وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

منوچهری: فعلا دور از معرفت است تیم را تنها بگذارم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم تیم فوتبال سپیدرود گفت: علی کریمی آدمی نیست که حرف‌ها روی او تاثیر بگذارد بنابراین همه توانم را می‌گذارم تا سپیدرود به شرایط ایده‌آل برسد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، روز سه شنبه دومین جلسه تمرینی تیم فوتبال سپیدرود است که امین منوچهری در آن غایب بود.

بعد از اتفاقات بازی با پیکان و برخی هواداران معترض به این بازیکن وی از همراهی تیم سپیدرود سرباز زد و ترجیح داد به این تیم برنگردد اما علی کریمی که پیش از این هم با منوچهری کار کرده و او را می‌شناسد و از طرفی با وجود مصدومان، دستش در خط حمله خالی است، خواهان بازگشت این مهاجم شد.

امین منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در این مورد اظهارداشت: به دلیل رسیدگی به برخی کار‌های شخصی در تهران ماندم. از فردا به تمرینات برمی‌گردم و تمرینات را پیگیری می‌کنم.

وی در مورد اعتراض هواداران به وی و ناراحتی خود از آنها گفت: به هر حال یکسری مسائل وجود داشت. اما فقط به این دلیل نبود که به رشت نرفتم، بلکه کار‌هایی در تهران داشتم و با اجازه علی کریمی در تهران ماندم و از فردا به رشت بر می‌گردم. باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی رخ می‌دهد.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود تصریح کرد: من ناراحتی خود را به کادرفنی هم اعلام کردم و کریمی گفت باید تمرین کنی. من هم می‌دانم که تیم چند مصدوم دارد وبه بازیکن احتیاج دارند به دلیل همین احتیاج هم شده که تصمیم گرفتم برگردم و کمکشان کنم.

وی ادامه داد: من دوست ندارم جایی که مثمرثمر نباشم بمانم. این را در گذشته هم ثابت کردم. حتی زمانی که در تیم استقلال بودم و احساس کردم نمی‌توانم کمک کنم، از این تیم جدا شدم ولی حالا با صحبت‌هایی که شده است سعی می‌کنم بمانم و به تیم خود کمک کنم.

منوچهری که همچنان از اعتراض برخی سکونشینان دلگیر است گفت: بعد از بازی یکسری اتفاقات افتاد که من چنین تصمیمی گرفتم. البته همه آنها آمدند و معذرت خواهی کردند. به نظر می‌رسد یکی دو نفر بیشتر نبودند. در هر صورت هر چقدر هم نخواهی به این مسائل اهمیت بدهی، گاهی برخی اتفاقات تاثیر خود را می‌گذارد.

من از خیلی چیز‌ها گذشتم و به این تیم آمدم و چشم‌داشتی هم نداشتم. به تیم شهر پدریم آمدم و فشار‌ها را تحمل کردم. وقتی کریمی آمد من سفید امضا کردم و نشان دادم به خاطر پول به رشت نیامدم. واقعا من مقصر نتیجه نگرفتن‌ها نیستم.

وی ادامه داد: آن چند نفر یا مرا نمی‌شناسند یا به آنها خط داده‌اند. وقتی از دقیقه یک بازی این اتفاق می‌افتد حتما موضوعی است. آمدند برای من داستان را تعریف کردند. دو نفر بودند که ممکن است از کسی خط گرفته باشند.

گاهی همین آرام بودن بد است. در فوتبال ما همین است. من در استقلال و سپاهان هم از این بابت‌ها ضرر کردم. من شخصیت خود را فدای فوتبال بازی کردن نمی‌کنم و خیلی چیز‌هایی که جای تاسف دارد را بلد نیستم و نخواستم بلد باشم.

دوست دارم حرفه‌ای و روی اصول بازی کنم. البته کریمی آدمی نیست که حرف‌ها روی او تاثیر بگذارد. از این رو همه توانم را می‌گذارم که سپیدرود به شرایط ایده آل برسد. فقط امیدوارم حمایت باشد نه این که بخواهند یک نفر را بی جهت مقصر قلمداد کنند.

منوچهری در پایان خاطرنشان کرد: من عاشق فوتبالم، ولی اگر زمانی احساس کنم از آن لذت نمی‌برم از فوتبال می‌روم. کریمی با من مشکل ندارد، با هم خوب هستیم و به من اعتقاد دارد ولی با همه این موارد، اگر احساس کنم در جایی بار اضافه هستم و دوستم ندارند ادامه نمی‌دهم.

این شخصیت من است. البته با این صحبت‌هایی که شده از فردا به تمرینات اضافه می‌شوم تا ببینیم نیم فصل چه اتفاقی می‌افتد. در حال حاضر دور از معرفت است که تیم را تنها بگذارم.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.