؟

هیچ وقت نشده علی آقا باخت را به گردن کسی بیندازد و بازیکنی را مقصر بداند. او خودش شکست را به گردن گرفت و بیشتر از همه ناراحت شد. ما باید به خاطر این کار بزرگ علی آقا به خودمان بیاییم و جبران کنیم. من خودم واقعا ناراحت هستم و تمام تلاش‌هایی که کرده بودم تا چند بازی خوب کار کنم. این مسابقه همه چیز را خراب کرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.